شناخته شده coronavirus مرگ و میر در تگزاس در حدود 6,200

آشر قیمت

AUSTIN تگزاس _ دولت مقامات بهداشتی گزارش 313 مرگ و میر نسبت به کروناویروس در چهارشنبه آوردن شناخته شده همه گیر مرگ و میر در تگزاس به 6,190.

مقامات همچنین اعلام کرد 9,042 جدید شناخته شده موارد آوردن زمان ایالت شمارش به 403,307 موارد است.

تعداد coronavirus بیماران در بیمارستان تگزاس گزارش شد در روز چهارشنبه به عنوان 9,595 با توجه به وزارت امور خارجه از خدمات بهداشتی و درمانی.

نورد نرخ تگزاسی تست مثبت برای این ویروس در میان کسانی که تست شده است 12.6% یک قطره از 17.4 درصد در جولای 16 _ و اولین بار زیر 13% از اواخر ماه ژوئن است.

رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت که صادر ایالت ماسک قیمومیت در اوایل ماه جولای در میان یک افزایش سریع در موارد و بستری شدن در بیمارستان است گفت: هر چیزی بیش از 10% است و دلیلی برای نگرانی.

مرگ و میر شکل منتشر شد جمعه همگام با به روز رسانی آمار و ارقام توسط مقامات دولتی که نشان از همه گیر شده است مرگبارتر در تگزاس از آنچه قبلا تصور.

به جای شمارش مرگ بر بهداشت محلی گزارش وزارت بهداشت در حال حاضر این است که با تکیه بر گواهی مرگ نشان دادن ویروس به عنوان علت مرگ است.

به تازگی گزارش شده مرگ و میر در هر روز به احتمال زیاد رخ داده است در طول 10 روز به گفته یک سخنگوی وزارت زیرا گواهی مرگ بايد در داخل قاب زمان.

در روز سه شنبه ابوت در یک دیدار سخت-آمار ریو گراند دره اعلام کرد که McAllen مرکز کنوانسیون تبدیل خواهد شد به یک بیمارستان صحرایی به گسترش تعداد تخت های بیمارستانی موجود در منطقه است.

“همانطور که ما کار به سرعت گسترش COVID-19 حیاتی است که ما اقدامات لازم را برای اطمینان فراوان بیمارستان ظرفیت در ریو گراند دره” جمهوریخواه فرماندار گفت. “این مرکز موقت در McAllen را کاهش می دهد فشار بر روی منطقه بیمارستان تا زمانی که ما می تواند حاوی ویروس و آوردن بستری شدن در بیمارستان به پایین.”

او همچنین اعلام کرد که وزارت دفاع مستقر شده دو 85-فرد U. s. Army Reserve شهری تقویت پزشکی نیروهای وظیفه به شهرهای هرلینگن و ادینبورگ برای کمک به مبارزه با COVID-19. او همچنین اعلام کرد استقرار مشابه منابع ساحلی خم.

علاوه بر این دولت همچنان به همکاری با مقامات محلی برای راه اندازی و کار جایگزین مراقبت های سایت در ریو گراند دره از جمله کامرون, Hidalgo, استار و Webb شهرستانهای استان است.

___

(c)2020 Austin American-Statesman تگزاس

بازدید Austin American-Statesman تگزاس در

توزیع شده توسط تریبون content Agency, LLC.

_____

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194): CORONAVIRUS-تگزاس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>