فرانسه و ایتالیا و اسپانیا دیدن شگفت انگیز ویروس بازدید به اقتصاد

توسط جان لستر و بری هاتون

پاریس (AP) — ایتالیا و اسپانیا گزارش بی مهابا انقباضات جمعه برای coronavirus-کتک اقتصاد با همه گیر پاک کردن سال از رشد در یک ماده از هفته به عنوان مستندات بسته مغازه ها و کارخانه ها و رستوران ها.

اقتصاد اسپانیا کاهش 18.5 درصد در ماه آوریل تا ژوئن دوره سه ماهه قبلی به اقتصاد فرانسه نزدیک به 14 درصد و ایتالیا 12.4%.

اسپانیایی انقباض شد و تا کنون بیشترین میزان از این کشور را ملی آمار آژانس شروع به جمع آوری داده ها. نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز بود جلسه بعد یکشنبه با رهبران اسپانیا و مناطق به بحث در مورد چگونه به بازسازی اقتصاد و که در آن برای استقرار میلیاردها یورو در اتحادیه اروپا کمک برای بازیابی.

اسپانیا در اواسط ماه مارس رفت و به بیش از سه ماه از مستند, آوردن مقدار فعالیت های اقتصادی به توقف به عنوان COVID-19 موارد و مرگ و میر افزایش یافت. این مستند به پایان رسید 21 ژوئن.

در فرانسه تکان دهنده سقوط از 13.8 درصد در ماه آوریل تا ژوئن از قبلی سه ماه دوره نیز کاملا مصور مجازات اقتصادی هزینه آن را دو ماه مستند. این سومین سه ماهه متوالی انقباض اقتصادی در فرانسه را وخیم تر شدن رکود اقتصادی است. درد شده و پس از آسیب رساندن به مشاغل و صنایع گفته است که صحبت کردن امکان دیگر در سراسر کشور مستند به عنوان عفونت کنه به سمت بالا دوباره.

فرانسه اقتصاد بود در حال حاضر کاهش در سه ماهه آخر سال 2019 قبل از coronavirus همه گیر ضربه با نیروی کامل است. فرانسه و دیگر اقتصادهای عمده آن ناشی از یک سر نخ ریسی کاهش است.

“همه رشد در تولید ناخالص داخلی دیده می شود در دهه های 2010-2019 شده است از بین برود در پنج ماه” گفت: Marc استولد اقتصاددان ارشد در ADM سرمایه گذار خدمات بین المللی است. در ایتالیا مورد اقتصاددانان گفت: آن را محو حدود 30 سال از رشد.

به عنوان مستندات را کاسته و بسیاری از کسب و کار آمادگی دارد و امیدوار است این رکود کوتاه مدت خواهد بود هر چند یک چشم انداز مثبت در contagions در بسیاری از کشورها همچنان یک خطر است.

فرانسه است مراتب بدتر از آلمان به عنوان بزرگترین اقتصاد اروپا که روز پنج شنبه طی ماه آوریل تا ژوئن دوره به عنوان آن صادرات و سرمایه گذاری کسب و کار فرو ریخت. آلمان رها شد و همچنین بزرگترین پس فصلنامه رشد اقتصادی آغاز شد که وارد شده در سال 1970 رسمی سازمان آمار گفت.

در ماه مارس بحران بهداشت و درمان درخواست دولت فرانسه برای معرفی آنچه که یکی از اروپا و دقیقترین مستندات, توقف فعالیت های زیادی در دومین اقتصاد از کشورهایی است که با استفاده از ارز یورو. در فرانسه COVID-19 در حال حاضر به کشته شدن بیش از 30000 نفر و آلوده بیش از 186,000.

در انتشار آن عبوس چهره جمعه Insee گفت: اقتصادی نقطه کم بود و در زمانی که تنها کارگران ضروری قادر به ترک خانه های خود. فعالیت شروع به انتخاب کنید تا دوباره از ماه مه به عنوان مقامات شروع به سهولت مستند محدودیت Insee اضافه شده است.

روز جمعه آمار و ارقام نشان داد که صنعت ساخت و ساز بود که در میان سخت ترین ضربه در فرانسه به عنوان worksites بیکار ایستاده بود با کارگران مجبور به ماندن در خانه.

قفل-کردن خانواده های بسیاری باقی مانده در دولت جزوه و کار-حفظ طرح های محکم رشته کیف پول خود را در میان ترس برای شغل بلکه به دلیل مغازه ها بسته بودند. مخارج خانوار سقوط 11 درصد در ماه آوریل تا ژوئن پس از یک قطره از 5.8 درصد در سه ماهه اول.

تجارت نیز کتک جهانی به مستندات مبتنی پرواز بسته مرزها و کارخانه ها و پرتاب حمل و نقل به درهم و برهمی است. فرانسه-واردات در حال حاضر پایین 5.5 درصد در سه ماهه اول کاهش بیشتر در سه ماهه دوم کاهش 17.3%.

آسیب به صادرات شد و حتی بیشتر تلفظ توسط عظیم 25.5 درصد در سه ماهه دوم پس از عقب نشینی با 6.1 درصد در سه ماهه اول.

___

هاتون گزارش از لیسبون, پرتغال. Fran D’Emilio در رم کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>