شهرستان لس آنجلس گزارش بیش از 2100 مورد جدید کوروناویروس و 35 مرگ و میر مرتبط با

توسط داگ اسمیت

لس آنجلس _ اداره بهداشت عمومی شهرستان لس آنجلس روز شنبه گزارش 2103 عفونت جدید کوروناویروس و 35 مرگ و میر مرتبط با دیگر، نشانه روند رو به پایین ادامه در اثر بیماری.

تعداد جدید کل شهرستان را به 220762 مورد مثبت COVID-19 و 5245 مرگ و میر آورد. در مجموع مرگ شنبه در این هفته کمترین میزان مرگ هر روز بود.

در بیمارستان ها نیز ۱۳۹۳ مورد تأیید شده، کمتر از هر روز از اواسط ماه ژوئن، اداره بهداشت گزارش داده است. از کسانی که بستری شده بودند، 33٪ در ICU بودند.

بیش از 2 میلیون آزمایش داده شده است، با 10٪ از آنها بیرون آمدن مثبت، نرخ هنوز هم بالاتر از سطح مورد نظر دولت از 8٪.

در کل عفونت با یک پشت سر هم از پرونده های سیستم گزارش آزمایشگاه الکترونیکی دولتی، گزارش می شود، به عنوان یک کجی باقی مانده است، اما بستری شدن در بیمارستان و تعداد مرگ و میر تحت تاثیر قرار نمی.

دو سوم از مرگ و میر جدید افرادی بودند که شرایط بهداشتی زمینه ای را داشته اند، به گزارش گروه بهداشت. نه نفر بالای 80، نه نفر بین 65 تا 75، 11 بین 50 تا 65 و 5 بین 39 تا 49 بودند.

از کسانی که نژاد یا قومیت آنها شناخته شده بود، ۵۰٪ مرگ ها لاتین، ۲۴٪ سفیدپوست، ۱۵٪ آسیایی، ۱۰٪ سیاه پوست، کمتر از ۱٪ بومی هاوایی یا اقیانوس آرام جزیره ای و ۱٪ شناسایی با دیگر نژادها بودند.

گزارش گفته شده که 34 مورد و 4 مورد مرگ که قبلا گزارش شده بود، ساکنان شهرستان لس آنجلس نیست.

با درجه حرارت بالا این آخر هفته، من همه را تشویق به گام به ماندن سرد و حفظ آب در طول روز در حالی که هنوز تمرین دوری فیزیکی و اجتناب از تجمعات، L.A. مدیر بهداشت عمومی شهرستان باربارا فرر در بیانیه ای گفت. “لطفا توجه داشته باشید که مراکز خنک کننده باز و امن مکان برای رفتن به جلوگیری از گرمای شدید به دلیل هر سایت است به شدت چسبیده به کنترل عفونت و اقدامات دور.”

در گزارش سازمان مراقبت های بهداشتی اورنج کانتی ۵۱۳ مورد جدید و ۲۰ مورد دیگر مرگ و میر شنبه به ۴۳۳۶۷ مورد و ۸۰۹ مورد مرگ و میر وارد شده است.

در بیمارستان های این شهرستان ۴۳۴ بیمار COVID-۱۹ بودند که ۱۳۸ نفر در بخش ICU بودند.

به گزارش سرویس خبری سیتی، میزان آزمایش مثبت ساکنان برای COVID-19 در این شهرستان 6.7 درصد بود که در زیر آستانه ایالت قرار می گرفت.

___

(c)2020 لس آنجلس تایمز

بازدید از لس آنجلس تایمز در

توزیع شده توسط آژانس محتوای تریبون، LLC.

_____

عکس (برای کمک به تصاویر، تماس با 312-222-4194):CORONAVIRUS-LACOUNTY

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>