مکان مناسب برای راه اندازی رستوران سنتی

رستوران ساز از ابتدای شکل‌گیری ایده برای سرمایه‌گذاری و راه اندازی رستوران تا زمان به ثمر نشتن پروژه، در کنار شما می‌ماند.

منبع :

http://restoransaz.com/run-a-traditional-restaurant/#

رستوران سنتی

عمدتا برای احداث چنین رستوران هایی بهتر است که از یک مکان قدیمی استفاده شود. به طور کلی، از خانه های قدیمی موجود در هر منطقه ای می توان به عنوان محلی برای راه اندازی این رستوران ها استفاده نمود. اساس راه اندازی چنین رستوران هایی تلاش برای ایجاد کردن نگرش سنتی می باشد.

به طور کلی، در طراحی این گونه از رستوران ها باید تلاش کنید تا فضا به گونه ای باشد که همه ی اعضای خانواده بتوانند در محیط دنج دور هم بتوانند غذا بخورند که این در واقع همان اصل نشستن در اطراف یک سفره بدون میز و صندلی ست که از قدیم در فرهنگ ما بوده است و هنوز هم خیلی از مردم اینگونه غذا می خورند.

برای راه اندازی چنین رستورانی در ابتدا باید طرح و برنامه ی اولیه خود را داشته باشید و روی آن تمرکز نمایید و سپس متناسب با طرح تان و با در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی و محیطی، دکوراسیون خود را ایجاد نمایید. سپس آشپزخانه و کافی شاپ سنتی خود را با منوی خاص شهر و محل خودتان آماده نمایید.

پس اولین قدم در راه اندازی یک رستوران سنتی پیدا کردن یک محل مناسب برای احداث رستوران در آن محل می باشد که این کار آسانی نیست و باید به دقت صورت بگیرید و پتانسیل محل مورد نظرتان ارزیابی شود. مکانی که انتخاب می کنید علاوه بر این که باید مجوزهای لازم را در زمینه ی راه اندازی رستوران داشته باشد باید در جای پرتردد نیز واقع شده باشد تا در زمان احداث مشتری داشته باشید. از طرف دیگر، دور بودن یا زیاد نزدیک بودن به رقیب بسیار حائز اهمیت می باشد و همچنین باید فرهنگ مردم آن منطقه را نیز مد نظر داشته باشید.

You might be interested in …

کربن فعال چگونه کار می کند؟

دسته‌بندی نشده

جذب فیزیکی وسیله اصلی است که با استفاده از آن کربن فعال برای حذف آلاینده ها از جریان مایع یا بخار کار می کند. مساحت بزرگ كربن به ازاي هر واحد وزن باعث مي شود كه آلاينده ها به محيط كربن فعال شده پايبند باشند. کربن فعال سطح داخلی بزرگ کربن دارای چندین نیروی جذاب […]

Read More

کربن فعال معمولی

بانک اطلاعاتی برای تصفیه آب آشامیدنی پیمایش محلی خانه درباره TDB یک آلاینده پیدا کنید یک روند درمانی پیدا کنید کمک کربن فعال شده گرانول بررسی اجمالی آلاینده ها منابع شکل 1: جذب پس از فیلتراسیون. شکل 1: جذب پس از فیلتراسیون. شکل 2: تصفیه / جذب. شکل 2: تصفیه / جذب. معمولاً برای جذب […]

Read More

کربن فعال | تجهیز یار

برای تهیه این فرم خاص کربن ، هر ماده کربنی مانند زباله های کاغذ و کاغذ یا پوسته های نارگیل در صورت عدم وجود اکسیژن تا درجه حرارت بالا گرم می شود. این باعث می شود آن متخلخل و بسیار جاذب باشد. بنابراین وقتی یکی از این موارد را درون یک کفش قرار دهید ، […]

Read More

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول