سهام ژاپن سقوط پس از قرارداد اقتصاد، بازارهای دیگر تا

توسط جو مک دونالد

پکن (AP) — سهام ژاپنی در حالی که دیگر بازارهای آسیایی به دست آورد دوشنبه پس از ژاپن گزارش انقباض اقتصادی رکورد به عنوان همه گیر coronavirus وزن در خرده فروشی ، سرمایه گذاری و صادرات به دست آورد.

سرمایه گذاران در آسیا به جلسات بانک مرکزی در این هفته در چین، اندونزی و فیلیپین، با چند رویداد دیگر در حال حرکت در بازار در نظر نگاه.

در توکیو ۲۲۵ نیکی ۰.۶٪ کاهش یافت و به ۲۳۱۴۵.۲۸ سقوط کرد پس از اینکه داده ها نشان داد سومین اقتصاد بزرگ جهان از یک سال پیش از آن در سه ماه پایانی ماه ژوئن ۲۷.۸٪ از اقتصاد جهان را در هم کوبید. که بزرگتر از عمیق ترین کاهش کشور در طول 2008-09 بحران مالی بود.

کاهش سه ماهه 7.8 درصد بود، نه کاملا به عنوان افت 9.5٪ برای اقتصاد ایالات متحده برای سه ماهه گذشته. اما اقتصاد ژاپن در حال حاضر بسیار آهسته رشد می کرد وقتی که در اواخر سال گذشته به رکود اقتصادی سقوط کرد. و کاهش سرعت فعلی بدون هیچ خاموشی کامل برای کنترل همه گیر آمد.

استفان آنگریک از اقتصاد آکسفورد در گزارشی گفت: «جاده پیش رو به عنوان یک موج دوباره در موارد Covid به نظر می رسد که بر هزینه های داخلی و خارج از کشور وزن خواهد داشت»

شاخص کامپوزیت شانگهای با افزایش 1.9 درصدی به 3423.56 و هنگ کنگ ینگ سنگ 1.2 درصد به 25502.45 دست یافت. بازارهای کره جنوبی برای تعطیلات بسته شدند.

S&P-ASX 200 در سیدنی ریخته 0.6٪ به 6,092.10. نیوزیلند و سنگاپور پیشرفته.

وال استریت هفته گذشته کمی تغییر کرد.

شاخص معیار S&P 500 کمتر از 0.1٪ کاهش یافته و به 3,372.85, نزدیک رکورد خود را بالا. میانگین صنعتی داو جونز 0.1% به 27,931.02 دست یافت. *کامپوزیت نزدک 0.2% به 11,019.30 کاهش یافته است.

اقتصاددانان می گویند هزینه های مصرف کننده می تواند تحت فشار بیشتری باشد پس از کمک های دولت از جمله 600 دلار اضافی مزایای بیکاری هفتگی تمام شد. سرمایه گذاران در حال شمارش در واشنگتن برای یکی دیگر از خط عمر اقتصادی، اما قانونگذاران بسیار دور از بسته ممکن است.

در بازارهای انرژی، معیار خام آمریکا ۳۶ سنت به ۴۲.۳۷ دلار در هر بشکه در معاملات الکترونیکی در بورس کالای نیویورک دست پیدا کرد. قرارداد روز جمعه 23 سنت تسويه حساب شد تا 42 دلار و 01 سنت تسويه شود. برنت خام، استاندارد قیمت بین المللی نفت، ۳۰ سنت به ۴۵،۱۰ دلار در هر بشکه در لندن اضافه کرد. 16 سنت جلسه قبل به 44.80 دلار.

دلار از جمعه 106.59 ین کاهش یافت. یورو به 1.1859 دلار از 1.1843 دلار به دست آورد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>