-کنوانسیون های پایان ی دهم کوروناویروس، تغییر پوشش تلویزیونی

توسط لین البر

لس آنجلس (AP) — کنوانسیون دموکرات و جمهوری خواه برای جمعیت اما پوشش تلویزیون نیست.

*گردهمایی های سیاسی استانداردی که قرار بود برای حزب دموکرات در میلواکی، ویسکانسین و برای GOP در شارلوت، کارولینای شمالی، آشکار شود، تا حد زیادی مجازی خواهد بود، توسط ویروس کورونامحدود شده است.

که نمی خواهد بررسی تلویزیون از سخنرانی ها و فعالیت های دیگر منجر به نامزدی جو بایدن حزب دموکرات برای ریاست جمهوری در روز پنجشنبه ، یدلایمخیرات اوت 20 ، و حزب گوگو از ریاست جمهوری دونالد ترامپ هفته بعد متوقف کند.

اما پوشش به شدت متفاوت به نظر می رسه. رفته خواهد بود تصاویر طبقه سالن کنوانسیون بسته بندی شده با مخبر اخبار مجذوب در بالای آنها; به احتمال زیاد از پایگاه های معمول خود نیویورک یا واشنگتن پخش می شود.

و با برنامه ریزی بایدن سخنرانی پذیرش خود را از ویلمینگتون، دلاور، برگزار خواهد کرد. سن. کمالا هریس، معاون ریاست جمهوری او، این است که یک روز قبل از صحبت، چهارشنبه.

کنوانسیون ملی جمهوری خواهان هفته بعد، 24 تا 27 اوت انجام می شود. حزب قصد دارد برای رای دادن نماینده، اولین روز خود را در شارلوت برگزار کند، با جزئیات ی که هنوز برای جلسه کامل منتشر نشده است.

شبکه های پخش ABC، CBS و NBC یک ساعت پوشش شبانه کنوانسیون ها را در ساعت ۱۰ بعد از شب EDT برنامه ریزی می کنند.

PBS در نشست دموکرات ها از 8 تا 11 بعد از صبح EDT روزانه گزارش خواهد داد، با جزئیات پوشش برای کنوانسیون جمهوری خواهان در انتظار انتشار برنامه حزب.

در اینجا یک بررسی کلی از طرح های کابل:

— CNN:

گرگ بليتزر، جيک تاپپر، اندرسون کوپر، دانا باش و جان کينگ در ميان ميزبانان پوشش شبانه کانال خواهند بود که از ساعت 8 بعد از شب EDT براي هر دو کنوانسيون آغاز مي شود.

مفسران سی ان ان برای نشست دموکرات ها شامل ون جونز، جنیفر گرانهولم، اندرو یانگ و اسکات جنینگز می شود. تفسیر برای کنوانسیون جمهوری خواه خواهد شد توسط ریک Santorum ، دیوید اوربان ، آماندا کارپنتر و Granholm رسیدگی شود.

— فاکس کانال اخبار:

برای نشست دموکراتیک، برت بایر و مارتا مک کالم در ساعت ۱۰ بعد از شب EDT نسخه های شبانه “دموکراسی ۲۰۲۰” را به هم می چسبانند. برنامه یک ساعته شامل کریس والاس، بریت هیوم، دانا پرینو و خوان ویلیامز به عنوان بخشی از یک تیم از مفسران و میزبانان خواهد بود. مشارکت کنندگان فاکس نیوز دونا برزیلی، کارل رو و کتی پاولیچ نیز تجزیه و تحلیل ارائه خواهند داد.

فاکس هنوز برنامه های خود را برای کنوانسیون جمهوری خواهان اعلام نکرده است.

— MSNBC:

پوشش شبانه برای هر دو کنوانسیون در ساعت ۷ بعد از شب EDT با جوی رید “رید اوت” آغاز خواهد شد و به دنبال آن “همه در کنار کریس هیز” قرار دارد. ريد، ريچل مدو و نيکوله والاس پوشش شبکه اي از ساعت 9 تا 11 بعد از شب به وقت دي.تي.دي.

خبرنگار ها و گزارشگران سیاسی MSNBC تحلیل و مصاحبه با رای دهندگان و کمپین ها را در مکان های مختلف ارائه خواهند داد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>