دیدگاه آنها: خاموش ی دوم پاسخ

نیست


چندین ایالت در سراسر کشور دچار یک ویروس کوروناویروس “سنبله” هستند که تهدید به تعطیلی اقتصاد خود را. اما خاموشی دوم، به سختی و سختی بر سلامت اقتصادی ما وارد می کند.

خوشبختانه، رهبران ما در پنسیلوانیا روی یک طرح بازگشایی معقول سخت کار کرده اند، و آنها در پاسخ به افزایش موارد خودمان، همچنان سرآمد هستند. ما همه به خوبی انجام می شود به دنبال سرب خود را.

حالا که دولت وارد فاز سبز بازگشایی شده است، ما نمی توانیم به عقب برگردیم طرح های بازگشایی. کسب و کار که در حال حاضر قادر به بازکردن دوباره در تلاش برای زنده ماندن. هنوز هم، پنسیلوانیاها هر کاری می توانند انجام می دهند تا با اجرای اقدامات ایمنی در تمام مراحل زندگی، با این حالت عادی جدید سازگار بشن.

ما می دانیم که در حال حاضر که اقدامات ایمنی کار می کنند. ما در حال دیدن نتایج آزمایش مثبت تر اما به مراتب کمتر بیماری ها و مرگ و میر. اگر ما به شستن مکرر دست ها، دور شدن اجتماعی در هر زمان ممکن، و پوشیدن ماسک صورت ما می توانیم سلامت خوب برای بدن ما ترویج و تقویت رفاه اقتصادی ما در همان زمان متعهد باقی می ماند.

دکتر رابرت کمبل

لبنان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>