پرس و جو می یابد تعصب نژادی, قلدری در آیووا فوتبال برنامه

توسط RYAN J. فولی

IOWA CITY, IOWA (AP) — رو به یک داغدار گزارش که دقیق تعصب نژادی علیه سیاه بازیکنان در برنامه های خود و قلدری رفتار برخی از دستیاران او آیووا, مربی کرک Ferentz روز پنجشنبه گفت او نمی خواهد هر گونه تغییرات نیروی انسانی به عنوان او عذرخواهی کرد و قول داد به تعمیرات اساسی برخی از سیاست های خود.

دانشگاه آیووا جمهور بروس Harreld گفت: توسط یک شرکت حقوقی نشان داد: “آب و هوا و فرهنگ باید و تغییر خواهد کرد در فوتبال ما برنامه است.” Ferentz عذرخواهی به سابق, سیاه, بازیکنان در یک کنفرانس خبری و وعده داده شده برای ساخت در تغییرات ایجاد شده در هفته های اخیر برای بهبود تجربه خود را.

“این بررسی ما به ارمغان می آورد چهره به چهره با اتهامات ناهموار درمان که در فرهنگ ما که موظف یکنواختی ناشی از بازیکنان به احساس آنها قادر به نشان می دهد تا خود را به عنوان معتبر خودشان” Ferentz گفت. “من می خواهم برای معذرت خواهی برای درد و سرخوردگی آنها احساس در یک زمان وقتی که من مورد اعتماد برای کمک به هر یک از آنها تبدیل به یک بازیکن بهتر و یک فرد بهتر است.”

این گزارش گفت: چهار ناشناس فعلی و سابق مربیان — از جمله حداقل دو هنوز در کارکنان — متهم شدند قلدری تحقیرآمیز و بطور شفاهی سوء استفاده از بازیکنان و می توان به صورت بالقوه اقدام انضباطی.

Ferentz به نام رفتار غیر قابل قبول و گفت: این خط عبور از “خواستار بد است.” اما او گفت که او فکر می کردم که کسانی که مسئول می تواند به ایجاد تغییرات.

آیووا مدیر ورزشی گری بارتا و Ferentz گفت که هیچ فوتبال دستیاران از جمله Feretnz را توهین آمیز هماهنگ برایان Ferentz خواهد از دست دادن شغل خود. بارتا گفت: هر گونه مجازات خواهد بود به کار گرفته محرمانه مطابق با قانون دولت است.

بارتا همچنین گفت که کرک Ferentz که رهبری آیوا از سال 1999 است و طولانی ترین سر مربی شاغل در فوتبال او با اعتماد به نفس کامل منجر به برنامه. در همان زمان بارتا اذعان کرد که Ferentz فلسفه آیووا راه حال تبدیل شدن به “درک شده توسط بسیاری به عنوان” راه سفید.'”

دانشگاه استخدام Husch بلکول قانون شرکت در ماه ژوئن به نقد و بررسی این برنامه پس از ده ها تن از بازیکنان سابق, بسیاری از آنها, سیاه, صحبت کردن در رسانه های اجتماعی ادعا نابرابری نژادی و بدرفتاری. فعالیت خود آمد و به عنوان اعتراض به نژادی و بی عدالتی جاروب ملت زیر و پس از تلاش برای افزایش نگرانی ها در داخل برنامه منجر به تنها تغییرات جزئی.

ماه گذشته با دیرین قدرت و تهویه مربی کریس دویل اعطای او 1.1 میلیون دلار در قطع قرارداد. چند بازیکن ذکر کرده دویل به عنوان منبع اصلی خود بدرفتاری یک اتهام او را تکذیب کرد.

اما این بررسی که شامل مصاحبه با 111 فعلی و سابق بازیکنان و کارکنان در بر داشت مشکلات فرهنگی فراتر رفت و دویل و سیستمیک بود.

Ferentz به نام دویل یک “مربی برجسته” در روز پنجشنبه در کنفرانس خبری. اما او گفت که او اشتباه در دادن دویل بیش از حد بسیاری از مسئولیت هایی است که به او قدرت فوق العاده ای بیش از بازیکنان.

در این گزارش که سیاه بازیکنان وعده داده شده بود یک “فضای خانواده” در طول استخدام یافت اما واقعیت متفاوت پس از آنها وارد در شهر آیووا. بسیاری احساس نمی آمدید و یا پشتیبانی شده در این قانون محدود به برنامه که در آن بازیکن ایده آل “ساخته شد در اطراف کلیشه تمیز برش سفید ورزشکار از میانه پس زمینه.”

بازیکنان گزارش شده است که آنها طولانی مجاز به پوشیدن “انجام ژنده پوش” مخزن تاپ و گوشواره و یا جواهرات دیگر در فوتبال ساختمان و دلسرد شد از گرفتن خالکوبی یا داشتن برخی از سبک های مو. مربیان گفت: قوانین ترویج یک ظاهر حرفه ای, اما, سیاه, بازیکنان گفت: آنها احساس خاص جدا شده و مجبور به سرکوب شخصیت خود را.

پس از آن بود به طور گسترده ای شناخته شده آنها مواجه اضافی بار است که چندین بازیکنان و کادر تکرار مشترک گفت: به محققان: “اگر شما آن را از طریق آیووا فوتبال برنامه به عنوان یک بازیکن و سپس شما می توانید هر چیزی را انجام دهید.”

Ferentz حذف قوانین در طلا و جواهر و کلاه و آموزش کارکنان خود را به نقد سبک های مو و یا خالکوبی سال گذشته پس از یک ورزشی بخش نقد و بررسی مطرح تعصب نژادی و نگرانی است. پس از جلسه با بازیکنان در ماه گذشته Ferentz کاهش یافته و دیگر قوانین در ظاهر شخصی و دیرینه ممنوعیت استفاده از توییتر.

سیاه, بازیکنان ذکر شده در موارد که در آن آنها مواجه شدیدتر نظم و انضباط از سفید بازیکنان برای شبیه سنگین و دیگر استانداردهای دوگانه. در حالی که به آنها گفته شد به زانو زدن در طول سرود ملی, سفید, بازیکنان donned “را در امریکا بزرگ دوباره” کلاه و ارائه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با نیوجرسی در طول یک کمپین 2016 رویداد در این گزارش اشاره کرد.

در این گزارش مشخص نیست که آیا سیاه بازیکنان خاص بودند برای تست مواد مخدر در یک نرخ بالاتر از سفید بازیکنان اتهام که بازیکنان ساخته شده اما Ferentz را تکذیب کرد. اما آن را در بر داشت که این برنامه را نظارت شدید بازیکنان در وزن بدن و الگوهای خواب اضافه شده به اضطراب خود را.

بازیکنان که خود را برآورده نمی هدف وزن به طور مداوم تحت فشار برای به دست آوردن یا از دست دادن وزن و کسانی که نمی توانید به اندازه کافی خواب در شب — به عنوان اندازه گیری توسط یک گروه آنها عینک — می تواند “به نام” در طول جلسات تیم. Ferentz گفت: او گرفته مراحل را برای استراحت این قوانین به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>