اردوگاه های آموزشی احساس متفاوتی در این سن COVID-19

توسط آرنی استاپلتون

ENGLEWOOD، کلرادو (AP) — از دنور برنکوز قدم زدن از طریق راه خود را به زمینه های تمرین به سوت دستی برای مربیان نقاب دار ، اردوگاه های آموزشی NFL نگاه بسیار متفاوت و احساس امسال است.

بدون طرفدار. بدون سطل های گیتور. بدون عمل مشترک.

لیگ ده ها میلیون دلار صرف روزانه می کند و برخی از پروتکل های قرار داده شده در محل برای حرکت به بحران کوروناویروس را هزینه برخی از چشم انداز هر شات طولانی آنها در ساخت یک فهرست.

ممکنه اونا جون شون رو نجات داده باشن

کیمن برکینگ کام اسمیت آزمایش مثبت برای ویروس هنگامی که او به ستاد مینه سوتا وایکینگز گزارش, و سر مربی ورزشی اریک شوگرمن توصیه می شود او اکوکاردیوگرام.

خوب است، چون پیگیری تشخیصی یک مشکل مادرزادی با قلب او را آشکار کرد که به شدت بزرگ شده بود. اسمیت برای عمل جراحی قلب باز در 24 اوت برنامه ریزی شده است و فصل 2020 را از دست خواهد داد.

اگر من هرگز در این مورد نمی شناختم – یا به محض اینکه الان این کار را بکنم- – بدون اینکه آزمایش COVID و تست مثبت در آن بافه زمانی انجام دهم، اسمیت گفت. “این احساس می کند مانند آن را برکت و برکت در راه است که من تست مثبت است.”

پنجمین دور انتخاب کردن از USC سال گذشته به جلو به نظر می رسد به بازگشت در سال 2021 بهتر از همیشه “چون من ثابت خواهد شد. بهتر می شم و وضعیتم بهتر از 23 سال گذشته است.”

شانس طولانی تر

در حال حاضر شانس طولانی بازیکنان بدون پیش نویس ساخت فهرست روز باز کردن حتی بیشتر نجومی با بازی از راه دور رشد کرد، کاهش 320 لکه فهرستی به عنوان اردوگاه آموزش و حذف کل 65-بازی های فصل پیش فصل.

این به احتمال زیاد همه ما را از دیدن ظهور بعدی Malcom باتلر یا کریس هریس جونیور محروم چرا که بازیکنان ناديده گرفته در پیش نویس خواهد شد زمان سخت تر تبدیل سر به عنوان تیم تمرکز بر گرفتن شروع خود را آماده برای فصل و پیدا نکردن گوهر بعدی بدون جلا در پایین فهرست داشته باشد.

ما باید همه چیز را در 14 تمرین خالی شده که قبل از بازکن انجام می شود، ببینیم. کاری که می کنه اینه که این واقعا فرصت کمتری برای اون بچه ها ایجاد می کنه تا تیم فوتبال ما رو بشه

ما باید افراد با تیم تمرینی گسترش یافته را پیدا کنیم، که ما برای چهار سرباز سرباز نقاطی داریم. ما باید افراد مناسبی را پیدا کنیم که بتوانید تیم تمرین را با آن گسترش ببخشیم.” “قطعا فرصت های کسانی که CFAs برای خارج شدن از وجود دارد و واقعا به ما نشان دهد آنچه که آنها را آسیب می بیند.”

گران قیمت تاریخ

یک بازیکن که گزارش شده است که ضربه خود را در ساخت فهرست پس از رفتن بدون پیش نویس منفجر دولت اوکلاهما بازیکن Kemah سیوِراند بود. او توسط تیم فوتبال چینگ سونگ (به طور رسمی) کنار رفت و در روز پنجشنبه در توییتر خود به طور مخفیانه به هتل تیم مراجعه کرد. *پیام روشن ی که همه در دنیای 19-COVID-NFL بر عهده ی همه است: تیم را در معرض خطر قرار داده، عواقب آن را متحمل می شود.”

Pelissero اضافه کرد که زن در دنده های بازی لباس پوشیدن “در تلاش برای تغییر لباس او را به عنوان یک بازیکن.”

خوب، اولین پاسخ من به این است که، امیدوارم که او اندازه واقعی یک بازیکن فوتبال NFL نبوده باشد، مایک ورابل مربی ترک خورده تیتان. اين اولين چيزيه که ميگم اما ما بايد از قضاوت بزرگ استفاده کنيم ما می دانیم که قوانین چه هستند …”

بخش بزرگی از اولین جلسه تیم بروکس، نکوهش مربی ویک فانگیو برای بازیکنان بود که تلاش های کاهش COVID-19 تیم را با ضربه زدن به باشگاه های شبانه در روزهای خاموش شان به خطر نیانداختند.

فانگیو گفت: «ما باید از هوش آنها، غرور شان، مسئولیت شان که، هی، این متفاوت است، درخواست کنیم» شما آزادی که معمولا به داشتن آن عادت کرده اید را ندارید. وقتی اینجا نیستی، وقتی از ساختمان ما و مزارع ما بیرون می ایی، نمی تونی بری به میله ها، رستوران ها. تو نميتوني اطراف آدمايي باشي که نميشناسيش شما نمی توانید در جمع افراد زیادی …

فانگيو اذعان کرد: “آنها مردان جوان هستند و آنها هم خواسته هاي خود را در پي داشته اند.” “ما فقط باید از وجدان آنها درخواست کنیم که این کار را انجام نداده باشد.”

يه درخواست ديگه؟ پول نقد سرد و سخت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>