دموکرات تر و تمیز کنوانسیون ساعت میان coronavirus همه گیر

میلواکی (AP) — دیدار با دموکرات ها را فقط برای دو ساعت در هر شب از کنوانسیون ملی در ماه آینده در میلواکی با توجه به مقدماتی برنامه برای این رویداد شده است که در مقیاس پایین به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

جو بایدن است که انتظار می رود به قبول این حزب نامزدی ریاست جمهوری در شب نهایی کنوانسیون که اجرا می شود Aug. 17-20 منتشر شد اواخر روز چهارشنبه گفت:. بایدن معاون ریاست جمهوری انتخاب خواهد شد نامزد Aug. 19 و برنامه ریزی شده است به آدرس عمدتا مجازی جمع آوری است.

این بیماری همه گیر است نمایندگان, ریخته گری, رای گیری از راه دور, آغاز هفته آینده. ایمنی طرح روز دوشنبه اعلام کرد می گوید: هر کس از حضور در رضایت به روزانه تست برای COVID-19 با پر کردن پرسشنامه و حفظ فاصله فیزیکی از دیگران است.

“ما به دنبال به جلو به یک تاریخی کنوانسیون لنگر در میلواکی و از طریق رهبری دائم افسران که کمک خواهد کرد که نظارت بر این کنوانسیون دموکرات ها را با هم می آیند برای ادامه کار به انتخاب جو بایدن به عنوان رئیس جمهور بعدی ایالات متحده” DNC صندلی تام پرز در بیانیه ای گفت.

به طور معمول این جلسات در طول روز با نمایندگان جمع آوری و برای چندین ساعت در هر شب به گوش دادن به سخنرانی. در این زمان برنامه های تماس برای دموکرات ها به دیدار از 8 تا 10 بعد از ظهر مرکزی هم هر شب.

کنوانسیون خواهد بود به رهبری افتخاری رئیس مجلس نانسی پلوسی از کالیفرنیا و رئیس افتخاری سنای آمریکا رهبر اقلیت چاک شومر از نیویورک است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>