Crestwood می پیوندد رتبه رو به رشد از مناطق محلی با شروع تمام راه دور


 Crestwood Superintendent Bob Mehalick announced the district will conduct all lessons by full-remote learning until at least Oct. 1 in a video posted online.

Crestwood مدیر باب Mehalick اعلام کرد که این منطقه تمام درس های یادگیری از راه دور کامل انجام تا حداقل اکتبر 1 در یک ویدیو ارسال شده در آنلاین.

WRIGHT TWP. – Crestwood به لیست رو به رشدی از مدارس محلی می پیوندد که طرح های ترکیبی را به نفع یادگیری همه از راه دور برای شروع سال مدرسه حذف می کنند.

مدیر باب Mehalick ارسال شده در یک ویدیو آنلاین ساخت اعلام کرد که آموزش و پرورش از راه دور خواهد بود تنها تا حداقل اکتبر 1. او به راهنمایی های اضافی اخیر صادر شده توسط وزارت آموزش و پرورش و بخش بهداشت استناد کرد.

Mehalick گفت: “این راهنمایی طرح های قبلی ما را تغییر داده است، “Mehalick گفت، با اشاره به اطلاعیه های قبلی از داشتن هر دو گزینه کامل در کلاس و سایبر برای خانواده ها. “همه دانش آموزان ما از طریق سیستم عامل یادگیری مجازی در حالی که آنها در خانه باقی می ماند آموزش داده می شود.”

در طول ماه سپتامبر، این ولسوالی “به طور مداوم بررسی و در نظر گرفتن توصیه های ارائه شده توسط نهادهای مسئول برای هدایت ما.” راهنمایی، همراه با داده ها در مورد عفونت در شهرستان، خواهد شد در تصمیم گیری که آیا این منطقه می تواند به یک مدل ترکیبی در ماه اکتبر، و در نهایت به یادگیری سنتی در فرد برای همه دانش آموزان استفاده می شود.

حرکت به همه از راه دور دانش آموزانی که در حال حاضر برای آکادمی سایبری منطقه تصمیم گرفتند که تابستان امسال از طریق یادگیری آنلاین شرکت Edmentum ترتیب داده تاثیر نمی گذارد. Mehalick گفت: “خانواده هایی که در آکادمی سایبری ثبت نام می شوند، هنوز هم در آکادمی سایبری ثبت نام می کنند.”

او وعده داده است که اطلاعات اضافی در مورد چگونگی سیستم تمام راه دور خواهد شد در روزهای آینده کار می کنند.

مدرسه منطقه Hazleton منطقه منطقه تصمیم گرفتند برای شروع با یک سیستم تمام راه دور حداقل برای چند هفته اول. Wyoming دره غرب اعلام کرده بود برنامه ریزی برای یک سیستم ترکیبی، اما در جلسه سه شنبه هیئت مدیره مجازی دیو توش اعلام کرد داده های جدید در مورد COVID-19 عفونت همراه با راهنمایی دولت جدید باعث شد کمیته بازگشایی دوباره توصیه رفتن تمام از راه دور به حداقل اکتبر 9.

کلید Crestwood می آید در پاشنه کشف دوشنبه که یک کارگر قراردادی در مرکز ثانویه آزمایش مثبت برای COVID-19.

رسیدن به مارک گایدیش در 570-991-6112 و یا در توییتر @TLMarkGuydish

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>