delaware thrust into unlikely starring role in 2020 campaign

توسط ويل ويسرت و رندال چيس

ویلمینگتون، دل- دلاور یک ایالت نوسانی نیست. است که سه رای انتخاباتی دارد. رانندگی تمام طول آن، از پنسیلوانیا به مریلند، تنها کمی بیش از یک ساعت و نیم طول می کشد.

اما دولت نقش ی غیر منتظره ای در رقابت های ریاست جمهوری دارد چرا که نامزد دموکرات فرضی جو بایدن را از مبارزات انتخاباتی سنتی دور نگه می دارد و در پیشنهاد خود برای کنار زدن رئیس جمهور دونالد ترامپ در ماه نوامبر نزدیک به خانه است.

بایدن اعلام کرد کالیفرنیا سن. کمالا هریس این هفته گذشته در ویلمینگتون و آنها اولین بار عمومی خود را در دبیرستان حومه شهر که در آن بایدن رای داد. کمپین سپس به مدت سه روز از هتل نافرمان دوپونت مرکز شهر، جایی که بایدن اولین مسابقه خود را برای سنا اعلام کرده بود، برای مسابقه سال ۱۹۷۲ اجرا کرد. در یک سالن رقص تبدیل به یک استودیوی وب makeshift، بایدن و هریس کنفرانس های ویدئویی با مشاوران بهداشتی و اقتصادی برگزار کردند و اسناد امضا شده به طور رسمی تبدیل به بلیط ریاست جمهوری دموکرات.

جان فلاهرتی، مدافع دولت باز دلاور که به عنوان دستیار کارکنان بایدن در دفتر سنای خود در ویلمینگتون در ویلمینگتون از سال ۱۹۷۸ تا ۱۹۹۵ کار می کرد، گفت: «ما هرگز کمپینی مثل این نداشتیم، جایی که اساساً او احتمالاً از ویلمینگتون به خاطر COVID-19 کمپین انتخاباتی می کند» “این یک منحنی یادگیری برای همه ما خواهد بود که چگونه شما برای دفتر ملی کمپین می کنید و شما نمی توانید به مردم نزدیک باشید.”

تا به حال رئیس جمهور آمریکا از دلاور وجود نداشت، اگرچه رادرفورد بی هیز در دلاویر، اوهایو متولد شد.

اگر بایدن انتخاب شود، کانون توجه دلاور می تواند روشن تر باشد. خانواده او علاوه بر خانه ویلمینگتون، خانه ساحلی در ریهوهروث بیچ دارد که می تواند به یک عقب نشینی تابستانی در کنار جورج بوش در کرافورد، تگزاس یا باشگاه گلف ترامپ در نیوجرسی تبدیل شود.

حضور بایدن تا کنون باعث ایجاد بسیاری از هم زدن، تا حد زیادی به دلیل بسیاری از مردم هنوز هم کار از خانه و یا در غیر این صورت اجتناب از بیرون رفتن. انتظار در یک ایستگاه اتوبوس در نزدیکی هتل دوپونت، کارا دیویس، کارمند فروشگاه مواد مخدر 23 ساله، هیچ ایده ای نداشت سیرک سیاسی در شهر است.

“من فکر می کنم این کمی از یک آشفته است، او در مورد انتخابات نوامبر گفت. او افزود، با این حال، او یک بار در دختر بایدن، اشلی، در حالی که کار در یک فروشگاه فروشگاه شمارنده آرایش صبر کرد، و برنامه ریزی برای رای دادن به بایدن به دلیل انجام این کار “مانند یک رای گیری برای ترامپ است.”

بلوک دور، کروز پلیس پارک شده و کانتینرهای حمل و نقل ترافیک توسط ورودی هتل که بایدن می آید و می رود مسدود شده است. پليس پياده و سِگ وي گشت زد اونجا مامورهاي سرويس مخفي در بودن تلویزیون دوربین فرمان پیاده رو در سراسر خیابان, و چادر خبرنگاران از باران مکرر در طول پخش زنده محافظت.

در داخل هتل، سگ های پلیس به کیسه های روی صفحه نمایش در لابی کمک می کنند، دادگاه غذای شلوغ به طور معمول شاتر شده بود و نوار اتاق سبز به یک منطقه برگزاری برای خبرنگارانی که امنیت سرویس مخفی را پاک کرده و در انتظار اتفاقات با بایدن تبدیل شده بود.

داشتن بایدن شهر است که فراتر از دیوارهتل برگشته است.

آگوست پوزی، صاحب رستوران آنجلو لونچونت که از زمان پدرش آنجلو برای اولین بار در سال ۱۹۶۷ آن را باز کرد، گفت: «خیلی عالی است که او را به عقب برگردونیم» یک آگهی تبلیغاتی برای اولین بار بایدن برای رئیس جمهور در ژوئن ۱۹۸۷ و نامه ای به پوزی که توسط معاون رئیس جمهور وقت امضا شده بود، در سال ۲۰۱۲ وجود دارد. با بزرگ شدن، پسران بایدن، و اغلب صبح های شنبه در رستوران صبحانه می خوردند و معمولاً غرفه سوم را از در اشغال می کرده اند.

شهردار مایک Purzycki گفت ویلمینگتون دوز سالم از توجه در طول سفرهای مکرر بایدن به خانه به عنوان معاون رئیس جمهور کردم.

“يه عالمه مسائل معاون رئيس جمهور اين اطراف بود تاهوهای سیاه و سفید زیادی که در اطراف رانندگی می کنند، می روند.” پورزیکی گفت. ما به سرويس مخفي عادت کرديم ما بیشتر از همه مردم با جاده ها سازگار می کنیم.”

بایدن دهه ها سوار بر امتراک در رفت و آمد بین واشنگتن و دلاور بود. ايستگاه قطار در ويلمينگتون حالا اسمش رو داره او یک بار رئیس جمهور باراک اوباما را به یک شامخور شناخته شده ویلمینگتون، گودال زغال چوب، و بایدن پیتزا ی جیانی را بعد از ضربه. در سمت شرق شهر استخری است که زمانی به عنوان نجات نجات در آن خدمت می کرد. این مرکز در سال ۲۰۱۷ به مرکز آبهای جوزف آر بایدن نام خود را از آن خود کرد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>