DA در کاوشگر Mackey : ما تا سال 2018 بررسی ایستاده ، با آژانس های خارجی همکاری خواهد کرد اگر


 Salavantis

سلاوانتی ها

WILKES-BARRE — لوزرن شهرستان دادستان شهرستان استفانی سالاوانتیس بعد از ظهر امروز بیانیه ای منتشر شد و گفت که او ایستاده است توسط تصمیم دفتر خود را به دنبال اتهامات جنایی در مرگ شاهین مکی زندانی سابق شهرستان.

این در حالى است که اعضای خانواده ماکی و دیگران به دفتر دادستانی کل ایالت فشار می اورند تا تحقیق کند – چیزی که دفتر AG گفته است بدون درخواست از دفتر دادستانی برنامه ریزی نمی کنند.

در روزهای اخیر، مردم به دنبال تحقیقات مستقل در مورد مرگ ماکی هستند، بیانیه آغاز می شود.

“تحقیقات مستقل در سال 2018 انجام شد و دفتر من به این نتیجه رسیدند که هیچ اتهام جنایی پس از یک تحقیق کامل حکم داده شد،” Salavantis ادامه می دهد. “ما کنار اون تصميم ايستاديم”

۶ ژوئن دو سال سالگرد روزی بود که ماکی ۴۱ ساله از برویک از زندان به بیمارستان عمومی ویلکس-بره منتقل شد و دو روز بعد در آن جا درگذشت. مقامات گفته اند که او حدود پنج ساعت در زندان ویلکس-باره به حکمی که مربوط به یک دادخواست حمایت از سوء استفاده است، زندانی شده بود.

به گزارش گزارش ها، ماکی به گفته خودش شروع به بازیگری توهمی کرد که باعث شد افسران اصلاح و اصلاح او را مهار کنند، از اسلحه های بی حس روی او استفاده کنند، او را بند بکشد و نارکان را اداره کنند، هر چند بعدها آزمایش خون مشخص شد که مکی در زمان مرگ ش هیچ مواد مخدری نداشت.

حل و فصل، ویدیو

اوایل تابستان امسال شورای شهرستان لوزرن تصویب کرد که 3 میلیون دلار حل و فصل برای پایان دادن به دادخواهی با املاک ماکی. مقامات می گن که دعوای علیه این شهرستان هنوز از نظر فنی فعال هستن چون یه قاضی دادگاه فدرال هنوز قبول نکرده

اما پرونده از هفته گذشته که یک ویدیو منتشر شد توجه بیشتری به آن جلب شده است که نشان می داد قبل از اینکه مکی به بیمارستان برده شود، چه اتفاقی در داخل زندان افتاده است.

در جلسه شورای شهرستان لوزرنه مجازی این هفته برخی از نظرات عمومی ارائه شده در طول جلسه شورای شهرستان سه شنبه پرسید که چرا روند مهار کردن آنقدر طولانی، چرا CPR برای اولین بار اداره شد در حالی که او در صندلی مهار و چرا تاسر در Mackey استفاده شد زمانی که او مهار شد.

مدیر شهرستان سی دیوید پدری چهارشنبه گفت که او می خواهد برای عموم مردم گزارش گسترده تر منتشر کند و در حال تدوین گزارشی است که امنیت زندان را به خطر نمی اندازد.

بیانیه DA

توازن بیانیه سالاوانتی:

“نیازی به ارجاع کیفری به دادستانی کل نبود زیرا تضاد منافع ی وجود نداشت و ما منابع کافی دادستانی داشتیم که پرونده را رسیدگی کنیم. ما درخواست کرديم که مقامات فدرال اين پرونده رو براي تخلفات احتمالي فدرال بررسي کنن که ما صلاحيت محاکمه شون رو نداريم از زمان انتشار عمومی یک گزیده از ویدیو نظارت، ما از مقامات فدرال دعوت به بررسی دوباره این پرونده برای نقض فدرال. دفتر ما همواره با سازمان های اجرای قانون ایالتی و فدرال در مورد تمام تحقیقات جنایی همکاری داشته است. ما به طور کامل با هر دولت یا سازمان اجرای قانون فدرال همکاری — مانند ما همیشه — که درخواست برای بررسی حقایق و نتیجه گیری از تحقیقات اصلی ما است.”

برای به روز رسانی ها برگشتی دوبار بررسی کنید و برای اطلاعات بیشتر در این مورد به رهبر تایمز جمعه ها نگاه کنید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>