Marlins برنده ویروس تاخیر باز کننده خانه، شکست Braves 8-2

میامی (AP) — عیسی آگویلار در سه اجرا رانندگی ، جان برتخانه و NL شرق پیشرو میامی Marlins برنده خود را طولانی مدت در انتظار ، کوروناویروس تاخیر باز کننده خانه ، ضرب و شتم آتلانتا Braves 8-2 جمعه شب.

میامی به دنبال یک سفر جاده ای ۲۳ روزه به پارک مارلینس بازگشت، زمانی که ۱۸ بازیکن و دو مربی برای ویروس آزمایش مثبت کردند، وقفه ایجاد شد. پس از یک هفته قرنطینه در فیلادلفیا، مارلين ها در روز چهارم آگوست بازی در بالتيمور را از سر گرفته و بعداً برای رویارویی با مِت ها و سپس بوفالو برای بازی در تورنتو به نيويورک سفر کرده اند.

پابلو لوپز (2-1) اجازه دو اجرا، هفت ضربه و ضربه از یک حرفه ای بالا هشت در شش نوبت جامد. مارلين ها به 9-4 بهبود پيدا کردن

مگنیریس سیرا از سومی ادی آلوارز را از چهارم به ثمر رساند تا میامی ۳ بر ۲ به گل دست پیدا کند. برتي يه دوي ديگه هم توي چرخ زدن اضافه کرد و خونه رو در آخر دزدي دوبرابر دزديد

میامی در آتلانتا استارت وحشی کایل رایت در سوم برای سرب 2-1 سرمایه گذاری شده است. رایت RBI جاناتان ویلارا را دو برابر تسلیم کرد و سه باطری بعدی را راه رفت.

آدام دووال دو برابر شد قبل از اینکه رایت (0-3) بعد از ششمین قدم زدنش که شروع به پایین چرخیدن کند، دو برابر شد.

تراویس دارنود اول به یک هومر انفرادی در آتلانتا ضربه زد. شجاعخواهد بود بدون All-Star مرکز میدان رونالد Acuña جونیور در این سری در حالی که او بهبود می یابند از مچ دست چپ درد.

اتاق مربی

شجاعان: 2B Ozzie Albies (ضربه مچ دست راست) در حال چرخیدن از سه راهی جمعه. مدیر برایان اسنیکر گفت آلبیز می تواند هفته آینده برگردند.

مارلينز: تيم پي اچ پي مايکل مورين در 10 روز اول قرار گرفت و تا پنجشنبه با آسيب آرنج راست به گذشته بازمي گرده و از محل آموزش متناوب به ياد مي آورد.

-بالا ي بعدي

شجاعان: LHP حداکثر سرخ شده (3-0, 1.59) بازی میانی از سری شنبه آغاز خواهد شد. سرخ شده است 0-1 در چهار حرفه ای در مقابل میامی شروع می شود.

مارلينز: ال اچ پي دنيل کاستانو (0-1, 8.31) دومين ليگ بزرگ خود را از شنبه آغاز خواهد کرد. کاستانو از سایت آموزش متناوب باشگاه در ۴ آگوست ارتقا پیدا کرد و اجازه داد که پنج بار در ۴ بازی ۱/۳ در مقابل نیویورک مِتس روز یکشنبه اجرا شوند.

___

AP: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>