پاریس ماراتن پس از کوروناویروس بازدید برنامه سفر

لغو شد

پاریس (AP) — پاریس ماراتن به دلیل ویروس کورونا پس از تلاش های مکرر برای پیدا کردن تاریخ جدید لغو شده است ، سازمان دهندگان چهارشنبه گفت.

مسابقه در اصل قرار بود در ماه آوریل انجام شود اما سپس به اکتبر منتقل شد. سازمان دهندگان گفتند که اخیرا سعی کرده اند مسابقه را برای نوامبر دوباره تنظیم کنند اما ادامه محدودیت های سفر ساخته شده که غیر واقعی است.

“مواجه با دشواری که بسیاری از دوندگان، به خصوص کسانی که از خارج از کشور می آیید، در ساخت خود را در دسترس برای 14th / 15th نوامبر، تصمیم گرفته شد که بهتر و ساده تر برای کسانی که نگران اگر ما را سازماندهی Schneider الکتریک ماراتن پاریس در سال 2021، برگزار شد، گفت: “سازمان دهندگان در بیانیه ای گفت: “.

اکنون آنها بر روی نسخه ۲۰۲۱ مسابقه تمرکز خواهند کرد. دوندگانی که برای مسابقه امسال ثبت نام شده اند به طور خودکار برای سال آینده ثبت نام خواهند شد.

پاندمی کوروناویروس در تقویم بین المللی ماراتن وبا توجه به تعداد زیادی از دوندگان به طور معمول درگیر و مشکل حفظ هر گونه دور شدن اجتماعی، وبا توجه به آمار زیادی از دوندگان، وبا توجه به مشکلات یکهت و مشکلات یرای دونده ها، به وجد آورده است. برخی از مسابقات مانند برلین به طور درست لغو شده اند و برخی دیگر مانند لندن محدود شده اند به دوندگان نخبه تنها.

___

ورزش های بیشتر AP: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

88801100011088پاریس (AP) — ماراتن پاریس به دلیل ویروس کوروناویروس پس از تلاش های مکرر برای پیدا کردن تاریخ جدید لغو شده است ، سازمان دهندگان چهارشنبه گفت. مسابقه در اصل به علت در ماه آوریل انجام شد اما […]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>