ویروس کورونا بی خانمان ها را ویران نکرده است چرا که بسیاری از آنها می ترسم

توسط جانی هار

سان فرانسیسکو (AP) – هنگامی که ویروس کوروناویروس در آمریکا در این سال ظهور کرد، مقامات بهداشت عمومی و طرفداران بی خانمان ها می ترسیدند که ویروس از طریق پناهگاه ها و اردوگاه های چادری پاره شود، مردم آسیب پذیر را که اغلب مشکلات بهداشتی مزمن دارند، به هم می زدند.

آنها به حرکت مردم به اتاق هتل، نازک کردن پناهگاه های شلوغ و چادر به نقاط تعیین شده در اردوگاه های مجاز در فضای باز منتقل می شود.

در حالی که پناهگاه ها برخی از شیوع COVID-19 بزرگ را دیده اند، ویروس تا کنون به نظر نمی رسد به ارمغان آورده ویرانی به مردم بی خانمان به عنوان بسیاری از ترس. با این حال ، محققان و طرفداران می گویند بسیار ناشناخته است در مورد چگونگی همه گیر است تحت تاثیر قرار تخمینی نیم میلیون نفر بدون مسکن در ایالات متحده است.

در کشوری که از 5 میلیون مورد شناسایی شده و 169 هزار مورد مرگ پیشی گرفته است، محققان نمی داند چرا به نظر می رسد شیوع اینقدر در میان بی خانمان ها کم است.

من شوکه شدم، فکر کنم بتونم بگم، چون جمعیت خیلی آسیب پذیریه. دکتر دبورا بورن که ناظر بر سیاست های بهداشتی برای پاسخ بی خانمان های COVID-19 در بخش بهداشت عمومی سان فرانسیسکو است، می گوید: «نمی دانم در یک بعد از آن چه می بینیم. به همین دلیل به ش میگن ویروس رمان، چون ما نمیدونیم

بیش از ۲۰۰ نفر از حدود ۸۰۰۰ بی خانمان در سان فرانسیسکو آزمایش مثبتی برای این ویروس انجام داده اند، و نیمی از آن از شیوع بیماری در پناهگاه بی خانمان ها در ماه آوریل به وجود آمد. یک فرد بی خانمان در میان ۶۹ کشته ٔ این شهر است.

در جاهای دیگر که جمعیت بی خانمان های زیادی دارند، تعداد آنها به همین صورت کم است. در کینگ کانتی، که شامل سیاتل می شود، بیش از ۴۰۰ نفر از تخمین زده شده ۱۲۰۰۰ نفر از ساکنان بی خانمان تشخیص داده شده اند. در لس آنجلس کانتی، بیش از ۱۲۰۰ نفر از تخمین زده شده ۶۶۰۰۰ بی خانمان تشخیص داده شده است.

در شهرستان ماریکوپا کمی بالاتر است، که شامل فینیکس، جایی که نزدیک به 500 نفر از حدود 7400 بی خانمان آزمایش مثبت، از جمله 9 نفر که فوت کرده اند.

کارشناسان بهداشتی می گویند که اعداد نشان نمی دهد که چگونه گسترده بیماری است و یا چگونه ممکن است آن را از بازی طولانی مدت. معلوم نیست که چند نفر به دلیل شرایطی که به طور غیر مستقیم به ویروس مربوط می شود، جان خود را از دست داده اند. در حالی که ممکن است ویروس کوروناویروس راحت تر از فضای باز از داخل خانه خارج شود، زندگی در خارج خطرات خاص خود را دارد.

با بسته شدن کتابخانه های عمومی و دیگر مکان ها، بی خانمان ها می گویند که آنها در غذا و آب، دستشويی و پول نقد کوتاه هستند. در سانفرانسیسکو، ۵۰ بی خانمان در طول یک دوره هشت هفته ای در ماه های آوریل و مه – دو برابر نرخ معمول- مردند، دکتر بری زِوین، مدیر پزشکی برنامه پزشکی خیابانی بخش بهداشت عمومی گفت.

علل رسمی در انتظار هستند، اما زاوین اشاره می کند که دوز های بیش از حد فنتانیل در حال افزایش است و اقامت در خانه سفارشات ممکن است مانع از مردم از کمک گرفتن سریع. او می دانست انزوا می تواند منجر به بیش از حد بیشتر.

او گفت: «من فکر می کنم این اتفاق افتاده است، و اینکه آیا این اتفاق کم و بیش از آن چیزی است که انتظار داشتم، نمی دانم» “خسته کننده است که قادر به پیش بینی چیزی به عنوان یک مشکل، انجام هر کاری شما می توانید آن را به عنوان یک مشکل جلوگیری از، اما این کاملا مورد از اولویت های رقابت است.”

خوب داده ها دشوار است برای دریافت در جمعیت بی خانمان به دلیل بیمارستان ها و گواهی مرگ وضعیت مسکن را پیگیری نمی کند، می گوید: دکتر مارگوت Kushel، مدیر مرکز جمعیت آسیب پذیر در دانشگاه کالیفرنیا، سان فرانسیسکو.

او مردد بود به نتیجه گیری در مورد چگونگی همه گیری است مردم بی خانمان به طور کلی تحت تاثیر قرار اما گفت : “این ممکن است یک مثال که در آن در خارج و بی پناه، فقط از نظر COVID، شاید اجازه دهید مردم در معرض خطر کمتر باشد. اما باز هم بخشی از آن این است که ما فقط واقعا نمی دانیم.”

نیویورک سیتی بیش از ۱۴۰۰ عفونت و ۱۰۴ مرگ در میان ساکنان بی خانمان را از بیش از ۲۲۶۰۰۰ مورد مثبت و ۱۹۰۰۰ مرگ گزارش کرده است. تقریباً ۶۰۰۰۰ نفر در پناهگاه ها زندگی می کنند، برخلاف شهرهای ساحل غربی که بسیاری دیگر در آن ها بی پناه هستند.

اما چون پناهگاه های نیویورک فرزندان بیشتری نسبت به جمعیت عمومی دارند، زمانی که مرگ و میر ها برای سن تنظیم می شود، میزان مرگ و میر برای افراد بی خانمان ۶۷٪ بیشتر از جمعیت کلی است، گیسل روتری، مدیر سیاست گذاری ائتلاف برای بی خانمان ها می گوید.

“که فوق العاده بالا، به نظر ما، او گفت: “.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر