Blackhawks بی حس کردن Oilers 6-4 در سری بازکن

EDMONTON, Alberta (AP) — Rookie جناح Dominik Kubalik به ثمر رساند دو گل و سه پاس گل منجر Chicago Blackhawks به یک 6-4 برنده بیش میزبان Edmonton Oilers در بازکن از بهترین های خود را-از-پنج دور مقدماتی سری در روز شنبه.

Blackhawks کاپیتان Jonathan Toews اضافه دو گل و یک کمک.

کانر McDavid تا به حال یک گل و سه پاس گل برای ادمونتون.

ادامه دامداری به ثمر رساند سرعت تعیین شده توسط Kubalik 24 ساله چک رو به جلو و کالدر جایزه به عنوان فینالیست لیگ rookie از سال است.

او 30 گل و 16 پاس گل قبل از اینکه به طور منظم فصل بازی متوقف شد در اواسط ماه مارس به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

چهار نمایشگاه بازی برابر St. Louis, او تا به حال دو گل و یک کمک.

Kubalik و هاوکز در زمان کنترل در اوایل matchup برای اولین بار در ادمونتون به عنوان بخشی از NHL را راه اندازی مجدد.

او سه پاس گل به عنوان Hawks blitzed Oilers با چهار گل در اولین دقیقه 13 بازی را 4-1 منجر شود.

Kubalik به ثمر رساند و سپس دو بار در دوره دوم اولین هدف خود را تعقیب استارت مایک اسمیت از Oilers خالص (پنج گل در 23 عکس) و دوم خود گذشته اسمیت جایگزینی Mikko Koskinen آن را 6-2.

سه نفر از ادمونتون اهداف آمد در بازی قدرت.

همه چیز خوب نگاه برای Oilers و خود را برتر قدرت بازی در اوایل دوره اول. هاوکز در زمان مجازات و McDavid در راه می رفت از faceoff دایره و اخراج یک مچ شات بیش از شانه راست Hawks دروازه بان کوری کرافورد به آن را 1-0 در 2:34 خوانده شده را علامت.

سپس چرخ آمد برای Oilers.

اسمیت بدنام به عنوان یک سرگردان قمار باز از چین سرفه کردن جن پشت خالص به دیلن Strome که اقدام به بانک آن را در خود پد و به خالص در 5:51.

در سه بعدی اهداف اسمیت کردم بسیار کمی کمک از این تیمی که پژمرده تحت Blackhawks’ وحشی forecheck اغلب گرفتار ایستاده در اطراف و یا تبدیل بیش از جن.

در 7:56, Toews سمت چپ به تنهایی در اسلات در بازی قدرت به خاک سپرده شد مچ شات زیر بار دستکش طرف در اسمیت.

در 9:17, Olli Maatta را خروس بزرگ, خود مچ دست به ضرب گلوله کشته شد دو منحرف در حافظه به پرواز بیش از اسمیت پد و در. براندون سعد اعتبار برای این هدف است.

در 12:57, Kubalik swooped در اطراف خالص و گود جن به باز Toews در چین که هدایت جن گذشته اسمیت.

Oilers نشان داد برخی از زندگی در اوایل دوره دوم. آنها ساخته شده آن را 4-2 دوباره در بازی قدرت که McDavid پشت خط پایان گذشت جن به لئون Draisaitl که یک موقع از آن گذشته کرافورد.

Kubalik سرعت کردم که یکی از پشت, در بازی قدرت گرفتن یک صلیب-یخ عبور و تیراندازی از بالای faceoff دایره به اسمیت چپ تیراندازی جن بیش از شانه خود را و به خالص. که آن را برای اسمیت.

با سیم پیچ را در دوره Kubalik ایستاده در مقابل خالص منحرف دانکن کیت را خروس بزرگ, خود سیلی داغ را به آن 6-2.

Oilers به ثمر رساند و دو گل با کمتر از چهار دقیقه برای رفتن به چیزهای جالب است.

ادمونتون را جیمز نیل به ثمر رساند در یک هدف-دهان تقلا و رایان Nugent-هاپکینز مخفیگاه آنان در اسکار Forum نقطه ضربه.

بازی در مقابل برزنت عظیم, صفحه نمایش های ویدئویی و صندلی های خالی در راجرز جایی که میزبانی 12 کنفرانس غرب تیم به عنوان NHL کامل 2019-20 فصل است.

در حالی که ادمونتون با یک بهتر است به طور منظم فصل ثبت شد و از نظر فنی “تیم خانه” مناظر و صداها را از این بازی خنثی بودند. هدف و شاخ و صدا زمانی که هر دو تیم به ثمر رساند و وجود دارد revved تا اطلاعیه ها بیش از بلندگو در زمانی که شاهین یا روغن صنعتی رفت و در بازی قدرت.

Goaltending برای Oilers شد یک علامت سوال از رفتن به سری.

هر دو اسمیت و Koskinen تا به حال قرار داده تا شبیه شماره های مشغول به کار در یک جوخه در فصل به طور منظم. اسمیت بود 19-12-6 رکورد با یک .902 صرفه جویی در صد. Koskinen شد 18-13-3 با .917 صرفه جویی در صد.

واقعی goaltending علامت سوال قرار بود کرافورد.

جانباز دروازه بان دیده می شود به عنوان مهم به شیکاگو موفقیت آن در مبارزات دفاعی در این فصل اما تنها شروع اسکیت دوباره هفته گذشته پس از عقد قرارداد COVID-19. کرافورد بود 16-20-3 با .917 صرفه جویی در صد در فصل به طور منظم.

کرافورد نگاه تیز شنبه اما نمی بینم بیش از حد بسیاری از عکس های خطرناک. شیکاگو outshot ادمونتون 42-29.

این Blackhawks, 32-30-8 در فصل به طور منظم بودند تصمیم underdogs.

آنها روند خارج از تصویر حذفی به پایان رسید و 23rd به طور کلی هنگامی که به طور منظم فصل بازی به حالت تعلیق در آمد. آنها پایین دانه در میان 12 تیم در کنفرانس غرب بین بردن گرد.

Oilers کشت پنجم با 37-25-9 رکورد (12th در NHL) بودند دیده می شود به عنوان favouite به خصوص با توجه آنها را به دو نقطه بالا-اهل عمل در این فصل در NHL: Draisaitl (110 امتیاز) و McDavid (97 امتیاز).

بعدی

بازی 2 شنبه شب ،

___

برای اطلاعات بیشتر AP NHL پوشش: https://apnews.com/NHL و https://twitter.com/AP—

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>