اشتباه بیش از امتحانات در انگلستان به عنوان تنظیم کننده می کشید راهنمایی

توسط پان پایلاس

LONDON (AP) — دولت بریتانیا یکشنبه برای “گرفتن گرفتن گرفتن” بیش از چگونه نمرات در حال به دانش آموزان مدرسه در انگلستان اعطا شد، که قادر به شرکت در آزمون در اوایل تابستان امسال به دلیل همه گیر coronavirus.

آخرین سردرگمی اواخر شنبه هنگامی که تنظیم کننده امتحان انگلیسی Ofqual راه اندازی یک بررسی در راهنمایی خود را فقط منتشر شده در مورد چگونگی دانش آموزان می تواند نمرات درخواست تجدید نظر تحت یک سیستم پیچیده اعطا.

در بیانیه ای کوتاه ساعاتی پس از صدور ارشاد، اوفکاول گفت که این سیاست توسط هیئت مدیره اش «در حال بررسی» است و اطلاعات بیشتری «در زمان مقرر» منتشر خواهد شد.

هیچ دلیلی برای تغییر ناگهانی ارائه شده بود، توسعه ای که احتمال می دهد باعث ناراحتی و اضطراب بیشتر در میان نوجوانان، به خصوص کسانی که نتایج را برای امتحانات سال آخر سطح A خود را هفته گذشته.

تغییر فشار بیشتری بر گاوین ویلیامسون وزیر آموزش و پرورش، که همچنین با انتقاد حاد مواجه شده است برای عدم به عقب برگردیم همه مدارس در ماه ژوئن به عنوان در اصل برنامه ریزی شده است. یکی از قانونگذاران برجسته حزب محافظه کار حاکم گفت که سردرگمی “غیرقابل قبول است.”

صدها هزار دانشجو امتحانات خود را از جمله GCSEs به طور سنتی دو سال قبل از A-levels گرفته شده بود، در اوایل سال جاری به دلیل همه گیر لغو شد. نمرات برای بسیاری از کالج ها و برنامه های کاربردی کار حیاتی هستند. نتایج GCSE به علت در روز پنجشنبه.

چون دانش آموزان نمی توانند امتحان بپذیرد، تنظیم کننده بر اساس یک الگوریتم پیچیده “تعدیل” که تقریباً 40% دانش آموزان سطح A را دیده بود نمرات پایین تری نسبت به نمرات پیش بینی شده توسط معلمان شان را دریافت می کند. دولت گفته است که این روند لازم بود برای جلوگیری از “تورم درجه” که نتایج را بی ارزش.

منتقدان گفته اند که در روش نقص وجود دارد، نه کم به این دلیل که یک پیوند با عملکرد گذشته مدرسه به این معنی است که هزاران دانش آموز روشن به طور موثر در برابر تبعیض بودند چرا که آنها در یک مدرسه از لحاظ تاریخی کم انجام بود.

هفته گذشته، ویلیامسون گفت که دانش آموزان می تواند هر نمره بالاتر بود بین نمره پیش بینی شده معلم و یا هر آزمون محاکمه آنها قبل از همه گیر بود. او همچنین گفت که دانش آموزان می توانند در پاییز به جای امتحان.

با این حال، در سند خود شنبه، Ofqual گفت که اگر نتیجه محاکمه بالاتر از پیش بینی معلم بود، پس از آن لزوما استفاده نمی شود.

رابرت هافمون، رئیس کمیته آموزش و پرورش قانون گذاران، گفت که این وضعیت یک “کثیفی بزرگ” و “غیرقابل قبول” است.

او به بی بی سی گفت: «دانش آموزان و معلمان به طور باور نکردنی مشوش هستند — به ویژه دانش آموزانی که نگران آینده خود هستند» “اين بايد مرتب بشه”

و کیت گرین، یک زن آموزش و پرورش برای حزب اصلی مخالف کار، گفت: نخست وزیر بوریس جانسون نیاز به “گرفتن گرفتن” و ارائه وضوح به دانش آموزان است.

“یک سیستم تجدید نظر معتبر باید اولویت اول دولت بود، اما سه روز بعد کاملا روشن نیست که چگونه جوانان می توانند نمرات ناعادلانه خود را به چالش بکشند، وجود دارد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>