هشدار خدمات پستی نیاز به اقدام، مسئول انتخابات می گوید

توسط مارک لوی

HARRISBURG, Pa. (AP) – رئیس جمهور تام ولف رئیس جمهور روز جمعه گفت که دولت باید پس از دریافت یک هشدار بی پرده از سرویس پستی ایالات متحده که ممکن است قادر به ارائه برخی از صندوق های پستی در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر توسط ضرب الاجل در قانون ایالتی اقدام کند.

هشدار از طرف اداره پستی ایالات متحده که در دیوان عالی ایالت آمریکا رسوب کرده است، درخواست دستور تمدید مهلت برای دریافت رای های پستی در انتخابات سوم نوامبر که پنسیلوانیا یک میدان نبرد برتر ریاست جمهوری خواهد بود.

کتی بوکوار، وزیر امور خارجه آمریکا روز جمعه در یک کنفرانس ویدیویی به خبرنگاران گفت: «این اولین بار است که سرویس پستی مستقیماً به ما می گفت که آنچه که همه ما توانستیم تا این نقطه به آن تکیه کنیم، چرخش معمولی یک به سه روز برای نامه، که دیگر نمی توانستیم به آن تکیه کنیم» و آنها آن را به طور بی جواب گفتند پس هیچ سوالی نبود که ما باید کاری انجام بکنیم، که شرایط تغییر کرده است.”

اداره پستی ایالات متحده آمریکا به ده ها ایالت دیگر صادر کرد.

توماس مارشال، مشاور عمومی سرویس پستی در نامه ۲۹ ژوئیه خود به دولت ولف، نسبت به «خطر قابل توجهی» هشدار داد که به دلیل مهلت پنسیلوانیا برای درخواست رای گیری پستی، ممکن است سرویس پستی نتواند برخی از رای ها را با مهلت نزدیک به نظرسنجی ها در قانون ایالتی تحویل دهد.

دولت ولف گفت که این سرویس پستی در انتخابات اولیه چنین هشداری صادر نکرد و در تشکیل دادگاه، این اداره گزارش هایی از تغییرات خدمات پستی را ذکر کرد که منجر به تاخیر های گسترده و چند روزه در تحویل پستی شده است.

در نتیجه، ولف، دموکرات، از دیوان عالی ایالت می خواهد که دستور دهد که در صورت معتبر بودن و دریافت رأی در طول سه روز پس از انتخابات، رأی ها شمارش شود.

دادگاه تشکیل پرونده همان روزی بود که رئیس جمهور دونالد ترامپ صراحتاً اذعان کرد که او از گرسنگی به اداره پستی آمریکا پول می دهد تا پردازش یک افزایش انتظاری از صندوق های رای گیری سخت تر شود، که نگران است می تواند هزینه انتخابات را برای او به بار آورد.

Boockvar گفت دولت گرگ نیز از قانونگذاران ایالتی خواسته است به تصویب قانون برای تمدید مهلت، هر چند قانون گذاران جمهوری خواه گفت : جمعه کمی در مورد تشکیل دادگاه دولت گرگ.

سخنگوی رهبران اکثریت جمهوری خواه مجلس گفت که مذاکرات در مورد تعدادی از مسائل مربوط به انتخابات در حال انجام است.

لیزا شافر، مدیر اجرایی انجمن کمیسرشهرستان پنسیلوانیا، گفت که، هر چه مهلت است، شهرستان ها کار خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که رای گیری به درستی شمارش.

___

مارک لوی را در توییتر در www.twitter.com/timelywriter.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>