آمار جزئیات استفاده از صندلی مهار در زندان لوزرن شهرستان


 Luzerne County Prison Times Leader file photo

زندان شهرستان لوزرنه

عکس پرونده رهبر تایمز

صندلی مهار زندانی 29 بار در مرکز اصلاح و اصلاح شهرستان لوزرن در سال 2019 استفاده شد، آمار دولتی نشان می دهد.

این کاهش از 64 صندلی استفاده می کند در سال 2018 — سالی که مرحوم شهرستان زندانی شاهین Mackey در یکی قبل از تبدیل شدن به بی پاسخ قرار داده شد ، به عنوان در یک ویدیو دیده می شود توسط خانواده اش به طور عمومی در هفته گذشته منتشر شد.

قانون ایالتی به زندان های شهرستان نیاز دارد تا تعداد زمان های زور و محدودیت ها را گزارش کنند و فراتر از حرکت معمول، اسکورت و حمل و نقل زندانیان استفاده می شود.

صندلی های مهار کننده از بند برای مهار کردن زندانی استفاده می کند. در حالی که نمی تواند در مورد پرونده مکی به دلیل دادخواهی در انتظار اظهار نظر، مقامات زندان شهرستان گفته اند که صندلی به عنوان یک گزینه آخرین چاره برخورد می شود زمانی که زندانیان در حال نشان دادن رفتار است که تهدید امنیت خود و دیگران است.

کاهش صندلی به احتمال زیاد ناشی از تلاش افزایش یافته برای تشدید شرایط و جلوگیری از استفاده از صندلی، در صورت امکان، دولت گفت.

این سقوط در خط با تمرکز در سراسر کشور در برابر صندلی های مهار.

اوایل امسال، سازمان خبری غیرانتفاعی مارشال پروجست گزارش داد که صندلی های مهار شده به ۲۰ مرگ در زندان در شش سال گذشته مرتبط بوده است.

“علاوه بر این، حداقل نه نفر دیگر از سال 2013 به زندان های سراسر کشور شکایت کرده اند، با استناد به صندلی های مهار به عنوان بخشی از ادعای گسترده تر سوء استفاده؛ در برخی موارد، آنها توصیف می شود مورد ضرب و شتم، تطسر یا فلفل اسپری در حالی که در بند شده است، “گزارش آن گفت.

در مورد ماکی، املاک او ادعا می کند که در دعوی های دادرسي که او به صندلی مهار بسته شده بود و از بلوک سلول خود چرخیده بود، با دستهای ش که پشت سرش دستبسته بود.

آن را ادعا افسران اصلاح و سپس بارها و بارها تلاش برای “مجبور کردن آقای Mackey عقب” به مهار او را در موقعیت مستعد با تسمه چرم.

“هیچ دلیل قابل مدنظر برای تغییر موقعیت آقای Mackey و یا زور بدن تشنج خود را به محدودیت وجود دارد، استدلال می کند که در برابر شهرستان، که در انتظار تصویب نهایی دادگاه حل و فصل.

یک خبر در شهرستان گفته بود که مهار کردن لازم است زیرا مکی “رفتار پرخاشگرانه” بود، و تحقیقات دفتر دادستانی شهرستان اشاره به شاهدان توصیف زندانی نمایشگاه قدرت فوق العاده ای است.

املاک ماکی می گوید که او از تشنج رنج می برد و هیچ مواد مخدری در سیستم خود نداشت. مرد 41 ساله برویک حدود پنج ساعت در زندان ویلکس بره به حکم مربوط به یک دادخواست حمایت از سوء استفاده به زندان منتقل شده بود و دو روز پس از انتقال از زندان شهرستان در بیمارستان عمومی ویلکس-بره درگذشت.

صندلی های مهار بین 41 تا 46 بار در سال در زندان شهرستان از سال 2012 تا سال 2014 استفاده شد، آمار دولتی نشان می دهد.

تعداد استفاده ها در سال ۲۰۱۵ به ۶۱ مورد افزایش یافت و در سال ۲۰۱۶ به ۷۵ مورد افزایش یافت اما به طور غیر قابل شرح در سال ۲۰۱۷ به سه کاربرد کاهش یافت.

بخش اصلاحات دولتی آمار هر شهرستان ارائه شده و بدون اعتبار سنجی دولت از صحت آنها ارسال شده است.

در سال ۲۰۱۶، سال اخیر با سنگین ترین استفاده از صندلی های مهار، رئیس بخش خدمات اصلاح و اصلاح شهرستان موقت جیمز لارسون جزئیاتی در مورد وضعیتی ارائه کرد که در آن دولت آنها را ضروری می داند.

دو زندانی در یک بخش از زندان برای زندانیانی که در پشت میله های زندان گرفتار شده اند و یا رفتارهای غلط جدی دیگری در پشت میله ها گرفتار شده اند، محفوظ بودند و هر دو از رعایت سه دستور پی در پی برای برداشتن پوشش های ممنوعه پنجره خودداری کرده بودند تا افسران داخل را مشاهده کنند.

زنداني ها روي صندلي ها قرار ميگرفت تا هم زنداني ها و هم سلول هاشون رو بررسي کنن

دستگاه استون

همچنین دعوای مکی، زندان را زیر سوال می بره که زندان یک تاسر رو در حالی که او نبسته بود، به او نداده بود.

زندان دارای یک دستگاه بی حرکت الکترونیکی، یا عید، که صدای یال زدن را به عنوان نگه داشته و به عنوان یک بازدارنده آغاز می شود اما در حال حاضر خاموش است آن را لمس پوست، به گفته یک کارمند زندان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>