7-باز یافته doubleheaders اولین در MLB قرمز رفت و برگشت ببر

MAHTA

دیترویت (AP) — ترور بائر ساخته شده Detroit Tigers, پرتاب دو ضربه shutout در سین سیناتی پیروزی 4-0 یکشنبه که به لیورپول رفت و برگشت از لیگ اصلی بیس بال برای اولین بار هفت دور doubleheader.

Shogo Akiyama ضربه RBI تنها در بالای هفتم که فرستاده قرمز به 4-3 برنده در بازکن.

MLB به تازگی تصمیم به استفاده از doubleheaders از هفت زمین باز یافته بازی شده اند که امری عادی در لیگ کوچک و کالج ها برای کمک به تیم های کاهش انتظار می رود له از twinbills ناشی از آب و هوا و coronavirus مربوط به تعویق. قرمز-ببر بازی بود و باران از شنبه.

بائر خشمگین بود روز شنبه با اواخر تصمیم خود را به تاخیر است که بازی — اما این به معنای به تعویق افتادن او تنها تا به حال به پرتاب هفت نوبت خود را برای shutout یکشنبه. او به پایان رسید با 111 رزین.

مت دیویدسون تا به حال یک RBI تنها در اولین ورود و Aristides آکینو افزود: یکی دیگر از در دوم برابر دیترویت استارت دانیل نوریس (0-1). مسیحی روده بزرگ اضافه شده دو اجرای تک در هفتم به Bauer چهار اجرا کوسن.

در یک نقطه در اولین بازی سینسیناتی استارت آنتونی DeSclafani را فراموش کرده و این تیم تنها بازی هفت نوبت.

“هنگامی که ببر به ثمر رساند این سه اجرا می شود برای مساوی کردن بازی در ششمین من فکر کردم ما هنوز سه نوبت در سمت چپ بازی را به نفع خود” DeSclafani گفت. “من را فراموش کرده بودیم تنها بازی هفت. من حتی نمی یاد داشته باشید آخرین باری که من بازی هفت زمین باز یافته بازی.”

نیک Castellanos homered دو بار و سوار در سه اجرا می شود برای سینسیناتی در بازکن در برابر تیم سابق خود. اما او سه پایه خطا در سمت راست میدان با پایگاه های لود شده در ششم مجاز دیترویت برای مساوی کردن بازی.

مسکن تایلر الکساندر نگه داشته بود این ببر در آن قابل توجه به او رو به تساوی لیگ آمریکا رکورد متوالی strikeouts. خود را خط به پایان رسید, در بالای ششم یکی از تام Seaver لیگ رکورد, زمانی که او ضربه مایک Moustakas با 1-2 بشه. Moustakas چپ بازی با ساعد آسیب است.

شروع اولین بازی بود که با تاخیر بیش از دو ساعت به دلیل بارش باران. پس از آن بازی در زمان 2 ساعت 25 دقیقه. دوم بازی رفت 2:36.

بیاد در Comerica پارک بود و هنوز هم مجموعه ای برای نمایش نه زمین باز یافته بازی.

با نمره و جدید doubleheader قوانین در جای خود ببر مدیر Ron Gardenhire در آورده و نزدیک جو Jimenez (0-1) برای شروع seventh inning از باز کن.

فردی Galvis چراغ خاموش با دو در زمان سوم در تاکر Barnhart تک و گل در Akiyama را لی لی از طریق کشیده شده-در زمین زیر کشت.

Raisel Iglesias (1-1) رو از نهایی ششم قبل از فرشهای بدون گل هفتم است. لیورپول هنوز هیچ صرفه جویی در این فصل و اغل گاو یا حشم خود را نمی تواند نگه دارید پس از DeSclafani چپ آنها را 3-0 منجر شود.

لوکاس سیمز آغاز ششمین و ببر لود پایگاه با دو نفر در یک پیاده روی و یک ضربه خمیر. Victor Reyes برداشته پرواز توپ به سمت راست مرکز. Castellanos به نام مرکز fielder نیک Senzel اما توپ به بیرون میره نوک دستکش خود را و هر سه دونده به ثمر رساند.

لیورپول در زمان سریع 2-0 منجر شود. Rony گارسیا رفت Akiyama برای شروع بازی و Castellanos homered به سینسیناتی اغل گاو یا حشم.

Castellanos homered دوباره در سوم زمین باز یافته. آن دوم خود را دو کبوتر بازی در Comerica پارک دیگر در آینده Aug. 22, 2017. Castellanos بازی اول خود را 837 بازی با ببر قبل از اینکه معامله به توله شیکاگو در فصل گذشته.

مربی اتاق

قرمز: Cincinnati فعال DeSclafani (شانه) از 10 روز مجروح لیست قبل از بازی قرار داده و 1B جوی Votto در کوتاه مدت و مجروح لیست.

بعدی

لیورپول: لیورپول به بازگشت به خانه برای دو بازی برابر سرخپوستان کلیولند در نیمه اول چهار بازی خانه-و-خانه سری. سانی خاکستری (2-0) برنامه ریزی شده است به صورت ژاک Plesac (0-0) در روز دوشنبه.

ببر: دیترویت است دوشنبه سپس قرار است میزبان چهار بازی در سه روز در برابر سنت لوئیس کاردینالز. متی بوید (0-1) به زمین برای ببرها در روز سه شنبه در حالی که کاردینال نیست خود را اعلام کرد پارچ.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>