behrens به اتفاق آرا دوباره انتخاب شهرستان رئیس GOP


 Behrens

Behrens

WILKES-BARRE — حزب جمهوری خواه شهرستان لوزرن یکشنبه به اتفاق آرا جاستین بهرنز را به عنوان رئیس حزب جمهوری خواه شهرستان لوزرن انتخاب کرد.

در سال و نیم است که جاستین رئیس ما بوده است ما را دیده اند رشد ثبت نام از جمهوری خواهان در لوزرن شهرستان، و همچنین انتخاب اکثریت جدید از جمهوری خواهان به شورای شهرستان لوزرن برای اولین بار، گفت: 120 th رئیس منطقه پاتریک Pribula.

Pribula گفت تحت رهبری Behrens، جی پی کانتی به هر دو نامزد قضایی ایالتی کمک کرد حمل Luzerne شهرستان و سازمان باز ستاد جدید در کینگستون گوشه.

“و در کمتر از 100 روز، شهرستان لوزرن بار دیگر رئیس جمهور دونالد ترامپ را به پیروزی با انتخاب مجدد خود را حمل،” پریبولا گفت.

کمیته جمهوری خواه شهرستان لوزرن بار دیگر بهرن را برای یک دوره چهار ساله به عنوان رئیس انتخاب کرد.

بهرنز گفت: “در سال ۲۰۱۶ به ما گفتند لوزرن کانتی به دونالد ترامپ رای نمی دهد، و ما آنها را اشتباه اثبات کردیم.” در سال 2016 به ما گفتند پنسیلوانیا به دونالد ترامپ رای نمی دهد و شهرستان لوزرن دونالد ترامپ را از خط پایان برای پیروزی در پنسیلوانیا به اجرا در آورد، ما آنها را اشتباه ثابت کرد. و در سال ۲۰۱۶ گفته شد که رئیس جمهور ترامپ شانس ی برای پیروزی نداشت، با این حال بار دیگر ثابت کردیم که اشتباه می کنند.”

Behrens در سخنرانی خود پس از قبول سمت به عنوان رئیس، افزود: “در حال حاضر در سال 2020، آنها به ما همان داستان ها را می گفت.” با کمک شهرستان لوزرن؛ پنسیلوانیا و ایالات متحده آمریکا ما می رویم تا بار دیگر ثابت کنیم مردم اشتباه می کنند و رئیس جمهور دونالد جی ترامپ را دوباره به چهار سال دیگر انتخاب می کنند.»

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حزب جمهوری خواه شهرستان لوزرن، بازدید – www.facebook.com/GOPluzerne، و یا با آنها در تماس با — [ایمیل محافظت شده] برای درگیر شدن.

رسیدن به بیل O’Boyle در 570-991-6118 و یا در @TLBillOBoyle.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>