مغلوب ساختن پیشی جستن Mnuchin فشار کوتاه مدت بسته کمک

توسط نیلس Lesniewski

واشنگتن _ با چشم انداز تیره و تار برای گسترده تر از $1 تریلیون دلار به علاوه COVID-19 بسته امداد تا پایان هفته رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را بالا مذاکره کنندگان در حال صحبت کردن در مورد یک تنگ بسته با تمرکز بر ادامه گسترش مزایای بیکاری و جلوگیری از اخراج.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin است که مذاکرات پیشرو در بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع گفت: در کوتاه مدت لایحه می تواند بر روی میز است.

Mnuchin گفت: مذاکرات “بسیار دور از هم.”

“ما به دنبال در یک مهلت بدیهی است که از این جمعه. رئیس جمهور بسیار متمرکز بر اخراج و بیکاری و اگر ما نمی تواند رسیدن به یک توافق پس از آن رئیس جمهور می خواهد به نگاه ما به زمان بیشتری برای مذاکره این” Mnuchin گفت: به او پیوست و تهمت به رئیس جمهور خروج از کاخ سفید روز شنبه صبح.

“ما در حال تمرکز بر روی این دو چیز ما می خواهیم به مراقبت از آنها در حال حاضر بقیه ما می توانیم بعد از آن مورد بحث” رئيس جمهور گفت: با دریایی یکی در پس زمینه. “آنها می خواهند بزرگ پول کمک مالی برای حزب دموکرات که زد شهرستانها وحشتناکی. شهرستانها خود را در حال رفتن به پایین لوله.”

رئیس جمهور با اشاره به شرایط مربوط به معترضان در پورتلند و سیاتل و همچنین به عنوان نرخ جرم و جنایت در شهر نیویورک به عنوان دلایل او در برابر گسترده بسته کمک به دولت های ایالتی و محلی است که دموکرات ها باید در اولویت قرار گیرد.

“دموکرات-اجرای شهرستانها که آیا شما آن را دوست دارم یا نه آنها در حال وحشتناکی اجرا و آنها همیشه overtaxed,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “چه دموکرات ها می خواهند کمک مالی بودجه و آنچه که ما می خواهیم این است که ما می خواهیم به مراقبت از مردم است.”

رئیس جمهور شد و flanked توسط دو Mnuchin و مراتع صبح روز چهارشنبه. دو مرد در حال اجرا است نقطه در کاپیتول هیل در جلسات با نمایندگان مجلس از جمله سخنران نانسی پلوسی و رهبر اقلیت سنا Charles E. شومر که آنها در حال برنامه ریزی برای دیدار با دوباره جمعه بعد از ظهر.

هیچ حس در لحظه ای که دو طرف می تواند رسیدن سریع به توافق در بیمه بیکاری فرمت مقررات ، دموکرات ها را تحت فشار قرار دادند برای یک پتو تجدید 600 دلار اضافه شده بارگیری در این هفته بهره مند شوند که باسابقه این هفته در حالی که جمهوری خواهان می خواهند برای کاهش این رقم به 200 دلار از طریق سپتامبر و پس از آن مقداری است که اجازه می دهد تا هر دولت متقاضیان برای دریافت مزایای ارزش 70 ٪ از قبل دستمزد.

در طبقه سنا چهارشنبه میچ مک کانل رهبر اکثریت لعنتی پلوسی که مایل به تکان دادن در $600 که جمهوری خواهان استدلال می کنند بیش از حد بالا است و مانع بازگشت به کار.

“این چیزی است که سخنران پلوسی ظاهرا نشانه های دیروز: هیچ پول برای مدارس بدون پول برای خانواده ها هیچ دور دوم (چک Protection Program) هیچ پول بیشتر برای بیمارستان ها و یا تست چیز در همه, مگر اینکه ما همچنان به پرداخت مردم بیشتر به کار” مک کانل گفت. “است که به طور کامل unhinged موقعیت.”

اعضای هر دو طرف را نیز به طور کلی شک و تردید شده است در مورد یک “لاغر” لایحه که قبول برخی از مناطق از زمینه های مشترک و برگ بیشتر تفرقه موارد برای بعد.

“من نمی بینم که به احتمال بسیار زیاد قطعا در این نقطه” سناتور. کوین کرامر R-N. D. روز سه شنبه گفت. “شما از دست دادن اهرم هنگامی که شما شروع به از دست دادن چیزهایی است که به اعتقاد بسیاری از افراد در اصل باید وجود داشته باشد برخی از بخشی از آن” شامل احتمالی رسیدگی کند.

“این سخت است برای گفتن خواهیم سازش در یک منطقه خاص از اهمیت بدون دیدن تمامیت بسته” خانه دموکراتیک پارلمانی رئیس Hakeem Jeffries نیویورک گفت.

در روز چهارشنبه بداهتا جلوی خانه اظهارات تهمت نیز خواسته شد در مورد گنجاندن $1.75 میلیارد دلار برای جدید FBI ستاد پیچیده در کمیته تخصیص بخشی از جمهوری خواه مجلس سنا COVID-19 پیشنهاد.

“ما باید که در این لایحه است. آن را باید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “مردم می خواستند جدید FBI ساختمان در حال حاضر برای 15 یا 20 سال.”

حتی جمهوری خواهان مجلس سنا موافقت کرد که شامل ارائه کرده اند پس از حمایت دور از آن.

رئیس جمهور ساخته شده است که نام خود را در املاک و مستغلات به حال یک پیام برای آنها.

“جمهوری خواهان باید به مدرسه بروند و یاد بگیرند. شما نیاز به یک ساختمان جدید. آن را بد ساخت. آن را خطرناک ساختمان شما باید سنگ در حال سقوط کردن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من می خواهم مطمئن شوید که ما در ساخت یک ساختمان بزرگ در کسری از هزینه.”

___

(Lindsey McPherson و دیوید لرمان کمک به این گزارش.)

___

(c)2020 CQ-Roll Call, Inc., تمام حقوق محفوظ

بازدید CQ و غیاب در

توزیع شده توسط تریبون content Agency, LLC.

_____

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194): CORONAVIRUS-امداد

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>