تگزاس در کنگره کابل را هیدروکسی کلروکین برای درمان COVID-19

توسط نیکول Cobler

AUSTIN تگزاس _ در کنگره ایالات متحده لوئیس Gohmert گفت: او را در بحث دارو هیدروکسی کلروکین برای درمان COVID-19 یک روز پس از آزمایش مثبت برای این ویروس در کاخ سفید است.

“دکتر من و من همه را در” تگزاس جمهوریخواه گفت: Sean Hannity شنبه شب در فاکس نیوز گفت که او شروع خواهد شد این رژیم در “آینده یا دو روز.”

هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا مواد مخدر بوده است تبلیغ توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک درمان ممکن است برای COVID-19 با وجود تحقیقات نشان داده است که این دارو موثر است در درمان ویروس.

سازمان غذا و دارو خود کناره اضطراری-استفاده از مجوز برای دارو هشدار علیه استفاده از هیدروکسی کلروکین یا کلروکين برای COVID-19 خارج از محیط بیمارستان و یا یک کارآزمایی بالینی به دلیل خطر مشکلات ریتم قلب.

و دکتر Anthony Fauci, یک ملت کارشناسان بیماری های عفونی توافق با تصمیم FDA را روز شنبه یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او هنوز فکر می کند که این دارو می تواند درمان COVID-19.

“قریب به اتفاق حاکم کارآزمایی های بالینی است که به نظر در اثر هیدروکسی کلروکین نشان داده اند که چندان مؤثر نیست (درمان) coronavirus بیماری” Fauci گفت.

Gohmert که برنامه ریزی شده بود به پرواز به تگزاس صبح روز چهارشنبه با مغلوب ساختن پیشی جستن آزمایش مثبت در کاخ سفید و نه در سفر.

او گفت که او نمی باید هر گونه COVID-19 علائم خواهد شد اما خود قرنطینه به مدت 10 روز.

در فاکس نیوز مصاحبه Gohmert اضافه شده که مغلوب ساختن پیشی جستن به نام او از نیروی هوایی یک راه بازگشت از تگزاس.

“من به او گفتم” آقای رئیس جمهور اگر شما تا به حال نه از من دعوت به رفتن با شما به وست تگزاس من هرگز شناخته شده من تا به حال coronavirus’,” او گفت:.

هشت دوره کنگره است که به طور منظم خال خال در کاپیتول هیل بدون ماسک, پیشنهاد روز شنبه که او ممکن است تبدیل شده اند آلوده اگر او تا به حال نشده است با پوشیدن یک ماسک در روزهای اخیر.

“وجود دارد یک افتضاح بسیاری از مردم که فکر می کنم این بزرگ ترین چیزی که به انجام این کار تمام وقت, اما من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم اگر من تا به حال نشده است با پوشیدن یک ماسک بسیار در 10 روز گذشته یا من واقعا تعجب می کنم اگر من و بعد فورا رفت واز آن” Gohmert گفت: در مصاحبه با KETK. “من می دانم که در حال حرکت ماسک در اطراف آن فقط حق من موظف به قرار دادن برخی از ویروس بر روی ماسک که من در مکیده. که به احتمال زیاد چه اتفاقی افتاده است.”

سخنان خود به پرواز در مواجهه با مشاوره از کارشناسان بهداشت که توصیه ماسک حتی برای کسانی که بدون علائم برای جلوگیری از گسترش ویروس. تحقیقات علمی نیز نشان داده است که ماسک جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران و حتی ممکن است محافظت از کسانی که با پوشیدن آنها.

___

(c)2020 Austin American-Statesman تگزاس

بازدید Austin American-Statesman تگزاس در

توزیع شده توسط تریبون content Agency, LLC.

_____

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194): Gohmert

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>