سناتور اتحادیه رهبر: خدمات پستی در نظر کوچک سازی

توسط آنتونی IZAGUIRRE

چارلستون W. Va. (AP) — U. s. خدمات پستی است و با توجه به بسته شدن دفاتر پست در سراسر کشور موجب نگرانی جلوتر از پیش بینی افزایش پست الکترونیکی-در برگه های رای در سال 2020 انتخابات آمریکا Sen Joe Manchin و رهبر اتحادیه گفت.

Manchin گفت که او تا دریافت گزارش های متعدد از ادارات پست و همکاران در مورد سرویس های کاهش و یا بلندی تعطیلی در غرب ویرجینیا و جاهای دیگر باعث او را به ارسال به Postmaster عمومی لوئیس DeJoy درخواست برای توضیح.

ممکن است کاهش می آیند به عنوان DeJoy عمده کمک کننده به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که در زمان کنترل آژانس در ماه گذشته حرکت برای از بین بردن اضافه کاری برای صدها نفر از هزاران نفر از کارگران پستی به طور بالقوه باعث تاخیر در پست تحویل. اخیر سند از خدمات پستی توصیف نیاز به یک “عملیاتی محوری” به استقبال آژانس از نظر مالی پایدار است.

“این فقط نادان به فکر می کنم که شما می توانید بسته چیزی را یا دریچه گاز آن را از نظر بیماری همه گیر که اساسا این تاسیسات برای رای گیری و دموکراسی در حال رفتن به در دست خدمات پستی” Manchin یک دموکرات به خبرنگاران گفت: روز شنبه.

او گفت: حداقل دو دفاتر پست در غرب ویرجینیا برنامه ریزی شده بود به نزدیک ماه آینده اما که آژانس تا به حال “آهسته” برنامه های خود را.

سخنگوی خدمات پستی مراجعه کننده به سوالات قبلی بیانیه از DeJoy که گفت: آژانس “است و با تجربه بیش از یک دهه از ضرر و زیان مالی با هیچ پایانی در چشم ما صورت قریب الوقوع بحران نقدینگی.” این بیانیه در ادامه می گویند که “این مهم است که خدمات پستی نگاهی تازه ما عملیات و تنظیمات لازم را.”

علامت Dimondstein رئیس جمهور آمریکا پستی اتحادیه کارگران که نشان دهنده بیش از 200 ، 000 پستی کارگران و بازنشستگان گفت: وجود دارد “قطعا وزوز” در مورد بسته شدن اگر چه او گفت که او آگاه از جزئیات خاص. یک سخنگوی اتحادیه اروپا گفت, رتبه-و-فایل پستی کارکنان گفته شده توسط مدیران است که دفاتر خود هستند هدف بالقوه برای کاهش.

“این نتیجه گیری منطقی این است که او را برای رفتن به سعی کنید به برخی از ادارات پست” Dimondstein گفت: از رئيس کل تسمه سفت استراتژی.

Coronavirus همه گیر ایجاد فشار بیشتر بر خدمات پستی امور مالی. سرویس گزارش 4.5 میلیارد دلار ضرر در سه ماهه منتهی به مارس قبل از اثرات کامل از خاموش کردن غرق شد.

Manchin نامه اشاره کرد که coronavirus امداد بسته های تصویب شده توسط کنگره در ماه مارس شامل مجوز برای آژانس به قرض گرفتن تا 10 میلیارد دلار از خزانه داری ایالات متحده. پول در نظر گرفته شده برای کمک به خدمات پستی حفظ خدمات ضروری در طول بیماری همه گیر.

“متاسفانه نه تنها به هیچ یک از این بودجه استفاده شده است, شما در حال حاضر پیشنهاد بسیار کاهش است که ما به دنبال جلوگیری از که با اورژانس خط اعتباری” Manchin گفت: در نامه خود.

بعد از چهارشنبه خزانه داری اعلام کرد که تا به حال توافق با خدمات پستی در شرایط آینده هر استقراض اما همچنین گفت: این سرویس قادر به تامین مالی عملیات خود در این زمان بدون استفاده از وام.

___

آسوشیتد پرس تولید این پوشش با حمایت از شرکت کارنگی نیویورک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>