چقدر سختکوش و شکل مهربون زندگی می کنه


کوشش لئوناردو دا وینچی

لئوناردو داوینچی نقاش برجسته ای در ایتالیا در دوره رنسانس اروپا بود. او نقاشی را از کودکی دوست داشت، و پدرش او را به فلورانس، برای یک نقاش معروف، برای یادگیری هنر فرستاد. معلم به او آموخت که در کلاس اول تخم مرغ نقاشی کند. او یکی پس از دیگری برای بیش از 10 روز کشید، اما معلم هنوز هم او را به رنگ تخم مرغ. داوینچی نمی توانست آن را درک کند، بنابراین از معلم پرسید: «چرا همیشه من را به رنگ تخم مرغ در می آوردی؟»

معلم به او گفت: «با اینکه تخم مرغ معمولی است، اما کاملاً یکسان نیست. حتی همان تخم مرغ، وقتی زاویه دید متفاوت باشد، بازیگران نور متفاوت خواهند بود. برای مثال بالا بردن سر تان بالاتر یا پایین آوردن چشم ان ها برای دیدن، طرح کلی بیضوی متفاوت خواهد بود. بنابراین، نقاشی تخم مرغ یک مهارت اساسی است، و مهارت اساسی باید به طور منظم تمرین شود.”

The Last Supper is one of Leonardo Da Vinci's most popular works. (Image: pixabay / CC0 1.0)

‘شام آخر’ یکی از مشهورترین آثار لئوناردو داوینچی است. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

از آن پس داوینچی تلاش کرد تا مهارت های لازم را تمرین کند، هر روز تخم مرغ نقاشی کند. سال ها بعد، روزنامه هاي پيش نويسي که اون ازش استفاده ميکرد تخم مرغ ها رو بالا ميکشيد پس از یک دوره طولانی از تمرین سخت کوش، او در نهایت بسیاری از نقاشی های معروف را خلق کرد و استاد شد.

-یک قلب خوب ضروری است

یک دانشجوی دختر کالج، که در حال فارغ التحصیلشدن بود، مبلغ دوباره اش را به بیمارستان محلی ارائه کرد. در راه خانه، او اتفاقاً مردی را دید که ۸۰ ساله سوار بر یک سه چرخه در مسیر بود و پس از تصادف با سه چرخه اش به زمین می افتاد. بنابراین او با عجله به بلند کردن سه چرخه افتاده و در زمان cushions از ماشین خود را به ارائه بالش برای مرد مسن تر.

او نگفت: “پیرمرد گفت که سرگیجه می کند. هیچ ضربه پوستی وجود نداشت بنابراین ممکن است ناشی از فشار خون بالا باشد. چون من در بیمارستان کارآموزی داشتم و با برخی موارد اضطراری مواجه شدم، فقط می توانستم به تجربه تکیه کنم تا مشخص کنم چه باید بکنم، چرا که هیچ تجهیزاتی در دست نبود.»

پس از آن، بیشتر و بیشتر مردم به تماشای آمد. برخی از افراد شماره اضطراری را برای کمک می نامد و برخی به تماس با اعضای خانواده مرد مسن تر کمک می کنند. در تمام مدت، دختر کمااینکه برای ارتباط با مرد مسن تر و تشویق او روی زمین زانو می زد. پس از آمبولانس مرد مسن تر را از دور، او را به راحتی ترک کرد.

Some people called the emergency number for help, and some helped contact the older man's family members. (Image: pixabay / CC0 1.0)

برخی از افراد شماره اضطراری را برای کمک می نامد و برخی به تماس با اعضای خانواده مرد مسن تر کمک می کنند. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

اتفاق افتاد که مدیر بیمارستان که درخواست کرده بود به این موضوع نیز توجه کرده است. او گفت: “اگر این دختر برای درخواست کار به بیمارستان ما بیاید، او مجبور به شرکت در آزمون نیست، و من او را به طور مستقیم استخدام می کنم.” او اظهار نظر کرد: “با چنین شخصیت خوب، چرا نگران انجام دادن کاری در محل کار؟”

به محض انتشار این خبر، روزنامه ای اظهار نظر کرد: «پذیرش استثنایی شگفت انگیز است! بستری شدن به طور مستقیم به بیمارستان برای نجات مردم نشان داد که اهمیت “شخصیت”، اخلاق بالا گرفتن، و تاکید بر شخصیت.

ترجمه شده توسط جوزف وو و edited by Helen

ما را در توییتر دنبال کنید یا مشترک لیست ایمیل ما شوید

معماری معبد بهشت و معنی آن

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>