دیدگاه شما: از دکتر اسمیت تشکر می کنم برای دسترسی به هاروی کریک


از همه ما می خوام که از دکتر هنری اسمیت، رهبر سابق دفاع از آبریزمون تشکر کنیم.

گروه برای مردم مشترک لوزرن کانتی ایستادوقتی آزادی دسترسی به یکی از چند جا که می توانست از گرمای تابستان سرد شود یا ماهی در خواست شرایر تهدید می شد.

هاروی کریک در امتداد مسیر ۲۹ که از نانتیکغربی آغاز می شود و کوه ها را باد می دهد، از طریق جنگل های سرسبز می گذرد. هنوز سال ها پیش، دسترسی طولانی مدت ما به این آب شیرین و سرگرم کننده توسط خرید زمین قدیمی PG & W توسط شرکت تازه تشکیل شده تتا محروم شد.

فشار عمومی و بودجه های مطرح شده توسط دفاع از حوزه آبخیز ما ساخته شده است ما و سپس کمیسیون شهرستان علت خود را و در نهایت خرید دوباره آبخیز خود ما از تتا.

یکی از پروژه های دفاع از آبخیز ما انجام شده کتاب تصاویر منظره توسط دکتر اسمیت با اشعار انتخاب شده از تسلیم از فعالان محلی و شاعران بود. من شعري را که براي سازمان نوشتم براي باز کردن بسياري از ارائه هاي عمومي خود در مورد علت شان سهيم کردم. به سادگی به آن گفته می شد، “دفاع از آبریز ما.”

آن و همه کمک های دیگر هنوز هم می تواند به صورت آنلاین، با جستجو برای عنوان آن، “فصل پنسیلوانیا” به دست آمده است. اجازه دهید همه ما سپاسگزار برای دسترسی ما به نهر هاروی یک بار دیگر، و به یاد داشته باشید که شما باید به ایستادگی در برابر منافع قدرتمند که با بی توجه به خوبی های عمومی عمل می کنند.

برای کسانی که از ما مراقبت، آن زمان برای به روز و خنک کردن است.

ماریو فیوروچی

قند نوچ, PA

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>