miocic حفظ تاج با تصمیم بیش از Cormier


 Stipe Miocic, left, and Daniel Cormier pose during a news conference for UFC 226 in Las Vegas.

استیپ میوک، چپ، و دانیل کورمیر در جریان کنفرانس خبری برای UFC 226 در لاس وگاس ژست می بره.

لاس وگاس — Stipe میوک با تصمیم گیری به اتفاق آرا در پنج دور در مسابقه شنبه شب به پیروزی در بازی لاستیک در سه گانه فوق العاده بین مبارزان و حفظ قهرمانی سنگین وزن خود را در UFC 252 شکست داد.

Miocic (20-3) swept the scorecards 49-46, 49-46 and 48-47 to stake his claim as haps the greatest heavyweight in UFC history.

میوچیچ گفت: «من خوشحالم که میراثم را سیمان یدک می کنم»

Miocic tagged Cormier with a vicious poke to his left eye late in the third round that sent the challenger staggering to his corner. چشم کورمیر در مورد متورم بسته بود، اما او گیم بازی در دو دور نهایی در رویداد اصلی UFC 252 در مجتمع APEX UFC در لاس وگاس مبارزه

کورمیر گفت: «من نمی توانم چیزی از چشم چپم ببینم. “سياهه”

میوک گفت که از کورمیر به خاطر پوکه عذرخواهی کرده

“من کاملا او را در چشم، بد من، مدیوک گفت: “.

کورمير بعد از اين که اين اتفاق رو به بيمارستان برد در مورد وضعيت ش هيچ خبر ي فوري وجود نداشت

*کورمیر ۴۱ ساله (۲۲-۳، ۱ NC) قهرمان سابق دو دسته است و در حال حاضر وضعیت خود را به عنوان یکی از بزرگترین جنگنده های پوند برای پوند در تاریخ UFC سمان کرده است. خوش قلب کورمیر، که طاقچه خود را به عنوان یک پخش کننده موفق پیدا کرده است، عهد کرده بود که پس از شنبه بازنشسته و پایان دادن به یک حرفه ای که در آن 10 از 11 آخرین مبارزه خود را با یک قهرمانی در خط مبارزه شد.

کورمير گفت که اون تصميمش رو براي بازنشسته شدن گرفته او اولین مبارزه بین این دو را برد اما دو بار مستقیم به میوچیک افتاد.

کورمیر گفت: «من علاقه ای به مبارزه برای چیزی جز عناوین ندارم و تصور نمی کنم که در آینده عنوانی وجود داشته باشد» “اين براي من خواهد بود. من دراز مدت، آن را بزرگ بود، من فقط آخرین مبارزه من برای یک قهرمانی سنگین وزن مبارزه کرد و آن را یک مبارزه بسیار خوب بود.”

رئیس یو اف سی دانا وایت گفته بود فرانسیس نگانو نفر بعدی برای یک ضربه سنگین وزن عنوان بود.

“عملکرد بزرگ ي براي هر دو نفر … تبریک به استیپ در اجرای. به زودی می بینمت، “نگانو توییت کرد.

جان جونز، قهرمان سنگین وزن سبک وزن UFC، تلاش کرد تا با دست کشیدن از چالش ی کم به میوک، گلدان را در رسانه های اجتماعی به هم بزند.

“مسابقات سنگین وزن جهان من به زودی شما را می بینم. “پیروز” جونز توییت کرد.

میوک تقریبا ً در پایان دور دوم به پایان رسید و کورمیر را در مشکل داشت تا زمانی که زمان تمام شد.

میوچیچ گفت: «صد درصد او را تمام می کردم.

کورمیر در مسابقه اول در سال ۲۰۱۸ در مسابقات خود در مسابقات ۲۰۱۸ در مسابقات مسابقات قهرمانی در مسابقات قهرمانی در مسابقات قهرمانی در مسابقات قهرمانی سنگین وزن، میوک یک را از مسابقات قهرمانی حذف کرد. Miocic در ماه اوت گذشته در مسابقه دوباره در UFC 241 شکست خورد.

برنده این مسابقه می تواند استدلال به عنوان بزرگترین قهرمان سنگین وزن در تاریخ UFC. میوک در مخزن مقدار زیادی باقی مانده است برای حفظ سیمان کاری میراث خود را به عنوان بهترین مرد بزرگ UFC است در داخل قفس دیده است.

“مبارزه سنگین وزن بزرگ!! #UFC252 #TeamStipe، لبرون جیمز ستاره ی لبرون جیمز توییت کرد.

“کورمیر” با یک علامت 1-2 مقابل میوک و یک شکست مقابل جونز به پایان رسید. کورمير هر دو مبارزه رو به جونز از دست داد، اگرچه دومين مبارزه وقتي جونز شکست خورد، از دست رفت نتیجه به هیچ مسابقه ای تغییر کرد.

میوک که به کار خود برای اداره آتش نشانی ولی وِی (اوهایو) ادامه می دهد، هشت مبارزه شب گذشته اش را برد.

میوچیچ گفت: «من درمان خاصی ندارم. “من فقط يکي از اون آدما هستم”

تنها چيزي که گم شده جمعيت بود UFC است که ضرب و شتم در طول همه گیر از دست رفته و همچنان به اجرای برخی از موفق ترین نشان می دهد خود را در طول چند سال گذشته. اما بدون شک جمعیت بسته بندی شده و مجرا می شد بعد دیگری به سه گانه حماسی اضافه کرد. White گفت که UFC به جزیره مبارزه در جزیره یاس ابوظبی باز خواهد گشت.

“من نمی بینم طرفداران اتفاق می افتد هر زمان به زودی، “وایت گفت. “من حتي بهش فکر نمي کنم”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>