Pac-12 بازیکنان فوتبال اصرار opt-out در میان COVID-19 نگرانییک گروه از Pac-12 بازیکنان فوتبال در روز یکشنبه تهدید به انصراف از فصل آینده مگر اینکه نگرانی خود را در مورد رقابت در طول COVID-19 همه گیر و نژادی و مسائل اقتصادی در کالج ورزشی خطاب هستند.

بازیکنان ارسال شده در بیانیه و لیست مطالبات بازیکنان تریبون وب سایت و رسانه های اجتماعی با هشتگ #WeAreUnited و خبر از انتشار اخبار به خبرنگاران گفت. انتشار فهرست اسامی 13 Pac-12 بازیکن از 10 مدرسه از جمله اورگان ستاره ایمنی Jevon هلند و ارائه بیانیه ای از هر یک.

آریزونا دولت offensive lineman کودی برشی آسوشیتدپرس گفت بازیکنان شروع اتصال حدود یک ماه پیش شده اند و برقراری ارتباط از طریق پیام های متنی در برنامه GroupMe. او گفت: تعدادی از بازیکنان در گروه رشد کرده و به بیش از 400 هر چند آن را غیر ممکن است برای ارزیابی هر سطح از تعهد است.

“ما نمی توانیم کنترل است که گفت:” برشی از یک کاربر از یوجین اورگان که انتقال از اردک به ASU این سال است. “به که بسیاری از بازیکنان ما یک ایده خوب وجود دارد بسیاری از بچه ها و ورزشکاران در این کنفرانس که با قبول برخی از, اگر نه همه, که ما در حال درخواست به عنوان دور به عنوان بازیکن خواسته است. من نمی توانم به شما یک عدد, اما وجود دارد مقدار زیادی از بازیکنان هستند که پیام در آن GroupMe به طور مداوم. آن را احساس می کند مانند تلفن باد در هر ثانیه.”

خواسته های از Pac-12 بازیکن به دنبال افزایش ورزشکار توانمند در سراسر فوتبال کالج است. بازیکنان باید نام مربیان در آیووا ایالتی اوکلاهما و فلوریدا دولت است.

بازیکنان باید رهبری تظاهرات و راه پیمایی و تظاهرات در دانشگاه های سراسر کشور در اعتراض به نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس پس از قتل جورج فلوید.

در حال حاضر به عنوان ورزش کالج رهبران کار برای نجات یک فصل فوتبال در معرض خطر این بیماری همه گیر بازیکنان بیشتر خواستار هستند شنیده می شود.

“ما اعتقاد داریم یک فصل فوتبال در این شرایط می تواند بی پروا و ما را در بی خطر” بازیکنان گفت: در انتشار اخبار. “ما نمی خواهد بازی را تا زمانی که تغییر واقعی است که قابل قبول است به ما.”

Pac-12 روز جمعه منتشر شد یک تجدید نظر فوتبال برنامه برای فصل آینده. مقامات در سراسر کالج, فوتبال, پیش بینی اختلالات مربوط به COVID-19. این کنفرانس ساحل اقیانوس اطلس و جنوب شرقی کنفرانس همچنین اعلام کرد قصد دارد هفته گذشته به صورت ناقص فصل است.

NCAA منتشر کرده است دستورالعمل برای COVID-19 تست و سلامت دیگر و پروتکل های ایمنی جهت استفاده مدارس و قدرت پنج همایش — Pac-12 بزرگ ده بزرگ 12 ACC و SEC — در حال نهایی مشابه خود توصیه.

Pac-12 نیز جمعه اعلام کرد که 20 ساعت در هفته اجباری فعالیت های تیم برای فوتبال از جمله آموزش وزن جلسات و unpadded پیاده روی را از طریق شیوه های مجاز خواهد بود برای شروع دوشنبه. پیش فصل تمرین فوتبال برای Pac-12 مدارس تنظیم شده است برای شروع Aug. 17.

