سلتیک نگه دارید گریزلی از نقطه پررنگ در بازی در سری

دریاچه BUENA ویستا (AP) — Jayson تاتوم به ثمر رساند 29 امتیاز و بوستون سلتیکز گذشته ممفیس 122-107 در روز سه شنبه ، قرار دادن گریزلی ها در خطر بیشتر از دست رفته حذفی.

گریزلی ها شانس دیگری را از دست داده اند تا خود را تضمین کنند یک نقطه در سری بازی کنفرانس غربی، و می تواند از جای هشتم سقوط کند اگر پورتلند در روز سه شنبه بعد از دالاس را شکست دهد.

بوستون (48-23) که در حال حاضر قفل شده است تا دانه سوم کنفرانس شرقی، برنده چهارمین راست خود را.

گوردون هایوارد و کمبا واکر هر کدام ۱۹ امتیاز اضافه کرده اند. سلتیک ها در 29 تا از 44 سبد خود کمک می کنند.

واکر گفت که آنها در یک مکان خوب با بازی های حذفی در حدود یک هفته دور هستند.

فکر کنم ما به آماده بودن نزديک شديم مخصوصا ً بعد از امشب ما قطعا ً راه درازی را پیش رو داریم. ما واقعا خوب به هم ميگيم ما داريم خوش ميگذرونيم رقابت در سطح بسیار بالا. فکر کنم الان حالمون خيلي خوبه”

مربی براد استیونز موافقت کرد که راه به راه خوب است.

اميدوارم بهتر بشه راهحرکت توپ خوب بوده روشی که بچه ها برای هم پوشش میدن اما ما می دانیم که ما کمتر از یک هفته قبل از باز کردن یک سری حذفی. پس همه چیز بهتر هی خوب میشه.”

“ممفیس” (۳۳-۳۹) برای ششمین بار در هفت بازی از زمان راه اندازی مجدد باشکست خورد. Ja Morant با 26 امتیاز و 13 پاس پایان داد. همچنین او تلاش کرد تا ۱۵ پرتاب آزاد را به صورت حرفه ای انجام دهد. بالاي قبليش 11 بود Jonas Valanciunas با 14 نقطه و 10 رباند به پایان رسید.

گریزل ها با 3 فشنگ 1/2 بازی نزدیکترین رقیب خود برای هشتمین دانه در غرب وارد فلوریدا شدند. اما مبارزات خود را تضمین نیاز به بازی در آن نقطه نهایی با پورتلند، سن آنتونیو و ققنوس همه هنوز در اختلاف است.

ممفیس به بازی نهایی خود را در تاریخ پنجشنبه بذردهی در برابر میلواکی نیاز به یک پیروزی برای کسب یک محل در بازی در بازی سر. تیم که نهم را به پایان برساند باید دو بار تیم رده هشتم را شکست دهد.

مورانت گفت نگرش آنها همچنان همان است که فصل دوباره آغاز شد.

“من احساس می کنم مانند هر بازی ما آن را بازی زیر سگ، او گفت: “. ما قرار بود امسال 27 سال مونده و ما اينجا هستيم پس ما اينطوري به هر بازي حمله مي کرديم من احساس می کنم بازی بعدی ما هیچ تفاوتی نخواهد داشت.”

بوستون به نظر نمی اد که یه تیم به سمت ساحل بشه استیونس شروع به بازی خود را به طور منظم و آنها در هر دو طرف از کف فعال بودند

تاتوم حمله حمله را پیش گرفت و در نیمه اول تنها در ۱۵ دقیقه از عمل ۱۷ امتیاز به ثمر رساند.

در سه ماهه اول، سلتیک ها در یک بازی ۳۳-۱۱ به مبادرت می ورای ۲۲ را در سه ماهه دوم به دست می آرد.

بوستون گریزلها را به ۳۳٪ (۱۷ از ۵۱) تیراندازی در نیمه برگزار کرد، از جمله ۱ از ۱۳ (۷/۷٪) از خط 3 نقطه ای.

tip-ins

سلتیک ها: سه ماهه اول در 11-4 اجرا بسته شده است. به 51% از زمین (44 از 86) برای بازی شات.

گریزل: 24% (7 از 29) از فراتر از قوس به پایان رسید.

-بالا ي بعدي

سلتیک ها: بازی جادوگران در پنجشنبه.

گریزل: بازی دلار در پنجشنبه

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>