حال مهمان نواز: قرار دادن یک نور افکن در خدماتآیا تا کنون آباد یک محل که در آن شما همان چهره به ظاهر تا هر زمان که شما بروید ؟ آیا آنها می دانند که شما ؟

من مطمئن هستم که اگر آنها معمولی لبخند و در برخی موارد برای شادی پرش زمانی که شما آنها را ببینید. ما از دیدن شما یا هفتگی و ماهانه و یا حتی سالانه می تواند شادی بزرگ.

شما کسی است که ما به وضوح بدست می دانید از طریق سال و این شادی ما را به مراقبت از شما. با ابتلا به آنچه شما بوده ام به جایی که به شما شده اند و چه اتفاقی افتاده است پس ما در گذشته شاهد هر یک از دیگر مانند این است که با ابتلا به یک دوست قدیمی.

باور کنید وقتی که من به شما بگویم lifers در این کسب و کار می تواند مربوط به آنچه که من نوشتن.

خدمت نسل از خانواده ها شده است من لذت بردن و آشنا شدن با این خانواده ها بوده است شگفت انگیز برای من از طریق سال در کسب و کار. شروع به عنوان یک جوان سرور و یادگیری در طول راه من شده است و قادر به اندازه کافی خوش شانس برای رسیدن به می دانم که بسیاری از مردم در طول سال تماشای آنها را رشد می کنند از جوان به پیر, ازدواج, شروع, خانواده و پس از یک واقعیت هنوز هم همان باقی می ماند این معنا که هر زمان من آنها را ببینید من احساس خاصی علاقه و گرما.

تماشای رشد کودکان و نوجوانان به بزرگسالان یک چیز است. تماشای سن افراد دیگر است.

این همه در چرخه زندگی است.

داستان من شروع می شود و در مکانی به نام Arash است. من یک سرور وجود دارد برای یک دوره طولانی از زمان. این است که در وهله اول من از licks در این کسب و کار و آموخته است که بسیاری از آنچه که من امروز می دانیم. درایو از مدیریت وجود دارد به من رمه را به عنوان خوب به عنوان من می تواند باشد. من یاد گرفتم که با شخصیت وجود دارد و این جایی است که من در نهایت شروع به توسعه روابط با مردم است که باید تحمل برای سال ها و سال ها.

من هنوز هم به یاد در مورد آن رستوران با مردم روزانه. من هر روز بحث در مورد Arash یک روز خوب.

به عنوان یک جوان سرور من می دانستم که بیت ها و قطعه از این خانواده است. بیشتر من می دانستم که آنها را به عنوان به طور منظم شام. آنها دوست من و من آنها را دوست داشت.

من توسعه یک رابطه گاه به گاه با پدر و مادر که بازنشسته شدند و یا بخشی از بازنشسته شد اما هنوز هم مقدار زیادی از کار بشردوستانه برای جامعه. آنها لذت می برد من و من در انتظار آنهاست. و هر بار که من آنها را دیدم, من می دانستم که آن را برای رفتن به یک شب خوب.

آنها می دانستند که چگونه به ناهار خوردن آنها بسیار گاه به گاه و آنها این نوع از مردم به توقف و بپرسید که چگونه من انجام شده بود و کمی در مورد من.

آن را به نقطه ای با آنها که تنظیمات و محدودیت های رژیم غذایی نمی باید بود گفتم و آنها را به نوبه خود به من و از من پرسید چه باید بخورند که شب. من فکر می کنم در مورد آنها اغلب به عنوان او گذشت و من او را دیده در حالی که کاملا اما زمانی که من دیدن فرزندان خود (که بزرگسالان هستند) آن را به من یادآوری می کند کمی از آنها.

نسل دوم از خانواده مورد استفاده برای شام خوردن با من در یک نرخ ثابت. برخی در حالی که در شهر و برخی از من می خواهم دیده می شود در میزان بارگیری و من نیز توسعه یک رابطه نزدیک با آنها را بیش از حد.

من می دانم که چگونه آنها مانند وعده های غذایی خود را آماده کرده است. من می دانم آنچه را که آنها لذت بردن از نوشیدن. من حتی می دانم که برخی از اطلاعات شخصی که ما گرفتن تا زمانی که من آنها را ببینید. بچه ها نیز بشردوستانه و کمک به جمع آوری پول برای سازمان های خیریه مختلف در این منطقه است. نسل دوم و من ممکن است به عنوان نزدیک به عنوان پدر و مادر و من, و من گرامی از دیدن آنها. آنها مرا به یاد یک زمان خوب در زندگی من است.

برای بیش از 20 سال من شده اند به اندازه کافی خوش شانس برای توسعه روابط نزدیک با بسیاری از مردم است.

این خانواده یکی از بسیاری از کسانی که من دیده ام از طریق بسیاری از لحظات خاص است که اگر من تا به حال شده است قادر به آنها خدمت می کنند من نمی توانست بخشی از. طول عمر از داستان ها و خنده از خانواده به خانواده می تواند با من به اشتراک گذاشته.

خوشبختانه من به اندازه کافی هوشمند زمانی که من جوانتر بود به آموخته اند به عشق مردم و رسیدن به آنها را می دانیم هر یک به صورت جداگانه و دوست دارم همه آنها را به ترتیب از طریق سال از دوستی است.

هر سرور خوب می گویند که این یک امتیاز را به خدمت شما و خانواده خود به معنی آن چیزی است متفاوت است.

جان Lahr است clubhouse مدیر در Westmoreland باشگاه. او در ستون هفتگی به نظر می رسد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>