شهردار لانگ بیچ مادر، ناپدری به COVID هفته جدا از دست می ده. …اون ميخواد مردم ازش ياد بگيرن

By Alejandra Reyes-Velarde

LONG BEACH, کالیفرنیا _ وقتی گابی النا اودانل 61 ساله در 26 ژوئیه بر اثر عوارض ناشی از COVID-19 درگذشت، پسرش رابرت گارسیا او را در توییتر افتخار کرد، ارسال عکس از مادرش در کار خود به عنوان دستیار پزشکی در یک درمانگاه. اون با لباس و ماسک و لباس هاي شيک پوشيده

دو هفته بعد، در ۹ اوت، پدر خوانده اش، گرگ اودانل ۵۸ ساله که برای زندگی اش در یک دستگاه تهویه مبارزه می کرد، نیز به دلیل عوارض COVID-19 درگذشت.

اما برای شهردار لانگ بیچ، این زمان برای متوقف کردن بود.

گارسیا از طریق کنفرانس های خبری و با مردم درخواست ماسک پوشیدن و حفظ فاصله خود را. او پیشنهاد بودجه شهر در سال ۲۰۲۱ را در میان بزرگترین بحران اقتصادی در دهه ها و فشار برای استرداد آژانس های پلیس پس از اعتراضات تاریخی بر سر مرگ جرج فلوید به دست یک افسر پلیس مینیاپولیس ارائه کرد.

گارسیا مصاحبه رسانه ای در مورد خانواده اش و برنامه COVID-19 لانگ بیچ داد چرا که نزدیک به ۱۰۰۰۰ نفر از ساکنان آن به این بیماری مبتلا شدند و شمار مرگ و میر ویروس های کوروناویروس شهر به ۱۸۷ نفر رسید.

در توییتر، کامله هریس، نامزد معاونت ریاست جمهوری، تسلیت خود را اعلام کرد، و به او گفت: “مادران بی جایگزین هستند، اما من می دانم که مال شما در طول زندگی شما به عنوان یک نیروی هدایت کننده ادامه خواهد داد.”

گارسیا در این مورد شک نداره

شهردار در مصاحبه ای با لس آنجلس تایمز گفت: «مادرم به من یاد داد که واقعا ً قوی باشم. هنگامی که شما شهردار جامعه خود را انتخاب کنید، این کار سخت است که نیاز به یک سطح از سختی و دانستن آنچه شما ثبت نام برای. من بدون توجه به لحظات سخت زندگی شخصی ام برای یک شغل ثبت نام کردم.”

برای تمام مدت گارسیا، Gaby Elena O’Donnell یک دستگاه در امور شهر لانگ بیچ، محبوب توسط بسیاری که او را می دانستند شده بود. در طول جلسات شورا، رویدادهای شهرستان و دیگر نامزدی شهردار در آن شرکت داشت، او وجود دارد برای حمایت از پسرش.

گارسیا گفت: «من فکر می کنم گاهی اوقات او هنوز فکر می کرد من 18 ساله در سر او هستم.

در طول یک کنفرانس خبری ۳۰ ژوئیه، گارسیا مخاطبان خود را با خاطرات مادرش دوباره به یاد آورد.

او یک پسر ۵ ساله بود که در جستجوی رویای آمریکایی، پرو را همراه با مادر، پدر و مادربزرگش ترک کرد. آنها از تروریسم داخلی و عدم اطمینان اقتصادی فرار کردند.

با هم گارسیا و مادرش انگلیسی یاد گرفته و خانه ای جدید در کالیفرنیا درست کرده اند. مادرش در فروشگاه های رانش و به عنوان یک خانه دار کار می کرد، و در نهایت فرود یک شغل در محل کار اخیر خود، یک کلینیک که در آن او دستیار پزشکی برای بیش از 25 سال بود.

چند سال بعد از ورود به آمریکا، والدین گارسیا از هم طلاق گرفتن. در نهایت، گبی در یک شب در یک بار دیسکو در دره سن گابریل با گرگ اودانل ملاقات کرد. او نبايد به اون و خانواده اش وفادار بمونه

گارسیا گفت: اودانل مردی آرام اما همچنین گرگینه بود که عاشق چیزهای ساده در زندگی بود. او تلاش کرد تا حدود ۳۰ سال تجارت قراردادی خود را شروع و نگهداری کند. او دوست داشت کباب را میزبانی کند و با خانواده اش وقت بگذرد. مادر گارسیا و اودانل سرانجام یک پسر با هم داشته اند.

گارسیا گفت: «او فقط پدر خوب و پدربزرگ خوبی برای پسر برادرم بود» اون سخت کوش بود و از خانواده خيلي خوب مراقبت ميکرد

«او بسیار فروتن و قوی ترین فردی بود که تا به حال شناخته ام» برادر گارسیا جیکوب اودانل در یک نوشته عمومی فیس بوک نوشت. “اون قلبي از طلا داشت”

و او و مادر گارسیا “فقط کاملا عاشق بودند. آنها همیشه خوشحال بودند.”

چند سال پیش گارسیا با مادرش به پرو برگشت. اون چند دهه بود که به وطنش نيومده بود

اونا از محله اي که اون بزرگ شده بود رد شدن او به پنجره آپارتمان قدیمی باریو خود اشاره کرد, سبد خرید آنتی کوچو مورد علاقه خود را, ایستاده فروش انواع مختلف غذاهای گوشت. آنها از دیگر نشانه های زندگی او بازدید.

او گفت: “دیدن پرو از طریق چشمانش شگفت انگیز بود.”

گارسیا گفت: اما یکی از لحظات شاد ترین زندگی گابی اودانل، روزی بود که او شهروند ایالات متحده شد. او نبه فرزندش تقدیر ی را برای خانه به فرزندی گرفته شده شان. گارسیا یک سال پس از مادرش شهروند آمریکا می شد.

او گفت: «من به این فکر می کنم که در این زمان ها، خوش بینی مادرم در ما آینده ای بهتر و جامعه بهتری را می سازیم» او نگفت که ما هرگز قادر نتوانیم آنچه را که کشورمان به ما داده است به کشورمان پس ببخشیم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>