نرخ فلوریدا از عفونت های کوروناویروس بازدید بالا برای اوت, اما آزمایشگاه دولتی سرزنش برای backlog در نتایج

توسط مارک فريمن

FORT LAUDERDALE, Fla. _ در ابتدا، به نظر می رسد که درصد بالاتری از مردم در فلوریدا برای COVID-19 آزمایش مثبت نسبت به هر زمان از اواخر ماه ژوئیه، افزایش نگرانی ویروس ممکن است گرفتن آن در دولت سفت.

اما وزارت بهداشت فلوریدا در توییتر گفت که داده ها در گزارش چهارشنبه خود را به سیخ بود چرا که یک آزمایشگاه میامی فقط ریخته بیش از 4،000 نتایج مورد از هفت هفته گذشته است.

بنابراین، این backlog به شدت گزارش روزانه امروز برای میامی -داد و بازتاب ی روند های فعلی نیست، “توییت گفت، با استناد به Niznik Lab Corp. به عنوان منبع تاخیر نتایج آزمون به ایالت می رسند.

میامی-داد شهردار شهرستان کارلوس گیمنز در توییت نوشت که ۲۹۴۱ مورد از پرونده های پس از ورود از شهرستان او بوده است. او گفت: مدیران ایالت و شهرستان به دنبال آنچه اتفاق افتاده است.

بخش بهداشت گفت: هر توسط آزمایشگاه آزمایش شده در حال حاضر نتایج خود را _ به طور مداوم از اواخر ژوئن _ و این بود یک مسئله گزارش است که اصلاح شده است.

فرد پیکولو، سخنگوی حکومت ران دوسنتس، توییت کرد که نیزنیک “به ارزش ۴۶ روز نتایج آزمون COVID-19 را از میامی/بروارد/پالم بیچ به شمار می دهد تا نتایج مورد امروز به صورت انبوه یخ زده (w/over 3,000 نتایج مثبت) یکی دیگر از دلایل برای نگاه به تاریخ عفونت / مرگ و میر به جای تاریخ داده ها ارسال شد.”

فلوریدا نرخ مثبت دولت در سراسر کشور 11.9 ٪ برای روز قبل ارسال شده ، بالاترین در گزارش همه گیر روزانه از آن بود 12.1 ٪ در تاریخ 29 ژوئیه بود. گزارش، مشخص شده “تایید شده” را به عنوان از 9:25 صبح چهارشنبه به وقت شرق، نشانی از سلب مسئولیت در مورد مسئله آزمایشگاه نشان نمی دهد.

مقامات بهداشتی برای اولین بار مشکل را در ساعت ۱۱:۲۲ صبح، پس از انتشار آنلاین گزارش، توییت کرده اند.

نرخ مثبت COVID-19 نشان دهنده شیوع این بیماری است، و مقامات دولتی می گویند که می خواهند مثبت بودن کمتر از ۱۰٪ باشد. در 5 آگوست، وضعیت مثبت روزانه در سطح کشور به اندازه 8.4% پایین بود.

میزان مثبت بودن برای میامی-داد در گزارش چهارشنبه، بر اساس نتایج آزمون ۲۲۴۵۱ تا ۱۸/۳٪ بود. یک روز قبل، ایالت ۱۱۱۶۱ نتیجه آزمایش برای شهرستان گزارش کرده بود که حدود مقدار معمول آن است.

مقامات بهداشتی دولت گزارش 8،109 جدید COVID – 19 عفونت چهارشنبه؛ دولت می گوید که آن را پردازش 81،200 نتایج در طول روز قبل. میامی-داد بیش از نیمی از پرونده های جدید را برای کل ایالت به حساب می اورد.

حتی با پشت سر هم بودن موارد، این روز هجدهم را مشخص کرد که دولت کمتر از ۱۰۰۰۰ مورد داشته است؛ اوج آن برای یک روز ۱۵۳۰۰ مورد گزارش شده در ۱۲ ژوئیه بود. نتیجه آزمون گزارش شده در یک روز تنها به طور معمول منعکس کننده آزمایش های گرفته شده در طول چند روز است.

در مجموع ۵۵۰۹۰۱ نفر در فلوریدا با این ویروس تشخیص داده شده اند.

تعداد مرگ و میر همه گیر ایالت پس از آن که مقامات بهداشتی ۲۱۳ کشته دیگر را ذکر کرده اند، به ۸۸۹۸ نفر افزایش یافت. مجموع روزانه در 24 ساعت گذشته، بلکه در هفته های اخیر بازتاب دهنده مرگ و میر نیست.

South Florida که ۲۹٪ از جمعیت فلوریدا را تشکیل می دهد، ۴۹۰۹ مورد جدید در روز گذشته، یا ۶۰.۵٪ کل روزانه برای ایالت گزارش کرده است.

(سردبیران: شروع تریم اختیاری)

شهرستان برووارد: 475 مورد جدید از بیماری های ویروس کوروناویروس چهارشنبه گزارش شد که جمعا به 64,080 نفر می رسه. سن میانسالی کسانی که در این شهرستان آلوده شده اند ۳۹ سال است. در مجموع 885 نفر در برووارد بر اثر این ویروس جان خود را از دست داده اند، سه نفر بیش از سه شنبه گزارش شده است.

_شهرستان پالم بیچ: 293 مورد جدید, آوردن کل به 37,934. در مجموع 970 نفر فوت کرده اند، 14 نفر بیشتر از گزارش روز قبل. سن میانسالی کسانی که در این شهرستان آلوده شده اند ۴۱ سال است.

_ شهرستان میامی-داد: 4,141 مورد جدید, آوردن کل به 139,271. در مجموع ۱۹۵۵ نفر جان خود را از دست داده اند. که 30 تا مرگ بيشتر از سه شنبه گزارش شده سن میانسالی کسانی که در این شهرستان آلوده شده اند ۴۳ سال است.

(پایان تریم اختیاری)

در حالی که چهارشنبه رکورد تعداد موارد جدید در شهرستان در هر روز در سراسر همه گیر بود، دولت پشت سرزنش داده ها از آزمایشگاه Niznik، مربوط به ژوئن 23.

این آزمایشگاه بیش از ۴۰۰۰ مورد را گزارش کرد که در ۷ هفته گذشته اتفاق افتاده است، اما تا امروز به DOH گزارش نشده بود.” هنگامی که DOH از این پشت زمینه داده های آزمایش مطلع شد، ما بلافاصله به آزمایشگاه Niznik رسید و ما در حال بررسی این موضوع، همراه با میامی – رهبری داد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>