کسب و کار برای دیالیز غول فرسنيوس پر رونق است. …این در زمان نجات 137 m دلار به هر حال

توسط جردن راو، قیصر بهداشت و اخبار راچنا پرادهن

به عنوان بیماری های پاندمی کوروناویروس فلج ترین شیوه های غیر اضطراری پزشکی در بهار امسال، کسب و کار دیالیز، حیاتی برای بقای بیماران مبتلا به بیماری های کلیوی، نورد جلو تر و در برخی موارد رشد کرد.

با این حال هنگامی که دولت ترامپ میلیاردها دلار بودجه امدادی فدرال را به سازمان های پزشکی فرستاد، حداقل ۲۵۹ میلیون دلار به ارائه دهندگان دیالیز رفت، یک تحلیل KHN از سوابق فدرال یافت شد. از آن، مراقبت های کلیه behemoth Fresenius مراقبت های پزشکی را قبول بیش از نیمی، حداقل 137 میلیون دلار، با وجود اذعان به آن تا به حال منابع مالی به اندازه ی قابل قبول، تجزیه و تحلیل نشان داد.

مقدار کامل رفتن به فرسنيوس و بسياري از ارائه دهندگان دياليز ديگر به مراتب بيشتر از آن چيزي است که KHN مي تواند تاييد کند. تجزیه و تحلیل محدود به بخشی از کمک های مالی فاش شده توسط دولت فدرال بود. و تجزیه و تحلیل تنها کمک هزینه های رفتن به سازمان هایی که هدف اولیه آنها ارائه دیالیز بود شمارش. در یک پرونده اوراق بهادار در ماه گذشته، فرسنئوس فاش کرد که آن را دریافت مجموع 277 میلیون دلار از وجوه امدادتحت قانون کمک های کوروناویروس، امداد و امنیت اقتصادی (CARES) است.

کمک مالی به ارائه دهندگان دیالیز غول پیکر اگر داویتا، شرکت چند ملیتی دیگر که بر مراقبت از دیالیز در ایالات متحده تسلط دارد، 240 میلیون دلار کمک را رد نمی کرد، و می گفت دیگر ارائه دهندگان پزشکی به آن نیاز بیشتری داشت. Fresenius و DaVita هر یک صاحب بیش از 2600 مرکز دیالیز در سراسر کشور.

مرکز این مرکز در آلمان، Fresenius مراقبت های پزشکی است بر بیماران مبتلا به نارسایی کلیه که نیاز به درمان دیالیز تصفیه کننده خون سه بار در هفته برای زنده ماندن متمرکز شده است، صدور صورتحساب خود را به عنوان بزرگترین ارائه دهنده دیالیز در جهان و خدمات مرتبط، تجهیزات و داروها. Fresenius حدود 350،000 نفر در سراسر جهان درمان و درآمد در سال گذشته حدود 1.4 میلیارد دلار است. شرکت اعلام کرد سود سه ماهه دوم بیش از 400 میلیون دلار، بیش از یک سوم بیش از سال گذشته، به دلیل 14٪ حاشیه عامل.

هلن گیزا، مدیر ارشد مالی فرزنئوس به تحلیلگران گفت: «از آنچه امروز می دانیم، تاثیر خالص COVID-19 بر درآمد ما خیلی مهم نیست»

با نمرات بیماران COVID-19 که آسیب عمده کلیه را در حال توسعه, همه گیر باعث تقاضای غیر منتظره برای درمان دیالیز. بیماری مزمن کلیه و نارسایی کلیه در میان افرادی که با COVID-19 بستری شده بودند شایع بود، که 13 درصد از تمام بیماران یاز ژانویه تا مارس را به صورت ملی به خود می گرفت، زمانی که میزان گسترش ویروس در آمریکا تازه به نور می آمد، به گزارش FAIR Health، یک سازمان غیرانتفاعی داده های بهداشتی که اسکناس های بیمه را تحلیل می کند.

قطره کوچک در کسب و کار

نجات به فرسنيوس و ديگر عمليات دياليز يکي از بي پرده ترين نمونه هاي هنوز از اين که چگونه اداره بهداشت و خدمات انساني موفق به هدايت بودجه نجات ماليات دهندگان تحت حمايت ماليات دهندگان تنها به ارائه دهندگان بحران نشده است، ارائه مي دهد. پرداخت کمک های عظیم از 175 میلیارد دلار کمک های مالی توسط کنگره به شرکت های مالی و بخش های از صنعت مراقبت های بهداشتی مانند دیالیز که از نظر مالی پایدار بودند، و یا به کسب و کار با ذخایر مالی بسیار رفت.

به عنوان مثال، بهداشت و درمان HCA، زنجیره بیمارستان برای سود، 1.1 میلیارد دلار سود سه ماهه دوم که شامل 590 میلیون دلار در بودجه نجات دولت ارسال شده است. کایل هرریگ، رئیس Accountable.US، یک گروه دیده بادی دولتی و منتقد مکرر دولت ترامپ، گفت: «ما شاهد جریان میلیاردها نفر به سیستم های بیمارستانی ثروتمند و شرکت های مراقبت بهداشتی بوده که ممکن است به پول نیاز نباشند. ما باید برنامه ای طراحی می کردیم که به احتمال زیاد به کسانی که واقعا ً به کمک نیاز داشت کمک می کرد.”

بخش های سخت تر از صنعت مراقبت های بهداشتی گزارش داد که صندوق های امداد کافی برای پوشش تمام هزینه ها و خسارات مرتبط با COVID بودند. برخی از مطب ها و دندانپزشکان پزشکان پس از اینکه باید از بازدید و روش هایی که بخش اصلی کسب و کار شان هستند، برای شناور ماندن تلاش می کرد. برخلاف بیمارستان های خدماتی که ارائه می دهند، به ج بای، دانشیار حسابداری و سیاست گذاری سلامت دانشگاه جانز هاپکینز در بالتیمور، دیالیز «از نظر درآمد بسیار مقاوم تر در برابر همه گیر» است.

کلینیک های دیالیز گفتند که افت آنها در کسب و کار حداقل بود.

دکتر میهران نالجایان، مدیر پزشکی برنامه دیالیز پرایتون الونی دانشگاه ایالتی لوئیزیانا در نیواورلئان، یکی از اولین نقاط داغ COVID-19 این کشور گفت: «در بیشتر موارد، بیماران در واقع می آمد، “ما کاهش تعداد بازدید ها را نمی دیدیم.” در عوض، هنگامی که ویروس به سرعت در منطقه مترو نیواورلئان در اواخر ماه مارس گسترش یافت، تعداد درمان های دیالیز بستری ۴۷٪ و درمان جایگزینی مداوم کلیوی _ دیالیز برای بیماران بدحال که برای مدت طولانی انجام می شود _ رز تا ۲۶۰٪ پرید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر