آخرین: تور LPGA در حال حاضر دارای 2 مثبت coronavirus آزمون

توسط آسوشیتد پرس

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

تور LPGA بازگشت به گلف را به همراه داشت دو تست مثبت برای coronavirus از 466 داده شده به بازیکنان و ویلچرهای آنها قبل از سفر و زمانی که آنها وارد در اوهایو برای LPGA رانندگی در مسابقات قهرمانی.

LPGA می گوید: مارینا Alex تا به حال هیچ نشانه ای که او آزمایش مثبت قبل از ترک برای اینورنس. پس از 10 روز از قرنطینه او انتظار می رود به بازگشت هفته آینده در ماراتن کلاسیک. این تور می گوید: یکی caddie همچنین آزمایش مثبت بود و نه سفر. Caddie تنها به برنامه ریزی شده به کار این رویداد برای اولین بار.

ساده لوح لوپز است که نتیجه تست مثبت از 233 داده شده به بازیکنان و ویلچرهای در این مسابقات است.

LPGA می گوید: یک بازیکن از Symetra تور فاطمه فرناندز کانو آزمایش مثبت و انصراف از هفته گذشته مسابقات در میشیگان. این تور می گوید: او تا به بهبود و پاک شده است را به بازی.

___

لوایح بوفالو شد NFL اول تیم خود را به ارسال rookies های صفحه اصلی و نگه داشتن اردوگاه های آموزشی از راه دور پس از دو بازیکن تست مثبت برای COVID-19.

دفاعی پشت Siran نیل و Dane جکسون هر دو آزمایش مثبت پنج شنبه, بردن تیم را در مجموع به پنج پس از rookies های گزارش شده در جولای 21. نیل دوم-سال بازیکن و جکسون است که یک تازه کار هفتم-دور پیش نویس انتخاب کنید.

صورتحساب گفت: این تصمیم به ارسال بازیکنان اصلی ساخته شده بود به عنوان “منظم و فعال و پیشگیرانه با رویکرد” در تلاش برای حذف موارد اضافی.

صورتحساب نه ارائه یک جدول زمانی و به چه مدت rookies خواهد ادامه کار از راه دور.

Undrafted rookie دفاعی پشت آیک قهوه ای شده و در تیم رزرو/Covid-19 فهرست دوشنبه پس از دفاعی مقابله با وینسنت تیلور و گیرنده های دوک ویلیامز در روز چهارشنبه.

— AP ورزشی نویسنده جان Wawrow.

___

لاس وگاس Raiders قرار داده پشتیبان گیری در حال اجرا پشت Devontae بوکر در ذخیره جدید/COIVD-19 لیست.

لیست است که برای استفاده هر بازیکنی که تست مثبت برای coronavirus یا قرنطینه شده و پس از داشتن شده است در تماس نزدیک با کسی که آلوده شده است.

بوکر بازیکن در اولین اظهارات قرار داده شده در لیست.

___

سان فرانسیسکو 49ers قرار داده پشتیبان گیری در حال اجرا بازگشت جف ویلسون جونیور در ذخیره جدید/COIVD-19 لیست.

لیست است که برای استفاده هر بازیکنی که تست مثبت برای coronavirus یا قرنطینه شده و پس از داشتن شده است در تماس نزدیک با کسی که آلوده شده است.

ویلسون دومین بازیکن Niners قرار داده شده در لیست. گیرنده جیمز ریچی جونیور قرار داده شده در آن پیش از آن در هفته.

ویلسون بود 27 حمل برای 105 متری و چهار TDs در فصل گذشته.

___

Cleveland Browns توپ زن جیمی گیلان قرار داده شده در NFL را رزرو/COVID-19 لیست که بدان معنی است که او هر دو آزمایش مثبت برای این ویروس شده است و یا در تماس نزدیک با فرد آلوده.

گیلان سومین بازیکن قرار داده شده در لیست پیوستن به در حال اجرا پشت Dontrell هیلیارد و ایمنی Jovante Moffatt.

این Browns امضا گیلان به عنوان عامل رایگان undrafted قبل از اردوگاه های آموزشی در فصل گذشته و 23 ساله شد فن های مورد علاقه خود درجه و ضخامت لهجه اسکاتلندی. او عینک زدن به کلیولند نهایی بازی خانگی فصل گذشته.

گیلان, مجموعه باشگاه تک-فصل رکورد به طور متوسط 41.6 خالص متری در هر ضربه در سال 2019 به عنوان یک تازه کار. او نیز قرار داده شده 28 punts داخل 20.

___

حاشیه منطقه, دانشکده فوتبال, تیم به جمع تمدید خواهد شد 20 متری این فصل و تنها یک کاپیتان از هر تیم مجاز خواهد بود برای شرکت در pregame یا اضافه سکه بازی شیر یا خط.

NCAA بازی قوانین نظارت کمیته اعلام کرد تغییرات در فوتبال و ورزش های دیگر به جای COVID-19 نگرانی های این فصل.

این تیم حاشیه منطقه در حال حاضر در حال گسترش از یکی 25-خط محوطه را به دیگری. این مناطق خواهد شد در حال حاضر span از 15 به 15. در حال حاضر به عنوان بسیاری از چهار کاپیتان تیم می تواند شرکت در بازی شیر یا خط سکه. که شده است به کاهش یک و تنها دو مقام خواهد بود و مجاز به شرکت.

در فوتبال جریمه برای تف کردن در یک حریف شده است از افزایش یک جهشی و یک بازی تعلیق به یک جهشی و دو بازی تعلیق. در والیبال تیم سوئیچ نیمکت در طول یک مسابقه.

___

Georgia Tech منتقل شده در این فصل را در بازی خانگی برابر نوتردام به آن محوطه ورزشگاه با استناد به عدم اطمینان بیش از برنامه ریزی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

ساحل اقیانوس اطلس کنفرانس اعلام کرد 11-بازی برنامه ریزی فرمت که شامل 10 کنفرانس بازی با نوتردام پیوستن به عنوان یک کار تمام وقت عضو برای سال 2020 فصل است.

Georgia Tech در حال حاضر مجموعه ای به بازی نوتردام در آتلانتا 75,000-صندلی مرسدس بنز ورزشگاه در نوامبر. 14. در حالی که بازی باقی مانده بخشی از کت زرد’ تجدید نظر ACC, برنامه, عدم اطمینان بیش از یک بازی تاریخ و وادار به حرکت می کند در این مسابقه به آن به طور منظم خانه محل 55,000-صندلی بابی داد ورزشگاه.

___

Milwaukee Bucks مربی مایک Budenholzer می گوید سپاه پاسداران Eric Bledsoe و پت Connaughton نمی خواهد بازی جمعه مقابل بوستون سلتیکز پس از هر دو بازیکن دیر رسیدم به فلوریدا از آنجا که آنها تا به حال آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

Budenholzer نشده اعلام کرد یک جدول زمانی برای زمانی که هر دو بازیکن می تواند به نظر می رسد در یک بازی. او می گوید آنها حداقل یک زن و شوهر از پنج در پنج جلسه تمرین و برخی سه-در-سه کار مهم خواهد بود برای خود مطبوع و در حال توسعه یک ریتم است.

Budenholzer می گوید آن را یک مانع بزرگ برای غلبه بر زمانی که هر کس دیگری در حال حاضر قرار داده و در 10 تا 14 روز کار می کنند.

___

فصل بلیط در دسترس خواهد بود برای دالاس کابوی بازی در این فصل است.

کابوی اعلام کرد که با توجه به NFL سیاست های دولت و دستورالعمل CDC در COVID-19 گیر ظرفیت های at&T ورزشگاه محدود خواهد شد.

تیم فرستاده فصل دارندگان بلیط یک e-mail آنها ارائه گزینه های. آنها می توانید انتخاب کردن در برای این فرصت را به خرید تعداد محدودی بلیط برای تعداد محدودی از بازی ها خواهد شد و باید در اولین فرصت برای خرید کسانی که بلیط هر چند آنها می تواند در مکان های مختلف از معمولی صندلی.

آنها همچنین می تواند به کاهش برای خرید تک-بلیط بازی برای سال 2020 فصل اما “هنوز هم حفظ تصدی صندلی محل و مرتبط با مزایای 2021 نجومی و فراتر از آن.”

هر فصل دارندگان بلیط پرداخت می شود که خود فاکتور هزینه خواهد شد که گزینه ای برای درخواست اعتبار برای آینده خرید بلیط و یا دریافت بازپرداخت.

کابوی ها نیز گفت: هر گونه طرفداران که خریداری شده تک-بلیط بازی از یک مقام رسمی NFL مجوز کانال برای بازی در این فصل خواهد بود دریافت ارتباطات از نقطه خرید در مورد لغو بلیط و چگونه برای به دست آوردن اعتبار و یا بازپرداخت.

___

فیلیز را دریافت نتایج از شنبه تست و در حالی که هیچ بازیکن تست مثبت برای COVID-19 دو تن از اعضای هیات آیا تست مثبت است.

یکی از اعضای کادر مربیگری و یکی از اعضای اصلی باشگاه وانجمن کارکنان.

تمام فعالیت های شهروندان در بانک پارک لغو شده و تا اطلاع ثانوی.

___

تازه کار, در حال اجرا پشت مالکوم پری است که در میان چندین دلفین میامی بازیکنان که اهدا نقاهت پلاسما پس از دوره نقاهت بعد از COVID-19.

پلاسما کمک می کند تا بیماران هنوز هم مبارزه با ویروس.

“قادر بودن برای خدمت به مردم که نیست به اندازه کافی خوش شانس به واکنش نشان می دهند به همان شیوه شما را به ویروس و خدمت به جامعه مهم بود” این ستاره سابق نیروی دریایی آمریکا در بیانیه ای گفت: پنجشنبه منتشر شد با این تیم است.

افرادی که بهبود از coronavirus را توسعه داده اند آنتی بادی ها به ویروس باقی می ماند در پلاسما بخشی از خون خود را. توسط transfusing پلاسما از کسی است که بهبود از COVID-19 به یک بیمار هنوز در حال مبارزه با این ویروس می تواند خود را افزایش سیستم ایمنی بدن و به طور بالقوه کمک به آنها را بهبود می یابند.

___

شده است وجود دارد افزایش در تعداد راتگرز’ بازیکنان فوتبال که آزمایش مثبت برای COVID-19.

نیوجرسی کمیسیون بهداشت و درمان جودی Persichilli گفت: این تعداد در حال حاضر 15 و اشاره کرد که حتی کوچکتر تجمعات می تواند منجر به مثبت آزمون.

راتگرز متوقف همه در شخص فعالیت های تیم و قرنطینه کل برنامه این آخر هفته گذشته پس از یادگیری شش نفر در ارتباط با این برنامه تا به حال آزمایش مثبت است.

بزرگ ده عضو کنفرانس قبلا در گزارش چهار مثبت آزمون پس از بازگشت به دانشگاه در ژوئن 15.

___

سویا می گوید هیچ بازیکن دیگر باید آزمایش مثبت برای coronavirus پیش از آن در لیگ اروپا بازی برابر رم.

این باشگاه اسپانیایی اعلام کرد که صربی بازیکن Nemanja Gudelj آزمایش مثبت برای COVID-19 و جدا از بقیه تیم.

سویا می گوید بازیکنان و باشگاه کارکنان شد دوباره تست شده و بدون نتایج مثبت گزارش شد.

این باشگاه می گوید: آموزش سر گرفته خواهد شد با جلسات فردی.

بازیکنان و کارکنان ادامه خواهد داد به آزمایش قبل از این تیم را در سفر به آلمان برای مطابقت با.

دور-از-16 بازی قرار است برگزار شود Aug. 6. این تیم قصد دارد به سفر در روز سه شنبه.

___

ناپولی جمهور Aurelio De Laurentiis است در مورد باشگاه خود را سفر به چهره بارسلونا در لیگ قهرمانان در میان اخیر سنبله در coronavirus موارد در اسپانیا.

De Laurentiis می گوید: “من از شنیدن بسیاری از سرگشتگی و ترس از آینده اسپانیا و آنها اقدام خواهم هیچ چیز اشتباه است. چه آن را به می گویند ” آیا رفتن به بارسلونا اما به جای رفتن به پرتغال, آلمان یا ژنو?'”

بارسلونا-ناپولی بازی است که برای برنامه ریزی Aug. 8. ساق پا ابتدا از دور-از-16 برخورد 1-1 به پایان رسید در ناپل در ماه فوریه است. برنده پیشرفت خواهد کرد و به یک چهارم نهایی در لیسبون, پرتغال.

این ناپولی رئیس جمهور می گوید: “اگر آنها تصمیم به بازی نهایی لیگ قهرمانان اروپا در پرتغال و لیگ اروپا در آلمان, من فکر می کنم ما می توانیم به پرتغال یا آلمان برای دور 16. من نمی فهمم که چرا باید آن را به ماندن در یک شهرستان است که واقعا وضعیت بحرانی است.”

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>