پنسیلوانیا دیوان عالی کشور پرتاب چالش به اخراج ban

توسط مایکل RUBINKAM

پنسیلوانیا دیوان عالی کشور در روز جمعه را رد کرد یک چالش به فرماندار ایالت توقف سلب حق مالکیت و اخراج ترک در سفارش که سپر مستاجرها از دست دادن خانه های خود را برای عدم پرداخت اجاره بها در طول بیماری همه گیر.

دو ماه پس از توافق به تصمیم گیری این موضوع دولت را بالا دادگاه بدون توضیح به طور ناگهانی اخراج واصل طرح دعوی در دادگاه توسط پنسیلوانیا مسکونی صاحبان انجمن و فرد صاحبخانه است که به چالش کشیده رژیم صهیونیستی است. تام گرگ قانون اساسی قدرت برای جلوگیری از اخراج از nonpaying مستاجران.

طرفداران مسکن ابراز امداد صاحبخانه سرخوردگی در حالی که یک مخالف عدالت بود و کلمات خشن برای اکثریت که گفت: در روز جمعه که دادگاه تا به حال ساخته شده است یک اشتباه با پذیرش این مورد در وهله اول.

“است که اختلال در کسب و کار و منافع و حقوق مالکیت” از هزاران نفر از صاحبخانه نوشت عدالت دیوید Wecht یک دموکرات با اضافه کردن دادگاه باید تصمیم گرفت که آیا گرگ بود و در حقوق خود را به انجام این کار.

صاحبخانه “سزاوار تر است. مستاجران درد و رنج مشکلات اقتصادی در وضعیت پایدار سردرگمی شایسته تر. پنسیلوانیا نیمکت و نوار و فرماندار خود را سزاوار تر” نوشت Wecht.

مانند بسیاری از دموکرات و جمهوری خواه فرمانداران و مقامات محلی در سراسر ایالات متحده گرگ دموکرات تحمیل یک مهلت قانونی برای سلب حق مالکیت و اخراج برای جلوگیری از مردم از دست دادن خانه های خود را در میان این ویروس شیوع و افزایش بیکاری گسترده. دولت تعلیق شد به تازگی تمدید Aug. 31 هر چند طرفداران در حال هل دادن او را به آن را نامحدود.

“در طول این همه گیر ماندن در خانه ما است که نجات بخش” گفت: Patty تورس سازماندهی مدیر برای ایجاد جاده پنسیلوانیا یک گروه مدافع برای مهاجران اسپانیایی. “با این طرح دعوی در دادگاه در حال حاضر به استراحت قرار داده و آن را برای فرماندار گرگ به گسترش اخراج مهلت قانونی به طور نامحدود و مطمئن شوید که همه ما می تواند امن و سالم در خانه ما است.”

صاحبخانه شده بود به راه انداختن یک مبارزه قانونی در برابر توقف کرد و گفت که آنها تحت فشار به نگه دارید تا با مالیات و بیمه و خدمات تعمیر و نگهداری و پرداخت وام مسکن بدون توانایی برای اجرای توافق نامه اجاره نامه.

پنسیلوانیا مسکونی صاحبان ارتباط گفت: در آن بود نا امید و نا امید از دادگاه عالی امتناع از صدور حکم.

“این به من نظر می رسد که آنها نمی خواهند برای مقابله با آن است. آنها نمی خواهند به انجام کاری است که در مخالفت با رژیم صهیونیستی است. Wolf تصمیم گفت:” این گروه مدیر اجرایی, ریتا Dallago.

برای صاحبخانه او گفت: “اگر این کار ادامه کسب و کار خود را سقوط خواهد کرد. بدون درآمد این مردم را از کسب و کار و … آنها در حال رفتن به از دست دادن خواص آن. سپس ما به دنبال در یک موضوع بزرگتر. ما به دنبال در مستاجر بدون یک مکان به مکان زندگی می کنند.”

گرگ را مبنی بر سلب حق مالکیت و اخراج را پوشش نمی دهد یک مستاجر که خسارت اموال قانون را می شکند یا نقض اجاره نامه در برخی از راه های دیگر غیر از دلیل عدم پرداخت اجاره و یا overstaying اجاره.

پنسیلوانیا با استفاده از 175 میلیون دلار از آن فدرال coronavirus امداد پول به ارائه اجاره کمک به واجد شرایط مستاجر و وام مسکن کمک به مالکان اما صاحبخانه می گویند 750 $در هر ماه کلاه پرداخت نمی خواهد به اندازه کافی برای پوشش هزینه های خود را در بسیاری از واحدهای مسکن به خصوص آنهایی که به اندازه کافی بزرگ به جای یک خانواده است.

در دیگر coronavirus مربوط به تحولات در پنسیلوانیا در روز جمعه:

تماس با ردیاب

پنسیلوانیا, وزارت بهداشت, استخدام 1,000 اضافی قرارداد ردیاب برای تقویت دولت را تلاش برای مهار شیوع کروناویروس به سرعت به اطلاع افرادی که ممکن است در معرض.

وزارت بهداشت روز جمعه اعلام کرد یک $23 میلیون دلار بودجه فدرال قرارداد با آتلانتا مبتنی بر نیروی انسانی سازمان بینش جهانی به استخدام و آموزش کارگران جدید است که به عضویت دولت موجود تماس با ما-ردیابی نیروی بیش از 650.

شغل های جدید شامل تمام وقت و پاره وقت, تماس با ردیاب و سرپرستان با نرخ ساعتی اعم از $18 $24. وزارت بهداشت و درمان گفت: استخدام متمرکز خواهد شد بر روی کارگران که گذاشته شده به دلیل بیماری همه گیر.

تماس با ردیاب شناسایی افرادی که COVID-19 بيمار شده اند در تماس با آنها آزمایش می شود و جدا شده است.

وزارت بهداشت نیز گفته است که به دنبال تست کردن است که به طور خودکار به اطلاع مردم اگر آنها ممکن است در معرض ویروس. آن متکی بر فن آوری بی سیم Bluetooth به تشخیص زمانی که کسی که دانلود کرده این برنامه تا زمان صرف شده در نزدیکی یکی دیگر از برنامه که کاربر بعد از تست مثبت برای ویروس.

___

موارد

وزارت بهداشت و درمان گفت: 970 نفر تست مثبت برای این ویروس با 13 جدید مرگ و میر.

جدید مورد اعداد شامل افزایش 244 در Allegheny County, اگر 30 از کسانی که از تست های انجام شده بیش از دو هفته پیش مقامات بهداشت گفت. فیلادلفیا گزارش 130 عفونت های جدید.

هفت روز, روزانه به طور متوسط از موارد جدید افزایش حدود دو سوم در ماه جولای با توجه به COVID پیگیری پروژه محور در درجه اول با افزایش گسترش در شهرستانهای جنوبی نیمی از دولت است.

از زمان شروع این بیماری همه گیر بیش از 112,000 مردم باید آزمایش مثبت برای این ویروس و 7,189 مرگ و میر نسبت داده شده به COVID-19. بیش از دو سوم از دولت و میر رخ داده است در خانه های سالمندان و دیگر امکانات که برای مراقبت از افراد مسن است.

تعدادی از عفونت است که تصور می شود به مراتب بالاتر از دولت مورد تایید شده تعداد زیرا بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست و مطالعات نشان می دهد افراد آلوده می تواند بدون احساس بیمار.

برای اکثر افراد این ویروس باعث خفیف یا متوسط علائم روشن است که در چند هفته. افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود هستند در معرض خطر بیشتر بیماری شدید از جمله پنومونی و یا مرگ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر