جنیفر برادی آماده برای باز کردن آمریکا با برنده شدن 1 تور عنوان

LEXINGTON, Ky. (AP) — پوشیدن ماسک مناسب همه گیر, جنیفر برادی راه رفت تا برای قبول اولین جایزه WTA حرفه خود را, مطمئن شوید که به درخواست بهداشتی دست قبل از بالا بردن سربار سخت افزار جدید.

برادی ادعا کرد که عنوان اولیه خود را در سطح تور در دانه بالا باز در روز یکشنبه, چیره شدن برخی از خدمت لرزان و با استفاده از پنج بازی اجرا برای به دست گرفتن کنترل برای 6-3, 6-4 پیروزی در مقابل Jil Teichmann در فینال.

این اولین رویداد تنیس حرفه ای در ایالات متحده از زمان آغاز شیوع ویروس کورونابود، و هیچ تماشاچی اجازه نداشت.

شرایط غیر معمول به هیچ عنوان برادی را اذیت نمی کند.

“چیزی رو ازش نگرفتن این برد را برای من (از) نگرفت، گفت: «آمریکایی ۲۵ ساله که در فلوریدا مستقر است و هفته را در رتبه ۴۹ آغاز کرد. “من فقط خوشحال شدم که با جایزه ایستاده وجود دارد.”

او مجموعه ای در سراسر مسابقات سخت دادگاه رها نمی کند و تنها 24 بازی در همه بازی ها را ceded. این یک راه عالی برای آماده سازی برای آزاد ایالات متحده بود، که آغاز می شود اوت 31 در نیویورک.

و حالا برادی که فصل را شروع کرد نیاز به واجد شرایط شدن برای وارد شدن به رویدادهای WTA، در صف بذر برای ایالات متحده باز است.

بردی که در اولین فینال خود ظاهر شده بود، گفت: «قطعاً انتظار نداشتید که اگر شما به من می گفتید که اوایل امسال – یا من یک عنوان WTA را به دست می ارم»

در برابر تیچمن، چپ دست ۲۳ ساله از سوئیس با دو عنوان قبلی روی رس، برادی تنها ۳۳٪ از اولین نفرات را در بازی در طول ست اول قرار داد.

پس از یک دو تقصیر، برادی سه بار به سمت چپ ش با کف دستش سیلی زد. پس از دیگری، او اعلام کرد: “من هرگز این بسیاری از اولین خدمت از دست رفته! من نمی فهمم!”

اما در مجموع در ست اول، او چهار امتیاز استراحت را ذخیره کرد، سپس اولین شکست مسابقه را در بازی بعدی به دست آورد تا ۵-۳ را به پیش ببرد، زمانی که تیشمن رتبه ۶۳ را یک فورفوروارد کرد.

که بخشی از کشش بود که در آن برادی مجازات هر توپ وسط دادگاه از Teichmann با ضربه های زمین قدرتمند و رفت تا توسط یک مجموعه و 2-0 در دوم.

شايد من به اندازه کافي از پاهام استفاده نميکردم یا اینکه اون پرت ها یه کم به سمت چپ می اومدن ممکنه اعصاب باشه کمی از همه چیز، “بردی، که حذف کوکو گاف 16 ساله در نیمه نهایی گفت. “من کمی بیشتر از خودم توقع ات را می گذاشتم تا خوب عمل کنم، بنابراین کمی نا امید شده بودم. و اين واضحه که کمکي نمي کرد اما من قادر بودم آن را در را در و بازگشت به واقعیت است.”

و اون صاحب يه جايزه براي اثبات اين هاست

___

بیشتر AP تنیس : و

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>