ایالت های آریزونا و کالیفرنیا به نیمی از Pac-12 مدارس شده اند آمار توسط برخی از شدید ترین موج در COVID-19 مورد در ماه گذشته. کالیفرنیا-برکلی اعلام کرده است که ترم پاییز آغاز خواهد شد با تمام کلاس در حال تدریس آنلاین. USC گفت: بسیاری از کلاس های آنلاین خواهد بود برای ترم آینده.

“از آنجا که سیستم حاضر است خطر ابتلا به ما سلامت و ایمنی در میان جهانی همه گیر ما باید نگاه کردن برای هر یک از دیگر” ایالت اورگان دفاعی پشت Jaydon کمک مالی در بیانیه ای گفت.

Pac-12 سخنگوی اندرو واکر کارگردانی درخواست برای نظر از این کنفرانس به یک بیانیه منتشر شده روز شنبه.

“نه کنفرانس و نه دانشگاه ما دو و میدانی بخش شده اند تماس گرفته توسط این گروه در مورد این موضوعات” Pac-12 گفت. “ما حمایت از ما دانشجو-ورزشکاران با استفاده از صدای خود و ارتباطات به طور منظم با ما دانشجو-ورزشکاران در سطوح مختلف در طیف وسیعی از موضوعات است.”

بازیکنان در لیست خواسته های آدرس های سالم ایمنی و حفاظت مرتبط با COVID-19; حفاظت برای همه, کالج برنامه های ورزشی از حذف شدن توسط کاهش بودجه; نژادی و بی عدالتی در کالج ورزشی; اقتصادی و حقوق و جبران خسارت برای ورزشکاران است.

“این برای من مهم است چون من می خواهم برای دیدن این مردان جوان که در حال بهره برداری توسط PAC12 & NCAA حق دارند برای به دست آوردن پول برای خانواده خود را” هلند گفت: در این بیانیه است. “من می خواهم ایمنی از همسالان من زندگی به توان بالاتر از ورزش آنها بازی کند. اگر ما درمان می شوند مانند کارمندان پس ما باید جبران شود مانند.”

در میان ویژگی های عبارتند از:

• بازیکن مورد تایید استانداردهای سلامت و ایمنی اجرا توسط یک شخص ثالث انتخاب شده توسط بازیکنان به آدرس COVID-19 و آسیب جدی و مرگ است.

• 50% از ورزش درآمد به طور مساوی توزیع شده برای ورزشکاران است.

• بیمه پزشکی برای شش سال پس از کالج.

• کاهش پرداخت از Pac-12 کمیسر لری اسکات و مربیان و مدیران.

• 2 درصد از درآمد برای حمایت از کمک های مالی برای خانواده های کم درآمد دانش آموزان سیاه پوست و طرح های جامعه.

دیگر بازیکنان ذکر شده عبارت بودند از: Treyjohn ساقی از دانشگاه استنفورد; جیک Curhan جاشوا Drayden و والنتینو Daltoso کالیفرنیا; نیک فورد یوتا; الیستا Guidry از UCLA; ملک هاسمن آریزونا; دالاس هابز از واشنگتن و Ty جونز و جو ترایون از واشنگتن است.

اورگان offensive lineman Penei Sewell است که پیش بینی می شود یکی از اولین بازیکنان انتخاب شده در پیش نویس NFL بود در میان کالج بازیکنان که نشان داد برای حمایت از این حرکت در رسانه های اجتماعی.

این گروه گفت که متعهد به تشکیل اتحاد با ورزشکاران از دیگر همایش ها و که برخی از بازیکنان از خارج Pac-12 اذعان کرد جنبش است.

“#WeAreUnited در تعهد ما برای تضمین رفتار منصفانه و عادلانه برای ورزشکاران” آن را گفت. “با توجه به COVID-19 و دیگر نگرانی های جدی ما را به انتخاب کردن از Pac-12 سقوط اردوگاه و بازی مشارکت مگر اینکه زیر خواسته های تضمین شده در نوشتن توسط کنفرانس ما برای حفاظت و بهره مندی هر دو بورس تحصیلی ورزشکاران و پیاده روی فایرفاکس.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>