هراس و همدلی در خانه تشییع جنازه لا خدمت خانواده های سیاه

توسط آرون رایزن

لس آنجلس (AP) — هنگامی که مردم شروع به مرگ از coronavirus در ایالات متحده ، برای چند هفته جنازه صاحب خانه آب نبات بوید رد شد برای دریافت بقایای چنین بیمارانی.

بیش از حد ناشناخته وجود دارد، و بوید احساس نمی کرد که کارکنان خود را به حال آموزش و یا تجهیزات به طور امن رسیدگی به بقایای افرادی که ممکن است فعال COVID-19 عفونت در بدن خود را. اما تماس ها ادامه داشت خانواده های ناامید گفتند که دیگر خانه های تشییع جنازه نیز افرادی را که بر اثر ویروس جان خود را از دست داده اند، دریافت نمی کردند.

بويد 53 ساله تصميم گرفت که مجبور بشه کار کنه او به خود یادآوری کرد که او را به کسب و کار خانه تشییع جنازه بیش از 10 سال پیش پس از اداره یک شرکت ساخت و ساز به دلیل او می خواست برای کمک به مردم در وضعیت آسیب پذیر ترین خود را. و جوامع ی که خانه تشییع جنازه اش را در خدمت می کند، سیاه پوستان و دیگران از رنگ در جنوب لس آنجلس، به وضوح سخت ضربه می خورد.

بويد گفت: “به قلبم مي رسه” برای شنیدن بعضی از داستان هایی که در سه ماه گذشته شنیدم باور نکردنی بوده است. مردم باید از طریق آی پد خداحافظی کنند، یک پنجره.”

بسیاری اعضای خانواده خود را در ۳۰ روز ندیده اند. دفعه بعد که اونا رو ميبينن توي تابوته

با برخی از خانه های دیگر هنوز هم بدن را نمی, بوید گفت: حجم کار امکانات خود را افزایش یافته است 40% در حالی که به طور مداوم سازگار با تغییر مقررات دولتی و محلی.

ماه های اول، او به حال مشکل خواب و غذا خوردن. دختر 32 ساله اش که در مراسم تشییع جنازه نیز کار می کند، او را متقاعد کرد که از تماشای این خبر دست بردارد.

بويد گفت: “وقتي همه گير اول شروع شد کابوس مي ديدم، با عرق سرد ي که به اين فکر مي کردم از خواب بيدار مي شدم”

بوید در میان بسیاری از مدیران خانه و مورتزنده با بدقولی در مورد اینکه آیا به قبول کسانی که توسط ویروس سقوط کرد. برای اکثر مردم، ویروس جدید کوروناویروس باعث علائم خفیف یا متوسط، مانند تب و سرفه می شود که در دو تا سه هفته روشن می شود. برای برخی، به خصوص افراد مسن تر و افراد با مشکلات بهداشتی موجود، می تواند بیماری شدیدتر، از جمله ذات الریه و مرگ را ایجاد کند.

کارول ویلیامز، مدیر اجرایی از گرجستان مبتنی بر مدیران ملی تشییع جنازه و انجمن مورتیسیا، گفت: بسیاری از اعضای آن 1200 تلاش کرده اند برای گرفتن تجهیزات حفاظتی درجه بالا و تصمیم به.

وقتی کسی یک مورد COVID را انتخاب کند، می تواند بیماری را بگیرد. به عنوان یک مرهم، شما به ماسک جراحی نیاز دارید، همان چیزی که پزشکان در بیمارستان داشته اند.”

امروز در خانه تشییع جنازه بوید، کارگران و بازدیدکنندگان در همه حال ماسک می پوشند. بازدیدکنندگان درجه حرارت خود را در درب بررسی. در هنگام ترتیبات، تنها دو نفر در دفتر مجاز هستند. برای مشاهده تابوت، تنها پنج نفر در یک زمان در کلیسای بزرگ مجاز هستند. آنها نمی توانند جماعت، باید فاصله فیزیکی حفظ و اجازه نمی داند که برای لباس زیر. تا چند هفته پیش، خدمات تشییع جنازه به ۲۵ نفر محدود می شد. حالا اون خدمات بايد بيرون برگزار بشه

بويد گفت: “من خيلي از خانواده ها عقب رانده ام” ما يه خانم داشتيم که ميگفت اون ميخواد به چشمام مشت بزنه چون نميتونست توي کليسا بايسته

خانه تشییع جنازه در وستمونت است که در سال ۱۹۶۳ توسط شوهر بوید، رجینالد بوید، که در تاریخ به تعداد زیادی از ساکنان سیاه پوست ان جا داشت و امروزه نیز تعداد زیادی لاتین دارد، در شهر وستمونت، منطقه ای در جنوب لس آنجلس، که در تاریخ به تعداد زیادی از ساکنان سیاه پوست ان ها بوده است. هر دو جامعه به طور نامتناسبی تحت تاثیر ویروس کوروناویروس قرار گرفته اند که بیش از ۱۶۵۰۰۰ نفر را در آمریکا کشته است.

بوید روابط نزدیکی با بسیاری از خانواده ها در لس آنجلس دارد. کارگران به تازگی به بقایای آن رسیدگی کرده و این سرویس را برای دختر 34 ساله دوستان خانواده سازماندهی کرده اند.

چندی نگذشته که او در بیمارستان درگذشت، زن به مادرش گفت: «فکر می کنم COVID بهترین ها را از من گرفت. اگر اتفاقی افتاد، لطفاً به خانم کندی بگویید که بیاید و من را برمی داره.” بوید به مادر گفت: «.

من سرهاي جدا شده رو ديدم، پاهاش از بين رفته من همه چيز رو ديدم من نمی توانم بگم که تا به حال چیزی شبیه به این دیده ام، “بوید” گفت: چیزی که منو بیشتر از این میکنه اینه که اونا مُردن و میگن که آدمای بیشتری میمیرن

___

آسوشیتدپرس نویسنده پیتر پرنگامن در فینیکس در این گزارش سهیم بود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>