گزارش: هنگ کنگ ممکن است به تعویق انداختن انتخابات با استناد به کروناویروس

توسط ZEN SOO

هنگ کنگ (AP) — هنگ کنگ ممکن است به تعویق انداختن بسیار پیش بینی انتخابات مجلس برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 6 با استناد به بدتر شدن شیوع کروناویروس در نیمه مستقل, چینی, شهرستان, رسانه های محلی گزارش روز جمعه گفت.

در این اطلاعیه آمده می تواند به عنوان به زودی به عنوان شب جمعه, چند, هنگ کنگ, روزنامه ها و ایستگاه های تلویزیونی گفت. همه آنها به نقل از منابع بی نام.

تعویق خواهد بود یک شکست برای دموکراسی خواهی شد امید به سرمایه گذاری در disenchantment با جریان طرفدار پکن اکثریت را داشت. یک گروه از 22 نمایندگان مجلس با صدور بیانیه ای که دولت با استفاده از وقوع به عنوان بهانه ای برای به تاخیر انداختن رای دادن.

شهر 7.5 میلیون نفر دیده شده است یک افزایش در coronavirus عفونت پس از آغاز ماه ژوئیه. هنگ کنگ ثبت شده بود بیش از 3,100 عفونت از روز شنبه بیش از دو چوب خط حساب کردن در ژوئیه 1.

دولت محکم اجتماعی فاصله محدودیت محدود کردن تجمعات عمومی به دو نفر ممنوع ناهار خوری در رستوران پس از 6 بعد از ظهر

سرب انتخابات شده است از نزدیک تماشا کردند و پس از یک امنیت ملی قانون که در زمان اثر در اواخر ماه ژوئن تصریح شده است که داوطلبانی که نقض قانون خواهد بود محروم از در حال اجرا.

قانون جدید دیده می شود که پکن تلاش برای محدود کردن مخالفان در این شهر پس از ماهها طرفدار دموکراسی و تظاهرات ضد دولتی در هنگ کنگ در سال گذشته است.

در پنج شنبه, 12 طرفدار دموکراسی نامزدها از جمله برجسته طرفدار دموکراسی فعال جاشوا وانگ رد صلاحیت شده از در حال اجرا برای نه مطابق با شهر قانون اساسی و یا خوف محلی و دولت های ملی است.

“فراتر از هر گونه شک و تردید این است که بیشتر رسوا انتخابات تا کنون در هنگ کنگ تاریخ” وانگ گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه. “من آرزو می کنم به تاکید است که هیچ منطقی بود و فکر می کنم که این انتخابات ممنوع است نه سیاسی هدایت می شود.”

“پکن برگزار شده است چند عمل برای جلوگیری از بلوک مخالف از گرفتن اکثریت در هنگ کنگ مقننه,” او گفت:.

انتخابات می تواند معوق تا یک سال با توجه به جنوب چین صبح پست روزنامه که از ذکر منابع بی نام.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>