تست COVID-19 در تگزاس سقوط می کند، اما گسترش ادامه دارد

توسط فیلیپ جانکوسکی

آستین، تگزاس _ میزان آزمایش کوروناویروس در تگزاس در هفته های اخیر به طور قابل ملاحظه ای کاهش یافته است، درست به عنوان میزان موارد مثبت صعود کرده است، داده های ایالتی نشان می دهد، افزایش نگرانی در مورد صحت روندهای اخیر است که نشان می دهد تعداد کاهش ی از موارد جدید است.

از دوشنبه، میانگین هفتگی آزمایش های کوروناویروس مولکولی که در سطح ایالت انجام شده بود، از ۲۱ ژوئن به پایین ترین سطح خود سقوط کرده بود. در همین حال، میزان آزمون های بازگشت نتایج مثبت بیش از دو برابر در همان دوره است.

این روند نگران کننده است، کارشناسان بیماری می گویند _ یکی که نشان می دهد که تقریبا به اندازه کافی آزمایش در تگزاس اتفاق می افتد و که تعداد واقعی موارد کوروناویروس به احتمال زیاد به مراتب بالاتر از آنچه که دولت گزارش.

آنجلا کلندناین، متخصص اپیدمیولوژی در دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه تگزاس A&M گفت: “این واقعا خسته کننده از موضع همه گیری است، گفت: “آنجلا کلندن، همه گیر شناس در تگزاس A& M دانشگاه بهداشت عمومی. تست فقط در مورد تست تاییدی نیست آزمایش در طول یک بیماری همه گیر، به ویژه با یک بیماری جدید، نیاز به بسیار قوی و بسیار گسترده است، بنابراین ما می توانیم بار آنچه که ما با آن مواجه هستند تعیین کند.”

سازمان بهداشت جهانی گفته است که نرخ مثبت ۳٪ نشان دهنده این است که آزمایش کافی در حال اتفاق است.

در روز دوشنبه، 21 درصد از تست های ویروس کوروناویروس تگزاس نتایج مثبتی را به خود بازگشته اند. در همین حال، از زمان اوج آن در ۲۲ ژوئیه، آزمایش نزدیک به ۴۹٪ کاهش یافته بود.

اوج آزمایش تنها یک هفته پس از مقدار موارد جدید با چند روز بیش از 10،000 مورد تایید جدید گزارش شده در سراسر ایالت اوج گرفته بود. اين شماره سه شنبه به 8913 نفر پايين بود به گزارش اداره بهداشت ایالت تگزاس، در مجموع ۵۰۰۶۲۰ مورد از این ویروس در تگزاس تأیید شده و ۸۷۱۰ نفر بر اثر این ویروس جان خود را از دست داده اند.

کاهش در آزمایش نیز نشان می دهد نقص های ادامه در تلاش های جمع آوری داده های دولت است. تعداد شهرستان در سطح آزمون تجمعی از وزارت بهداشت ایالت نشان می دهد روند متناقض _ که در اکثر شهرستان ها تست در واقع در حال افزایش است، با توجه به تجزیه و تحلیل آمریکایی دولتمرد.

مقصر در پشت قطع تعداد زیادی از آزمون است که بخش بهداشت دولتی به عنوان “در انتظار تعیین” شمارش، که در آن بیش از نیم میلیون تست باقی می ماند بدون اختصاص به هر شهرستان خاص است.

برای اینکه مسائل را گیج کننده تر کنیم، معلوم نیست که وزارت بهداشت ایالت چه تاریخهایی را برای آن دسته از آزمایش های در حال انتظار اختصاص می دهد که به یک شهرستان اختصاص داده می شود، که منجر به داده های نشان دادن افزایش شدید موارد در سطح محلی می شود در حالی که احتمال سقوط آن اعداد به مراتب بیشتر است.

چگونه کار می کند این است که حتی در حالی که داده های سطح شهرستان نشان می دهد افزایش محلی، تعداد آزمون های اختصاص داده نشده به شهرستان به شدت کاهش یافته است از بیش از 1 میلیون هفته گذشته به شمارش دوشنبه از 578،106 آزمون در انتظار تخصیص.

وزارت خدمات بهداشتی ایالت تگزاس سه شنبه به پرسشی که در جستجوی بیان چگونگی انجام آزمایش های انجام شده است که آن را در نظر می دهد “در انتظار انتساب” پاسخ نداده است. با این حال ، یک وزارت وزارت و یک زن و مرد نشان داد که دوشنبه کاهش اخیر در آزمایش به نظر می رسد به عنوان یک رمز و راز برای آنها باقی می ماند.

Lyndsey Rosales، یک ایمیل به این گفته است: “ما به دنبال این است که چرا تعداد آزمایش های آزمایشگاهی گزارش شده به DSHS در طول چند روز گذشته روند پایین تر شده است، “DSHS، Lyndsey Rosales گفت: در یک ایمیل. تعداد نتایج آزمون دریافتی بر میزان مثبت بودن تاثیر می گذارد. ما از نزدیک در حال تجزیه و تحلیل داده های خود را برای کشف هر گونه ناهنجاری. DSHS همچنین در حال رسیدن به آزمایشگاه های بالینی بزرگتر و statewide انجمن های مراقبت های بهداشتی برای پیدا کردن اگر آنها در حال دیدن یک روند مشابه است.”

روز دوشنبه، گِرگ ابوت به KAUZ-TV در ویچیتا فالز گفت که آزمایش انجام شده در آزمایشگاه های خصوصی منجر به تاخیر در چرخش نتایج آزمایش می شود.

“ما در حال تلاش برای دور شدن از استفاده از آن آزمایشگاه های تجاری، ابوت گفت: “. “من این را به شما بگویم، با این حال، و آن این است که، شما در حال دیدن چرخش آزمون نه چند روز، بلکه کمتر از یک ساعت، چرا که شاید آغاز شاید به عنوان اوایل هفته آینده، ما چرخش سریع _ به عنوان در 15 دقیقه آزمون چرخش استفاده شده در خانه های سالمندان داشته باشد.”

(سردبیران: شروع تریم اختیاری)

ابوت نگفت که چه کسی این آزمایش ها را انجام خواهد داد اگر آزمایشگاه های تجاری نیست. از روز دوشنبه، آزمایشگاه های تجاری 97 درصد از آزمایش های کوروناویروس را در تگزاس انجام داده بودند.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>