آزادی rookie سابرینا Ionescu AP خاطرات: بازی دوباره

توسط سابرینا IONESCU

برادنتون فلوریدا. (AP) — اعتراف میکنم من واقعا عصبی بودم برای اولین بازی من به عنوان یک طرفدار.

من می دانم که من همیشه عصبی قبل از بازی در کالج بود اما کمی متفاوت است که من در تلاش بود برای پیدا کردن من روال پس همه چیز را کمی متفاوت در سطح حرفه ای.

وجود ندارد که pregame وعده غذایی و یا خاص کفش های شما را مجبور به پوشیدن برای بازی مانند ما تا به حال در کالج. من هنوز در تلاش برای کشف کردن آنچه با این نسخهها کار بهترین برای من است. چه زمان برای خوردن ؟ چه زمانی را به چرت زدن? من می دانم که من آن را پایین پت به زودی. باید بگویم قرار دادن در آن آزادی نیوجرسی عالی بود. آن را متفاوت از سبز و زرد من فرسوده چهار سال گذشته اما به ویژه در راه خود را.

وجود دارد قطعا بسیاری از اعتیاد به مواد مخدره در اطراف است که بازی در برابر سیاتل. آن شد و تلویزیونی در سراسر کشور و متهم کردن WNBA فصل است. در همه جا شما نگاه وجود دارد یک ستاره مانند سو پرنده و Breanna استوارت.

من نمی دانم چه به انتظار. من صادقانه نمی دانم اگر آن را واقعا دشوار است یا آسان تر از من انتظار می رود. من نمی دانم دقیقا چقدر من رفتن به مبارزه و یا نمی خواهید به مبارزه است. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که در سر من من تلاش برای کشف کردن.

پس از آن بود که من می دانستم که من می تواند انجام شود بهتر است.

من می دانم که من نمی شلیک کنید اما صادقانه وجود دارد هیچ کار اشتباهی با شات من که من نیاز به تعمیر. آن بیشتر جنبه های روانی آن است.

قبل از بازی فکر می کردم که هیچ راهی وجود دارد که من قصد دارم برای گرفتن باز به نظر می رسد. هیچ راهی وجود دارد که من که قرار بود برای رسیدن به ساقه عکس های من به طور معمول در کالج.

من می دانم که من با اراده خودم به برخی از کسانی که نتواند و این نا امید کننده بود به دنبال بر روی آن.

من پشت کردم به اتاق هتل من و من تا به حال بسیاری از متون و پیام ها از مردم تبریک من اول بازی. واقعا وجود دارد چنین سرد بين NBA و WNBA به عنوان آنها قطعا از ما حمایت. فقط دیدن بسیاری از آنها را در نارنجی WNBA sweatshirt ابلق بیش از آخر هفته عالی بود.

آن را به معنای زیادی به من برای شنیدن از بسیاری از NBA بچه ها از جمله LeBron James, Damian Lillard, Ja Morant و استیو نش. آنها به من گفتند که من آماده است و من که قرار بود به یک حرفه ای بزرگ.

آن را نیز مفید به اتصال با Steph (کاری) در FaceTime به بیش از آنچه رفت و درست و نادرست در بازکن.

خبر خوب این بود که یکی دیگر از بازی چند روز بعد در برابر Satou Sabally و دالاس.

من می دانستم که اگر من به آن شلیک کنید. این چیزی است که من در بازی دوم و من قادر به ضربه چند. هنگامی که برای اولین بار زن و شوهر در رفت و من با اعتماد به نفس رشد داشته است.

هم خوب بود دیدن Satou در خارج وجود دارد برای دالاس با وجود آن که کمی عجیب و غریب از دیدن او در پیراهن های مختلف. من تا به حال برای دریافت استفاده می شود عبور به او. من همیشه برای رفتن به ریشه ،

اگر چه من به او بگویید که در خط پرتاب آزاد ‘را از دست ندهید’ با یک لبخند. او به عقب نگاه کرد به من و winked پس از او ساخته است. ما از طریق رفت و آنقدر در اورگان ما همیشه در همان تیم برای همیشه لطفا برای.

حتی اگر ما را دریافت نمی, پیروزی در برابر, Dallas, من قطعا احساس راحت تر وجود دارد.

من می دانم که آن را برای رفتن به یک روند رو به رشد در این سال برای من و تیم است و من نمی توانم صبر کنید برای ما به اول ما برنده شوید.

___

نیویورک آزادی ستاره سابرینا Ionescu چک کردن دوره ای از WNBA حباب در IMG آکادمی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>