استراسبورگ صدمه دیده به عنوان اتباع ضرب و شتم Orioles 15-3 برای ‘تقسیم’

توسط دیوید گینزبورگ

بالتیمور (AP) — استفان استراسبورگ تا به حال بسیار کوتاه مدت در یک روز وحشتناکی طولانی برای اتباع واشنگتن ، که در حال مبارزه با آسیب به بازیکنان کلیدی در تلاش خود را به عنوان قهرمانان سری جهانی تکرار.

استراسبورگ تنها 16 زمین را پرتاب قبل از ترک با مسئله دست در اولین چرخش واشنگتن 15-3 از بالتیمور Orioles در شب جمعه. مدیر دیو مارتینز گفت: “راست دست ایستاده روز شنبه یک اسکن CAT دریافت خواهد کرد.

مارتینز گفت استراسبورگ احساس بی حسی در شست خود و این احساس در مچ دست سرچشمه گرفته است. مدیر امیدوار است استراسبورگ می تواند به عقب جستن، اما اذعان کرد، “من فکر می کنم بهترین چیز این است که او را خاموش” تا زمانی که علت درد می تواند مشخص شود.

مارتینز تاکید کرد: «ما باید از او مراقبت کنیم.

اتباع پس از برگشتن از شکست که پنج روز طول کشيد تا تصميم بگيرند و هوا ييک بارندگي طولاني را به تاخير بيابد، آسيب را به استراسبورگ متوجه شدند.

پس از خاموش کردن آغاز فصل خود را به آدرس دست دریانوردی خود، استراسبورگ در حال ساخت دوم خود را از سال آغاز شده است. اولین پرتاب او در مقابل Orioles در یک بازی که یکشنبه در پارک اتباع معلق شد و به پایان جمعه در کمدن یاردز با بالتیمور برنده 6-2 آمد.

در استراسبورگ در استراسبورگ به اختصار شروع دوم، او یک هومر انفرادی به آنتونی سنتاندر داد و دو بیرون قبل از ترک. اریک فد (1-1) استثنایی در امداد بود، اجازه می دهد فقط دو بازدید بیش از 5 1/3 نوبت بدون امتیاز.

اتباع چشم انداز لوئیس گارسیا از سایت جایگزین تیم به جای استارلین کاسترو مجروح، که مچ دست خود را در روز جمعه شکست احضار شد. گارسیا ۲۰ ساله در اولین بازی لیگ بزرگ خود در پایگاه دوم آغاز شد؛ اولین ضربه اش تامی میلونه (۱-۲) آمد و دو آر بی اول خود را با دو ضرب هشتم برداشت.

مارتینز گفت: «این کار دشوار بود. ما نفر دوم رو از دست ميديم و بعد استيون از کار مي وزه اما این به پایان رسید تا به حال واقعا خوب است.”

اتباع ضرب دیده از 19 بازدید، و کارتر Kieboom تا به حال 11 پاس، یک رکورد تیم برای یک پایه سوم.

روز طولانی برای هر دو تیم با اتمام بازی یکشنبه آغاز شد که به دلیل نقص در تاردرو در واشنگتن متوقف شد.

بالتیمور در بالای ششم یورش به رهبری 5-2 در هنگام توقف باران بازی کرد. خدمه زمین موفق به دریافت پیچ و برگ درهم کردن در زمان برای جلوگیری از این میدان را از تبدیل شدن به یک quagmire غیر قابل پخش است که نمی تواند خشک.

بازی در کمدن یاردز با اتباع خدمت به عنوان تیم خانگی از سر گرفته شده است.

با پوشیدن لباس های خاکستری جاده خود، Orioles امن بهتر از اواخر – پیروزی هرگز که کشیده رگه پیروزی خود را به شش. افزایش با برد در جمعه و شنبه در واشنگتن آغاز شد و با رفت و برگشت سه بازی در فیلادلفیا ادامه داد.

“قطعا عجیب بود که نیاز به پنج روز برای آن صبر کنید، “Orioles گیر برایان تعطیلات گفت. خوشحالم که تونستيم اين و به توافق برسه

دقیقه پس از پایان، خدمه زمین تارپ را بیرون آورده و بدون عیب و نقص میدان را پوشش داده قبل از باران شدید بازکن سری برای نزدیک به دو ساعت به تاخیر انداختند.

این دومین بار در طول این فصل هر چیزی می رود Orioles نقش تیم جاده در حالی که در خانه بود. آنها یک جفت به میامی به عنوان “بازدید کننده” در اوایل این ماه کاهش یافته است.

قبل از اینکه باران یکشنبه بیاید، بالتیمور دو آر بی ای قطعه از هاسر آلبرتو و سانتاندر در پنج مسابقه پنجم مقابل استراسبورگ (۰-۱) گرفت، یکی از ستاره های بسیاری برای اتباع در سری جهانی خود را در سال گذشته برنده شد.

تراویس لاکینز (2-0) با بازنشسته کردن تنها خمیری که با آن روبرو بود، به پیروزی رسید تا چهارم را به پایان ببرد.

حرکت

اتباع: García تنها بازیکن اتباع بود که اولین لیگ بزرگ خود را. احضار از سایت جایگزین تیم بعد از ظهر جمعه، 29 ساله داکوتا Bacus، 29 ساله بازنشسته تمام شش باتری او در تکمیل بازی یکشنبه مواجه شد. … LHP سام Freeman (فشار خم) به IL 60 روز منتقل شد.

orioles: انتخاب قرارداد از پی اس پی چندلر شپرد و گزینه ای به عنوان دو بلو-A Bowie دیوید هس به سایت جایگزین خود را.

اتاق مربی

اتباع: LHP شان Doolittle (10 روز IL, زانو راست) است رفتن به کمی صبر کنید قبل از او پرتاب کردن تپه. مارتینز گفت: «من می خواهم قبل از اینکه شروع به پرتاب کند، زانوی او احساس خوبی کند. “ما نمی خواهیم او را به توسعه هر گونه عادات بد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>