پنسیلوانیا آماده راه اندازی برنامه ویروس ردیابی ماه آینده

توسط مارک لوی

هریسبورگ، پا (AP) — پنسیلوانیا قصد دارد برای راه اندازی یک برنامه قرار گرفتن در معرض ویروس قرار گرفتن در معرض ویروس در اوایل سپتامبر در تلاش برای شکستن سریع تر زنجیره ای از انتقال با استفاده از فن آوری جدید به اطلاع افرادی که ممکن است در معرض, مقامات روز دوشنبه گفت.

دولت دارای یک قرارداد 1.9 میلیون دلاری برای استقرار و حفظ برنامه با توسعه دهنده نرم افزار NearForm Ltd، شرکت ایرلند ی مستقر در آن است که برنامه آن توسط بیش از یک چهارم ساکنان آن کشور دانلود شده است.

این برنامه بر اساس فناوری گوشی های هوشمند توسعه یافته توسط ، و یک پروژه آزمایشی در هفته آینده ، با استفاده از کارمندان دولت دولتی و دانشجویان بهداشت عمومی ، کارکنان و دانشکده ، مقامات به اسوشیتد پرس در مصاحبه ای گفت: تحت.

این برنامه با وضعیت برنامه دلاور قابل عمل خواهد بود، و همچنین انتظار می رود که با ایالت های دو ایالت دیگر هم عمل شود، اگرچه مقامات ایالت پنسیلوانیا از نام این ایالت ها سر باز کردند زیرا هنوز در بحث با توسعه دهنده برنامه هستند.

“برنامه در مورد پنسیلوانیا کمک به پنسیلوانیا ، آن را در مورد به عنوان یک جامعه قادر به اجازه دادن به یکدیگر می دانم و ردیابی قرار گرفتن در معرض یکدیگر تا ما می توانیم یکدیگر را در امان نگه دارید ، گفت : “سخنگوی وزارت بهداشت آوریل Hutcheson.

استفاده از آن خواهد شد به افراد محدود 18 و بیش از.

این شبیه به برنامه نورد شده توسط اوایل این ماه، زمانی که آن را به اولین ایالت ایالات متحده به استفاده از فن آوری های جدید همه گیر ایجاد شده توسط اپل و گوگل تبدیل شد.

شمالی داکوتای شمالی و وایومینگ نیز یک برنامه با استفاده از فن آوری اپل گوگل در روزهای اخیر راه اندازی شده اند، و تعدادی از ایالت های دیگر به آن علاقه مند هستند، گوگل گفته است.

طراحی شده است تا به طور خودکار به مردم اطلاع اگر آنها ممکن است در معرض coronavirus قرار گرفته است، و مقامات دولتی می گویند این برنامه اطلاعات مکان ذخیره نمی کند, اطلاعات شخصی و یا شناسایی هر کسی که در محدوده نزدیک به اندازه کافی به احتمالا در معرض.

آن را بر روی فناوری بی سیم بلوتوث برای تشخیص زمانی که کسی که دانلود برنامه صرف زمان نزدیک به یکی دیگر از کاربر برنامه که بعدا تست مثبت برای ویروس متکی است.

به عنوان آستانه، برنامه با استفاده از راهنمای مرکز کنترل بیماری از بودن در عرض 6 فوت حداقل به مدت 15 دقیقه، گفت: مگنا پاتل، معاون دبیر نوآوری سلامت در وزارت بهداشت.

هویت کاربران برنامه توسط رمزگذاری و بیکن های شناسه ناشناس که اغلب تغییر می کند محافظت خواهد شد، شرکت ها گفته اند.

پاتل گفت ایرلند و آلمان نمونه های خوبی برای جایی که برنامه هایی مانند این موفق بوده اند. پاتل گفت: بیش از 25% یا 30% جمعیت این کشورها این برنامه را دانلود کرده اند و آن را صادر کرده است اطلاعیه هایی که به شکستن زنجیره ای از انتقال کمک می کند.

کسی که در پنسیلوانیا آزمایش مثبت است یا به وزارت بهداشت و یا یک سازمان بهداشت شهرداری گزارش شده و با یک محقق مورد تماس. آن بازپرس پرونده از فرد آلوده خواهد پرسید که برنامه ای در دست دارد یا نه و اگر حاضر به استفاده از آن هستند تا به هر کاربر تلفن همراه که در ۱۴ روز گذشته با آنها در ارتباط نزدیک بوده است، اطلاع دهد.

اگر آنها مایل به استفاده از آن، آنها یک کد شش رقمی داده می شود برای ورود به پس از آن صدور یک اطلاع رسانی، مقامات دولتی گفت. شخصی که یک اعلان دریافت می کند، چیزی شبیه هشدار برای بررسی برنامه، با دستورالعمل های اداره بهداشت در مورد چگونگی محافظت از خود و دیگران، از جمله اطلاعات مربوط به اقامت در خانه، چهارپایان و درخواست کمک پزشکی دریافت خواهد کرد.

شناسایی فردی که آلوده شده است از افرادی که یک اعلان دریافت می کنند محافظت می شود و برعکس، آنها گفتند.

علاوه بر اطلاع رسانی در معرض, برنامه پنسیلوانیا یک ویژگی داده است که اجازه می دهد تا کاربر برای دیدن اطلاعات به روز در مورد شماره مورد, بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر توسط شهرستان, و همچنین ویژگی است که کمک می کند تا کاربر برای نظارت بر علائم خود را حتی اگر آنها مثبت تست نشده, پاتل گفت.

___

مارک لوی را در توییتر در www.twitter.com/timelywriter.

___

پوشش AP از همه گیر در زمان های https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>