اندک نیوزیلند برای پیدا کردن منبع عفونت های ویروس جدید

توسط نیک پری

ولینگتون، نیوزیلند (AP) — مقامات بهداشتی در نیوزیلند در حال تقلا چهارشنبه برای ردیابی منبع شیوع جدید از ویروس کورونا ویروس به عنوان بزرگترین شهرستان کشور رفت و به قفل کردن.

مقامات چهار مورد از ویروس در یک خانواده اوکلند از یک منبع ناشناخته تایید کرده بودند و در انتظار نتایج آزمایش چهار نفر دیگر که مشکوک به عفونت هستند – دو همکار کار و دو نفر از بستگان کسانی که در خانه هستند.

موارد این هفته اولین انتقال محلی شناخته شده این ویروس در نیوزیلند در 102 روز بود.

نخست وزیر جاسیندا اردرن گفت که بیش از 200 نفر که با کسانی که در خانه هستند، چهارشنبه با آنها تماس گرفته شد.

آردرن گفت: “طرح ما از آزمایش جرم، ردیابی سریع تماس و البته، محدودیت های ما برای متوقف کردن زنجیره انتقال در نوسان کامل در اوکلند امروز بوده است، “اردرن گفت.

مدیر کل بهداشت اشلی بلومفیلد گفت: یکی از افرادی که آثار مثبت را در یک مرکز سردانبار ی مواد غذایی Americold در اوکلند آزمایش کرد، که در حال سواب شدن برای بررسی این که ممکن است منبع عفونت ها باشد.

ما از مطالعات خارج از کشور می دانیم که در واقع، ویروس می تواند در برخی از محیط های یخچالی برای مدت زمان زیادی زنده بماند.”

خوشه آمد به عنوان یک شگفتی ناخوشایند برای بسیاری و پرسش در مورد اینکه آیا انتخابات عمومی ملت پیش رو به عنوان برنامه ریزی شده در ماه آینده مطرح شد.

Bloomfield گفت: دو نفر از افرادی که مثبت آزمایش کرده بودند در حالی که علائم رنج می برد در طول روزهای اخیر به شهر روتوروا سفر کرده بودند و چندین جاذبه توریستی را بازدید کرده بودند.

“مردم در Rotorua و در واقع در سراسر کشور باید در مورد سلامت خود را هوشیاری و در صورت بروز علائم به دنبال مشاوره، او گفت: “.

اوکلند در نیمه روز چهارشنبه به سطح هشدار 3 منتقل شد، یک طرح در ابتدا تعیین شده برای ادامه از طریق نیمه شب جمعه. به این معنی که کارگران غیر ضروری برای اقامت در خانه مورد نیاز است، در حالی که کافه ها، رستوران ها و اکثر کسب و کار ها بسته خواهد شد.

بقیه کشور به سطح هشدار 2 منتقل شدند، به این معنی که تجمعات جمعی محدود به 100 شرکت کننده است و مردم ملزم به فاصله گرفتن از نظر اجتماعی هستند.

بلومفیلد گفت که آنها از توالی ژنوم به عنوان بخشی از تلاش خود برای یافتن منبع شیوع جدید استفاده می کنند.

نخست وزیر جاسیندا اردرن گفت که او به سرعت کار کرده است برای تحمیل اقدامات قفل آوکلند پس از اولین بار در مورد موارد بعد از ظهر سه شنبه.

او گفت اوکلندنیز “به شدت تشویق” اما نه به پوشیدن ماسک، و مقامات آزاد 5 میلیون ماسک از یک منبع مرکزی. نیوزیلندی ها ماسک های پوشیده نشده اند، اگر چه مقامات از مردم می خواست که آنها را بخرند یا از روی صورت یا باندانا درست در صورت مد آن ها را مد کنند.

پارلمان ملت قرار بود چهارشنبه پیش از انتخابات عمومی در ۱۹ سپتامبر منحل شود، در نتیجه قانونگذاران به مبارزات انتخاباتی دست زده اند. اما اردرن گفت که او انحلال را تا حداقل دوشنبه به تاخیر می بیند در مورد قانونگذاران در صورت نیاز به ملاقات در کوتاه مدت. او گفت که او همچنین به دنبال مشاوره در مورد گزینه های انتخابات.

بر اساس قانون نیوزیلند، دولت می تواند انتخابات را تا حدود دو ماه به تأخیر بیندازد. نامزدهای اصلی در حال حاضر بسیاری از برنامه ریزی شده خود را در آینده حوادث مبارزات انتخاباتی لغو شده است.

شیوع بیماری پس از آن یافت شد که یک مرد در 50s خود را در روز دوشنبه به دکتر خود را با علائم رفت و دو بار swabbed شد، تست مثبت هر دو بار. سه نفر دیگر در خانواده اش بعداً آزمایش مثبت کردند.

این پرونده مقامات بهداشتی سر خود را خراش، به عنوان مرد به تازگی به خارج از کشور سفر کرده بود و هیچ ارتباط آشکار بلافاصله با عفونت های موجود در مرز بود.

تا سه شنبه، تنها موارد شناخته شده این ویروس در نیوزیلند، ۲۲ مسافر بودند که پس از بازگشت از خارج از کشور در قرنطینه نگه داشته شدند.

نیوزیلند در سطح جهانی برای پاسخ ویروس خود ستایش شده است و به تازه ای جشن گرفته بود رسیدن به 100 روز بدون هیچ گونه انتقال شناخته شده جامعه.

در ابتدا ملت اقیانوس آرام جنوبی با تحمیل یک قفل سخت گیرانه در اواخر ماه مارس، زمانی که تنها حدود ۱۰۰ نفر برای این بیماری آزمایش مثبت کرده بودند، از شر ویروس خلاص شد، و گسترش آن را متوقف کرد.

زندگی برای بسیاری از مردم به حالت عادی بازگشته بود، چرا که آنها در ورزشگاه های بسته بندی شده در بازی راگبی شرکت می کنند و بدون ترس از آلوده شدن در میله ها و رستوران ها می تازند. اما برخی هشدار داده بود که کشور به حال بی همتا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>