علاقه به مدرسه در منزل ‘منفجر’ در میان همه گیر

توسط هدر هالینگسوورث

ماموریت، کان( AP) – به عنوان پدر و مادر در سراسر کشور آماده برای کمک به فرزندان خود را با یادگیری از راه دور بیشتر، تعداد کوچک اما به سرعت در حال رشد تصمیم به مسائل به طور کامل به دست خود و شروع به مدرسه در منزل.

برخی از آنها نگران هستند که مناطق خود را قادر به ارائه یک برنامه قوی یادگیری مجازی. برای دیگرانی که ممکن است در نظر گرفته شده است در خانه مدرسه ، نگرانی برای سلامت خانواده خود را در میان coronavirus و دوباره ، برنامه ریزی کردن دوباره برای آموزش در فرد آنها را به راه بخشی با سیستم های مدرسه.

Mindy Kroesche، نویسنده و سردبیر آزاد از لینکلن، نبراسکا، به سمت مدرسه در خانه پسر 12 ساله خود، که مبتلا به اوتیسم و ADHD تشخیص که باعث مدرسه متوسطه به چالش تکیه کرده بود. اما او نهمیشه احساس می کرد دختر ده ساله اش «برای مدرسه ساخته شده است.» حالا با همه گیر شدن، او ندارن هر دو شون رو برای سال بیرون میکشه

ما فقط دیدیم که با پوشیدن ماسک برای تمام روز، که یادگیری را برای او دشوارتر می کند، او گفت. قرار بود محیط متفاوتی باشه ما فکر نمی کنیم که این کار به اندازه ی او سودمند باشد.”

برنامه های کاربردی Homeschooling در ایالت هایی از جمله نبراسکا، جایی که آنها تا 21٪، و Vermont، که در آن آنها تا 75٪، افزایش می باشد. در کارولینای شمالی، عجله از والدین بایگانی متوجه است که آنها برنامه ریزی شده به مدرسه خانگی تحت السیراب وب سایت دولت در ماه گذشته، ترک آن را به طور موقت قادر به پذیرش برنامه های کاربردی.

در سال گذشته حدود 2.5 میلیون دانش آموز مدرسه خانگی در کلاس K-12 در ایالات متحده وجود دارد، که حدود 3٪ تا 4٪ از کودکان مدرسه سن، با توجه به خانه ملی مربیان تحقیقات. برایان ری، رئیس گروه، پیش بینی می کند که تعداد آنها حداقل ۱۰٪ افزایش یابد.

“یک روز منطقه مدرسه می گوید X و چهار روز بعد آنها می گویند Y، ری گفت: “. و بعد فرماندار چیز دیگری می گوید و بعد این تغییر می کند که بخش مدرسه چه کاری می تواند انجام دهد. و پدر و مادر و معلمان از آنچه به نظر می رسد تصمیم گیری خودسرانه و مبهم خسته شده است. آنها از آن خسته شده و می گویند ما از اینجا خارج شده است.”

علاقه به مواد homeschooling نیز شده است surging، رانده شده در بخشی از توسط پدر و مادر که نگه داشتن فرزندان خود را ثبت نام در مدارس اما به دنبال راه هایی برای مکمل یادگیری از راه دور.

انجمن ملی مدارس خانگی بیش از ۳۴۰۰ درخواست برای کسب اطلاعات در یک روز در ماه گذشته دریافت کرد، از بین پنج تا ۲۰ استعلام در هر روز قبل از ویروس کوروناویروس. گروه مجبور بود اندازه صندوق ورودی ایمیل خود را افزایش دهد تا نگه دارید.

“واضح است که علاقه ما شده اند تا به منفجر شده است، گفت: J. آلن وستون، مدیر اجرایی از حومه دنور مستقر در گروه. “که واقعا تنها راه برای توصیف آن است.”

برخی از والدین در بخش های روستایی نبراسکا به مدرسه خانگی روی می برند زیرا کارکنان و دسترسی محدود به خانه های ترک اینترنت مناطق قادر به ارائه یک گزینه یادگیری مجازی نیست، گفت: کاترین دیلو، رئیس جمهور و مدیر اجرایی مدارس خانگی نبراسکا، یک گروه حمایت و حمایت.

در نبراسکا، دیوید جسپرسن، سخنگوی وزارت آموزش نبراسکا گفت: برنامه های کاربردی مدرسه در منزل همچنان به نبراسکا می رسه، جایی که تعداد دانش آموزان یکم از قبل به 3400 تا از 14 ژوئیه افزایش پیدا کرده بود، از 2800 تا در همان زمان یک سال پیش، دیوید جسپرسن، سخنگوی وزارت آموزش نبراسکا.

Jespersen گفت :” وجود دارد “بسیاری از سردرگمی” و که “پدر و مادر در تصمیم گیری خود را به تاخیر افتاده است” چرا که بسیار در حال تغییر است.

صرف نظر از تعداد نهایی، Jespersen انتظار نمی رود که افزایش بودجه منطقه را به دلیل homeschoolers هنوز هم باقی خواهد ماند بخش کوچکی از حدود 326،000 دانش آموزان گسترش بیش از دولت 244 سیستم مدرسه.

اکثر ایالت های دیگر شماره های مدرسه ٔ خانگی را ندارن، یا به این دلیل که در سطح ایالت جمع آوری نمی شود یا خیلی زود است. اما همه نشانه ها نشان می دهد که در سراسر کشور افزایش می یابد.

جان ادلسون، رئیس شرکت Time4Learning، ارائه دهنده برنامه درسی آنلاین، که دیده است که تجارت منفجر شده است، گفت: “اکنون زمانی است که واقعیت در مجموعه قرار دارد، “جان ادلسون، رئیس Time4Learning، ارائه دهنده برنامه درسی آنلاین، که دیده است که تجارت منفجر. مردم تصميم رو به تعويق انداختن، اما ما در اين نقطه ي بزرگ در گير هستيم. و سخت است که ببینیم زاویه چه خواهد بود، اما قطعا ً بالا است.”

در میزوری، تماس ها و ایمیل ها به گروه هوم مدرسه حمایت خانواده ها برای آموزش و پرورش در خانه هر بار که یک منطقه آزاد طرح بازگشایی خود را، گفت: Charyti جکسون، مدیر اجرایی گروه. او گفت: خانواده ها در یک “وحشت” در مورد مجازی شروع می شود به سال و طرح های ترکیبی که در آن دانش آموزان در کلاس های پاره وقت شرکت و مطالعه در خانه بقیه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر