تماس با ردیاب ها در ماساچوست ممکن است شیر سفارش یا کمک برای اجاره. …اینجا چرا

توسط مارتا ببينگر

بوستون _ این لحظه آشناست. بچه ها غلات شون رو ميخوان و قهوه ميخواد اما تو شير تموم کردي مشکلی نیست، فکر می کنید _ فروشگاه گوشه فقط چند دقیقه با ما فاصله دارد. اما اگر COVID-19 داشته اید یا در معرض ویروس کوروناویروس قرار گرفته اید، قرار است که در آن جا بمونید.

حتی این سرعت می تواند شما را به دلیل دیگری آلوده می شود. اما انتخاب کردن برای حفظ امنیت دیگران می تواند بدون حمایت سخت باشد.

برای بسیاری از والدین مجرد یا کارگران کم دستمزد، به عنوان مثال _ ماندن در انزوا دشوار است به عنوان آنها با چگونگی تغذیه بچه ها و یا پرداخت اجاره مبارزه است. با شناخت این مشکل، ماساچوست شامل نقش خاصی در برنامه تماس-ردیابی COVID-19 آن است که در همه جا معمول نیست: هماهنگ کننده منابع مراقبت.

لوئیسا شافر روزخود را صرف هماهنگی منابع برای جامعه ای انبوه بسته بندی شده، که تا حد زیادی مهاجر در بروکتون، ماساچوست است.

در اولین تماس روز او به تازگی، یک زن در درب آپارتمان خود را، بحث که آیا به آن پیاده روی سریع برای دریافت مواد غذایی، پر از کیسه آب شد. زن COVID-19 داشت. شغل شافر کمک به مشتریان است که بهترین انتخاب را برای عموم _ گاهی اوقات، کمک او ارائه می دهد به عنوان اساسی، و مهم است، به عنوان تحویل یک جوزه شیر است.

“اين اولويت منه” من باید فورا شیر را در یخچال شفر قرار دهم.”

“بیشتر مواقعی که این چیزها ساده هستند، چیزهای ساده می توانند ویروس را پخش کنند.”

زن يکه شير لازم داشت يکي از هشت موردي بود که از طريق همکاري هاي دولت دولت يواشکي به شافر ارجاع داده مي شد تماس با ردیاب ها تماس روزانه به مردم در انزوا به دلیل آنها مثبت و یا کسانی که در قرنطینه به دلیل آنها در معرض coronavirus است و باید 14 روز صبر کنید تا ببینید که اگر آنها عفونت. مشارکتی تخمین می زنند که بین ۱۰٪ تا ۱۵٪ موارد درخواست کمک می کنند. این درخواست ها به شافر و دیگر هماهنگ کنندگان منابع مراقبت ارجاع داده می شوند.

جان ولچ، مدیر عملیات و مشارکت همکاران در بهداشت و درمان در ایالت ماساچوست Coronavirus Response که برنامه تماس با ردیابی ایالت را مدیریت می کند، گفت: “بسیاری از مردم در این لبه نازک تیغه ای هستند، و اغلب تشخیص واحدی مانند COVID است که می تواند آنها را نوک بزند.”

او گفت نقشی مانند هماهنگ کننده منابع در بازگشت مردم به «احساس سلامتی، احساس سلامتی، احساس امنیت» ضروری می شود.

با شیر در راه خود، Schaeffer تماس با یک زن که نیاز به پیدا کردن یک دکتر مراقبت اولیه، قرار ملاقات و درخواست برای Medicaid. اون تماس به زبان اسپانيايي بود

با مشتری سومش، شیفر به زبان مادری اش، کیپ وردکریول تغییر کرد. مرد يکه و مادرش هم مريض و هم از کار در اومده بود او برای تمبر مواد غذایی درخواست و محروم شد. شفر به رئیس منطقه ای یک دفتر دولتی که آن برنامه را مدیریت می کند، پیام کاست. چند دقیقه بعد، کارگردان به مسی جس داد که اون تو پرونده بود

Schaeffer, که ریشه های عمیق در جامعه, در وام موقت به دولت تماس با ردیابی همکاری و بعد از آن به کار خود بازگشت, کمک به بیماران درک و دنبال درمان تجویز شده خود را در مرکز بهداشت محله براکتون.

همکاری گفت : اکثر درخواست مشتری برای مواد غذایی ، دارو ، ماسک و لوازم تمیز کردن است. COVID-19 بیمارانی که هفته ها از کار خارج شده اند یا شغل های سالاری ندارند ممکن است به کمک برای درخواست بیکاری یا کمک به کمک برای اجاره کمک _ در دسترس ساکنان واجد شرایط ماساچوست نیاز داشته باشند.

هماهنگ کننده منابع مراقبت حتی در زمانی که به آن نیاز دارند، افراد را با حمایت قانونی به هم متصل می کنند. زن مسن تر شاغل در رختشویخانه در خانه سالمندان گفته شد که او نمی خواهد پرداخت در حالی که از بیمار. Schaeffer کردم در تماس با جامعه ردیابی وکیل همکاری، که به یاد شرکت پرداخت شده است که ترک بیمار پرداخت شده است مورد نیاز است اکثر کارفرمایان در طول همه گیر.

“پس، حالا، همه چيز سر جاي خودشه” او شروع به گرفتن پول کرد، “شافر گفت.

هستند glitches وجود دارد به عنوان هماهنگ کننده منابع مراقبت سعی می کنند برای حمایت از مردم در خانه منزو. برخی از کارگران که بدون مدرک به کار برمی گردند، زیرا از از دست دادن شغل خود می ترسند. هنگامی که بانک مواد غذایی محلی اجرا می شود، Schaeffer تا به حال به تقلا برای پیدا کردن یک بغالغال محلی برای کمک به. کالا یا سبزیجات کنسرو شده آزاد می تواند مانند غذاهای خارجی برای مشتریان Schaeffer، که برخی از آنها از کیپ ورد و پرو هستند. در آن موارد، او می تواند با یک پزشک تغذیه تماس بگیرید و راه اندازی یک درس پخت و پز از طریق تماس کنفرانس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>