-کوروناويروس مثبته؟ …هزاران نفر در آلمان تعجب کردند

توسط دیوید افزایش

BERLIN (AP) — ده ها هزار مسافر که در دو هفته گذشته به محض ورود به آلمان برای ویروس کوروناویروس آزمایش شدند، روز پنجشنبه منتظر بودند تا یاد بگیرند که آیا آنها به عنوان مقامات ایالت بایرن آلوده شده اند اذعان کردند که بسیاری از دریافت کنندگان هنوز به اطلاع، از جمله صدها نفر با نتایج مثبت است.

باواریا حکومت مارکوس سودر تعطیلات خود را به ساحل دریای شمال برای مقابله با هولدوم به تعویق انداخته است، که در آن زمان آلمان بیشترین تعداد موارد ویروس جدید خود را از اول ماه مه گزارش داد.

وزارت بهداشت کشور گفت که تاخیر در انتشار 44،000 نتایج آزمون به افرادی که در راه خود را به آلمان بررسی شد وجود دارد، در درجه اول در توقف بزرگراه استراحت، از جمله 908 که مثبت COVID-19 آزمایش شده بود.

سودر به خبرنگاران گفت: «شکست که رخ داد بسیار تحریک کننده و تاسف بار است.

فرماندار گفت: وزیر بهداشت دولت ملانی هومل پیشنهاد استعفای خود را داد، اما او آن را قبول نمی کند و هومی هنوز اعتماد به نفس خود را داشت.

سودر گفت: «این یک شکست در اجرا بود، اما نه در استراتژی،

هومل گفت که کارمندان دولت و کارکنان یک شرکت خصوصی شب ها در مورد پردازش نتایج کار کرده بودند و با تمام افرادی که آزمایش مثبت کرده بودند تماس می گرفتند.

او نمی تواند بگویند که چگونه بسیاری از رسیده بود، و نه جایی که همه مردم با نتایج در انتظار زندگی می کردند، گفت که بسیاری از کسانی که آزمایش شده بودند شماره تلفن همراه ارائه شده بود تا محل آنها ناشناخته بود.

او گفت: “این یک روند در حال انجام است، “.

باواریا در فرودگاه ها و همچنین ایستگاه های قطار و مناطق استراحت بزرگراه ها آزمایش های داوطلبانه رایگان ارائه داده است و از پایان ماه ژوئیه تا به حال در برخی از 85000 انجام شده است.

مقامات می گفتند که این علاقه بیش از حد انتظار بود و تاخیرها تقریباً منحصراً در بقیه مناطق و ایستگاه های قطار بود که از ۳۰ ژوئیه حدود ۶۰ هزار نفر در آن آزمایش شده بودند.

سازمان های داوطلب در ابتدا برنامه تست مسافر را اجرا می کردند، و کارگران به صورت دستی اطلاعات تماس افراد را به صفحات گسترده کامپیوتری وارد می کردند.

صلیب سرخ باواریا، یکی از گروه های درگیر، گفت که یک روز به آنها داده شده است تا پنج ایستگاه تست راه اندازی کنند و وزارت بهداشت هیچ نرم افزاری ارائه نکرد، بنابراین گروه ها باید به آنچه که داشتند تکیه می کنند.

مدیر عامل ولفگانگ اوبرمیر گفت که این “تاسف بار” است که سازمان های کمک او و دیگر در یک نور منفی نقاشی شده است.

ایستگاه ها در حال حاضر توسط شرکت های خصوصی، که Obermair گفت که در جریان روند در دو هفته گذشته کار کرده است.

Soeder, who has national political aspirations, has been widely criticized for the failure to ensure people were promptly informed of the test results.

آنالنا بایربوک، یکی از رهبران سبزها به آژانس خبری آلمان دپا گفت: «هر کسی که دائماً خود را به عنوان مدیر بحران به عنوان فرماندار به تصویر می کشیده و مرتباً از پشت خود می پَرَد، مسئول اطمینان از این است که همه چیز کار می کند»

وزیر بهداشت فدرال ینس اسپان از سودر دفاع کرد و به پخش کننده عمومی ZDF گفت که تأخیر در برقراری ارتباط نتایج ۴۴۰۰۰ آزمایش «آزاردهنده، بدون شک» بود اما بایرن در مسیر درست پیش می رفت.

“اساسا، من بسیار سپاسگزارم که ما در حال آزمایش به طور گسترده و که بایرن نیز ممکن است برای انجام آزمون در استراحت توقف هنگام ورود به کشور با ماشین، “اسپان گفت: “. “اما بعد، البته، نتایج باید منتقل شود.”

سودر خاطر نشان کرد که بایرن تنها ایالت ارائه دهنده آزمایش های کنار جاده ای است و گفت: تعداد بالای عفونت های تشخیص داده شده، نشان داد که استراتژی کلی “آزمون، تست، تست” یک خوب است.

ما پیشگام بودیم، اما به طور طبیعی اشتباهاتی انجام شد و این اشتباهات بسیار تاسف بار است.”

آلمان به طور گسترده ای به عنوان یک داستان موفقیت در مدیریت به سرعت آهسته گسترش همه گیر دیده می شود، از اوج بیش از 6،000 مورد جدید روزانه در اواخر ماه مارس و اوایل آوریل به صدها پایین.

تعداد این افراد اخیرا ً افزایش یافته است، با این حال، با مرکز کنترل بیماری های کشور، موسسه رابرت کخ، گزارش ۱۴۴۵ مورد تأیید شده جدید را پنج شنبه اعلام کرده است.

تعداد روزانه موارد جدید در آلمان به تازگی 1000 بار در صدر قرار گرفته است. وزیر بهداشت آلمان روز چهارشنبه گفت که شیوع کوچک و متوسط تقریبا در تمام مناطق رخ داده است، تا حد زیادی توسط مسافران بازگشت از خارج از کشور، مردم حزب و تجمعات خانوادگی رانده شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>