جمعیت چین بسیار آگاه تر از مد نسبت به نسل های قبل است. مستقل تر و متصل به روند های جهانی، این کشتی ها مایل به آزمایش بیشتر با لباس و لوازم جانبی خود هستند. در اینجا برخی از رونداست که چینی های در حال تماشای در تبلیغات مد.

تنوعD

چین، در بیشتر موارد، از نظر نژادی یکنواخت است. با این حال، هنوز هم اقوام متعددی وجود دارد که جمعیت چین را تشکیل می دهند. جمعیت جمعیت به دنبال تنوع در مد است. با این حال، تنوعی که به دنبال آن هستند، با چگونگی تعریف تنوع در آمریکا به مراتب متفاوت است. a recent Calvin Klein ad published in China infuriated many people as it featureed a black transgender model. این به عنوان تهاجم به درستی سیاسی غرب دیده می شد. در چین، تنوع به معنای شمول جوامعی مانند میاو، هوی، مغول، منچو، تبتی ها و… است. به زور به فشار سیاهپوستان، سفیدپوستان، سرخ پوستان، و دیگر نژادها به فضای عمومی چین به ناچار به عنوان یک تهاجم فرهنگی دیده می شود. تصور کنید که اگر تبلیغات شان به جای جوامع اقلیت در آفریقا، نشان دادن چینی ها، لاتین ها و ژاپنی ها به عنوان نشان «تنوع» آغاز شود، آفریقایی ها چه احساسی را به خود می کنند.

محلی اما اروپایی

چیپس در چین نیز به مارک های محلی که اتخاذ سبک های اروپایی در محصولات مد خود را جذب می شود. مارک های چنین به خوبی تبلیغات از این جذب چشم از بازار به دنبال خرید این اقلام انجام دهد. برای مثال، Juvil یک برند جواهر ی بر پایه گوانگ ژو است که محصولات شرایع خود را به عنوان “اسکاندیناوی الهام گرفته از” بودن، داشتن “نوردیک فلایر” و مانند آن توصیف می کند. چینی جوان علاقه مند به مد اسکاندیناوی به ناچار به تبلیغات Juvil جذب خواهد شد.

(Image: Screenshot / YouTube)

Juvil یک برند جواهر ی بر پایه گوانگ ژو است که محصولات ش را به عنوان “اسکاندیناوی- الهام گرفته از” و داشتن “نوردیک فلایر” توصیف می کند. (تصویر: تصویر/ یوتیوب)

گاه به گاه کردن

چینی های چینی بیش از حد با لباس رسمی وسواس نیست و بیشتر علاقه مند به لباس های گاه به گاه مد, کفش, و. تبلیغات متوجه این شده اند و استراتژی های ارائه خود را بر این اساس تغییر داده اند. مارک های لوکس که ممکن است بهتر باشد برای کیف های دستی یا پاشنه شناخته شده اند به طور فزاینده در آغوش گاه با لباس خیابانی و دسته بندی محصول athleisure مانند هودی و کفش های کتانی… ما متوجه شدیم که 60 درصد از برچسب های مد ذکر شده کفش های کتانی در حساب های Weibo خود را در طول دوره مطالعه… مارک ها همچنین افزایش دید خود را با خریداران جنس Z توسط تیم کردن با برچسب های لباس خیابانی و یا افراد مشهور جوان چینی برای همکاری محصول، که تولید تعامل قابل توجهی رسانه های اجتماعی، الیزابت فلورا، سردبیر آسیا گارتنر L2، گفت : به جنوب چین صبح ارسالشده است.

مد پایدار

درست مثل بازار آمریکا، چینی ها بیشتر به ایده مد پایدار که بر شیوه های ساخت که کمترین آسیب را به محیط زیست می کنند، علاقه مند می شوند. در واقع، بسیاری از برنامه های جدید تنها به خرید محصولات سازگار با محیط زیست اختصاص داده شده است. این افراد معمولاً قبل از خرید برچسب های پایداری را روی یک مورد بررسی می کند. به این ترتیب، مارک های مد که سیاست های سازگار با محیط زیست را دنبال می کنند، باید آن را در تبلیغات خود ذکر کنند. یک مثال، نام تجاری ساختگی ناتو از چین است که لباس را از مواد بالا چرخه مانند لباس دور، پوشاک اهدا شده، و مانند آن می سازد.

(Image: Screenshot / YouTube)

بسیاری از برنامه های جدید در چین تنها به خرید محصولات سازگار با محیط زیست اختصاص داده شده است. (تصویر: تصویر/ یوتیوب)

مادرها

لباس های لوکس را برای خود نمی خرید بلکه بچه های خود را نیز می خرید. یک گزارش نشان می دهد که تقریبا 44 درصد از زنان دختر لباس برای کودکان خود را به ارمغان آورد آنلاین. این بدان معنی است که تبلیغات مد کودک منتشر شده آنلاین نیاز به خواسته های مادران مادر کوچک و کوچک تا حد زیادی متناسب باشد. تقریباً ۹۱ درصد مادران از گوشی های هوشمند برای خواندن بررسی محصول و مقایسه قیمت ها استفاده می کنند. تبلیغات که در مقایسه قیمت و وب سایت های بررسی محصول منتشر می تواند از خیاطی آگهی های بچه ها برای برجسته کردن مزایای کیفیت و قیمت تا حد امکان بهره مند شوند.

ما را در توییتر دنبال کنید یا مشترک لیست ایمیل ما شوید

خانه های سرد : چرا شما نیاز به یک سقف سبز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de