به احترام دیگران است به احترام خودتان

وبلاگ نویس در صنعت مدیریت هتل تجربه مشترک است که درس ارزشمند برای همه است.

در حالی که درخواست کار، وبلاگ نویس از طریق چند دور از مصاحبه برای یک موقعیت به عنوان دستیار مدیر کل هتل رفت. او و یک نامزد دیگر، یک زن جوان، برای مصاحبه ای غیر شخصی با مدیر کل به دور نهایی راه می یابید.

در روز مصاحبه از آن دو نفر خواسته شد که به دفتر مدیر کل راه ببخشد. در طول راه، آنها یک خانم تمیز کننده را دیدم که دیوارهای شیشه ای را پاک می کند. در حالي که از کنارش رد مي شدند، خانم نظافتچي بي بي باک سبد خود را به زن جوان مي زد و يک سطل آب ريخت و لباس و کفش زن جوان را خيس مي کرد و هم شلوار و کفش وبلاگ نويس را.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

در راه به دفتر مدیر کل، یک خانم نظافتچی به آنها برخورد کرد و آب روی لباس و کفش های آنها ریخته بود. (تصویر از طریق pixabay / CC0 1.0)

زن جوان بلافاصله عصبانی شد، فریاد زد: «نگاه نمی کنی؟! تو ميدونستي که ما پشت سرت هستيم -تو عمدا ً اين کارو کردي؟! من مصاحبه دارم چطور ميتونم الان در اين مورد شرکت کنم؟ من تو رو مسئول میدونم اگه مصاحبه خوب انجام نشه اوه، چه روز بدشانسي!

او به وبلاگ نویس روی کرد و استدلال کرد: “شما منتظر من باشید. من بايد يه کم يودک بزنم و بعدش با هم بريم خوب به نظر نمی رسه اگه تنها بری، نه؟” بدون اینکه منتظر پاسخ ی دوتا باشه، با عجله به دستشویی می ره.

با شنیدن حرف های او، وبلاگ نویس با برداشت ضعیف از زن جوان باقی مانده بود. او نرو به خانم نظافتچی کرد و سعی کرد او را تسلی دهد: “خانم، من خوبم. فقط يکم آب لطفا ً در موردش احساس بدي نکن فقط دفعه بعد بیشتر مراقب باش.”

پس بهش کمک کرد که اون رو زمين رو تميز کنه در حالی که در انتظار زن جوان برای بازگشت، او ادامه داد: چت با بانوی تمیز کننده، کمک به او پاک کردن منطقه بالای دیوار شیشه ای که در آن او تا به حال مشکل رسیدن به.

زن جوان بالاخره برگشت و آن دو به دفتر مدیر کل راه پیدا کرد. مدیر بلافاصله دستش را به وبلاگ نویس دراز کرد: «تبریک می گویم! “تو کار رو گرفتي”

(Image via Max Pixel / CC0 1.0)

مدیر کل با تبریک به وبلاگ نویس قبولی در آزمون و پیشنهاد کار به او. (تصویر: از طریق حداکثر پیکسل / CC0 1.0)

آخرین دور مصاحبه، در واقع، آزمونی برای دو نفر از آنها بود که توسط خانم نظافتچی انجام می شد. مدیر توضیح داد: “به عنوان یک صنعت خدماتی، ما باید همیشه دیگران را در قلب خود نگه داریم. دانستن اینکه چگونه به دیگران احترام بگذارید، در خدمات هتل ها از اهمیت بسیار برخوردار است.»

نشان دادن احترام به دیگران نشان دادن شخصیت اخلاقی قوی و احترام به خود است. با در نظر گرفتن احساسات دیگران و پا به کفش های آنها، ما نه تنها از یک محل شفقت و مهر و شفقت عمل می کنیم، بلکه اعتماد را از دیگران نیز به دست می آوریم.

ترجمه شده توسط سیسیلیا و edited by T. Denning

ما را در توییتر دنبال کنید یا مشترک لیست ایمیل ما شوید

چای های معروف از چین

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>