lyon stuns Man City 3-1 to reach Champions League semifinals

توسط راب هریس

لیسبون، پرتغال (AP) — گابریل عیسی در زمین دولا شده بود و گریه می کرد. حتي جرسي منچستر سيتي که صورتش رو پوشش ميده نميتونه از درد و رنج ماسک بزنه

رحیم استرلینگ در از پشت لاک پشت دراز می زد، دست هایش از روی چشمانش عبور می کرد.

سپس، بازیکنان Lyon از جشن های خود را به کنسول حریف در خارج شدن از لیگ قهرمانان بدون رسیدن به نیمه نهایی برای فصل چهارم مستقیم ناراحت شکست.

شهر، گران ترین ترکیب جمع شده تاریخ فوتبال، ۳ بر ۱ به تیمی باشکست دست یافته بود که در لیگ فرانسه هفتم شد.

آنتونی لوپس دروازه بان Lyon گفت: “این باور نکردنی است زیرا ما تیم شگفت انگیز، “. فکر نمی کنم خیلی ها انتظار داشته باشن که ما به این مرحله از رقابت برسه ما حق داریم به رویا ادامه بدیم و به باور خود ادامه بدیم.”

در حالی که Lyon آماده برای رویارویی با بایرن مونیخ در اولین نیمه نهایی لیگ قهرمانان خود را در یک دهه, شهر باید به سقوط دیگری در تلاش خود را برای تبدیل شدن به قهرمان اروپا برای اولین بار مواجه.

کوین دبروین که تنها گل سیتی را به ثمر رساند تا قبل از اینکه موسا دمبلد دو بار گل بزند، به مساوی بپوشاند، گفت: «ما باید یاد بگیریم – این به اندازه کافی خوب نیست و همین طور است. “سال متفاوت، همون چيزا”

آن را ترک پپ گواردیولا هنوز هم منتظر اولین عنوان لیگ قهرمانان از سال 2011 با بارسلونا، سقوط کوتاه در سه تلاش با بایرن مونیخ قبل از شکست های مکرر با شهر.

تصمیم گواردیولا برای استقرار یک دفاع ناآشنا پنج نفر برای مطابقت با سیستم Lyon backfired زمانی که سوراخ خمیازه در پشت چپ قبل از Maxwel Cornet ضربه باز کننده در دقیقه 24.

“ما در نبرد تاکتیکی به عنوان استاد سیستم ما از بازی برنده شد،” مربی Lyon رودی گارسیا گفت.

د برون در 69 اما جایگزین Dembélé 10 دقیقه بعد از اینکه تنها به مدت چهار دقیقه در زمین قرار داشت، به طور مساوی برگشت. سپس شانس به سطح که راهم استرلینگ، که شعله توپ بیش از یک تور خالی، و یک دقیقه بعد Dembélé دوباره گل زده آمد آمد.

هیچ راهی برای شهر وجود نداشت که با وجود هجوم نقدی عظیم ابوظبی از سال ۲۰۰۸ تا به حال جام اروپا را هرگز بلند نکرد.

در نیمه نهایی فرانسه در برابر آلمان در این نتیجه گیری منحصر به فرد همه گیر اجرا شده به لیگ قهرمانان در لیسبون، با بازی های تک به جای نیمه نهایی دو پا گودال.

پس از پاریس سن ژرمن در بازی برای اولین بار نیمه نهایی Leipzig در روز سه شنبه، Lyon در بایرن شب بعد را.

اگر ما جایی که امروز در آن قرار داریم، این پایین شانس نیست، کورنت گفت: “ما واقعا سخت در آموزش قبل از بازگشت به فوتبال رقابتی کار می کرد.”

بزرگترین پیروزی در لیگ قهرمانان شهر در فصل ، هر چند ، خاموش زمین زمانی که وکلای آن را حذف ممنوعیت دو فصل از رقابت های اروپایی.

اما برای یک طرف سیتی که رکورد ۱۳ بار قهرمان رئال مادرید را در دور قبل حذف کرد، باخت به لِیون در فیلمنامه نبود.

با توجه به اينکه يه جايي تو ي نيمه نهايي روي خط بود خط پشت شهر به چالش کشيده نشد

عدم فوریت در برخورد با پیشرفت Lyon برای بازکن بی توجه بود به عنوان فرناندو Marçal ارسال توپ طولانی بیش از بالا از داخل نیمه خود را.

در آن نقطه کایل واکر در کنار کورنت در خط نیمه راه بود اما شهر راست پشت به عقب به جای ردیابی عقب. Aymeric Laporte نیز پیشروی Toko Ekambi را از دست داد. اریک گارسیا فرار کرد تا مقابله کشویی که مانع از تیراندازی اگامبی شد.

اما کورنت به جلو پرید و بدون علامت باقی مانده بود تا توپ شل را قبل از بهره برداری از ادرسون که گرفتار خط خود را انتخاب کنید. کورنت با شلیک کم دروازه بان را به گوشه ای از نت سپرد.

دبروين گفت: “اين تيم عاليه” اما ما اشتباهات زيادي ميکنيم

شهر بايد از خطر کورنت به خوبي آگاه ميشد او در دو بازی مرحله گروهی فصل گذشته سه گل در مقابل قهرمان لیگ برتر آن زمان به ثمر رساند.

کورنت گفت: “بخت دوباره بر من علیه آنها لبخند زد.”

اگر چه شهر شروع به پیدا کردن فضای بیشتری برای حمله کرد، اما تنها تهدید از ضربات آزاد د بروئین به وجود آمد.

خلاقیت بیشتر اضافه شد که گواردیولا جای فرنانداینهو را با ریاد مهرز که اکولایزر را خلق کرد، کرد. الجزایری ها از پهلو چپ به استرلینگ می گذشتو توپ برای د برونی که بی نشان بود، به گوشه پایین ی آن برمی گشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>